reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczynki co z Waszego doświadczenia potrzebne jest do szpitala- dla mamy i dla dzieci? Wiadomo, że każdy szpital ma inną listę, ale nie wszystko się przydaje.
Ja dopiero zabieram się za zakupy wyprawkowe, więc będę wdzięczna za Wasze rady:) Oczywiście Dziewczyny, które rodziły w Orłowskim, będę wdzięczna również za Wasze sugestie :-)

Ja wzielam wszystko co zalecali na szkole rodzenia. Na stronie inter. tez maja takie informacje.
Do tego wzielam laktator, jedzenie (jakies herbatniki, buleczki maślane) i to wszystko. Jak cos mi się przypomni to dam znac.
 
ineska to zalezy kiedy sie polozysz do owego szpitala. ja z mysla ze spedze max tydz spakowalam niezbedne rzeczy w minimalnie wystarczajacych ilosciach. i maz musial mi dowozic.
i tez pakowalam rzeczy z listy ze szkoly rodzenia a nie wszystko bylo potrzebne
 
ineska to zalezy kiedy sie polozysz do owego szpitala. ja z mysla ze spedze max tydz spakowalam niezbedne rzeczy w minimalnie wystarczajacych ilosciach. i maz musial mi dowozic.
i tez pakowalam rzeczy z listy ze szkoly rodzenia a nie wszystko bylo potrzebne

Dagos no ja już się nastawiłam na taki pobyt jak Ty, oczywiście z nadzieją, że wytrzymam tak długo:-) Jeśli a.b położy mnie na początku sierpnia do szpitala, to będę w 35 tc.
Na razie to ja jestem w lesie ze wszystkim, dopiero zaczęłam ogarniać jakąś wyprawkę i muszę skończyć do końca lipca, żeby później nie zostawić wszystkiego mojemu mężowi, bo biedaczek i tak przeżywa, że nie będzie mnie tak długo w domu:-D

Byłam wczoraj na wizycie u ordynatora z Madalińskiego i jednak chyba zostanę przy Orłowskim. Na Madalińskiego rodzi się raczej naturalnie, szczególnie jeśli ciąża jest dwuowodniowa, dwukosmówkowa i dzieci są ułożone główkowo. Jeśli coś idzie nie po ich myśli, to dopiero jest cc, przynajmniej takie jest jego zdanie...
 
Hej,
Dziś brzuch mnie boli, rozciąga się wszystko, pachwiny masakra. Czy Wy brałyście luteine po 20 tyg ciąży? Wzięłam dziś no-spe i leżę, boli bardzo..;(
To jest normalne w ciąży tak jak dziewczyny wcześniej pisały ;) u mnie już lepiej troche wiecej chodze na spacery i to chyba pomogło
a nospa raczej nie pomoże na taki ból i trzeba na "nią" uważać, bo jak sie dowiedziałam zmiękcza macice :baffled:
 
reklama
Do góry