reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kasiona,tez sie z tego ciesze :-) Latem mozna szybciej schudnac,poniewaz jest mnostwo warzyw,owocow...Tak,tylko teraz po tej powodzi pewnie wszystko bedzie drogie - o ile bedzie.:no:
Dzisiaj od rana mi niedobrze.W ogole dziwnie sie czuje :confused: Dziewczynki od dobrych paru dni mniej ruchliwe -tylko przeciagaja sie...A ja non stop bym najlepiej spala...
 
reklama
Hej dziewusie.Wpadlam zobaczyc co u was.Tesciowa sprawuje sie dobrze,wakacje mam w domu,nic nierobomy tylko sie od czwartku byczymy.Od wczoraj straszny upal.Ja wlasciwie wyknczona jakas,codzienie musze sie przespac tak okolo14,15.A dzis zdycham z upalu.Dzieciaki w brzuchu szaleja a ja oczywiscie coraz mniej sily..Jutro czeka mnie klinika,zobaczymy co w trawie piszczy.W srode mam robiony cukier.Mam nadzieje ze bedzie oki.
No to uciekam i oczywiscie zajrze bom ciekaawa .
 
hej trojpaczki :)
Ja tez spie na stojaco, mialam dzis po poludniu sie przespac, juz sie polozylam, a tu tesciowa z wizyta, wiec nic z tego, pare godzin temu znow to samo, mowie do meza, ze ide spac a tu jego siostra z mezem :(
No i oczy mam na zapalki, mam nadzieje, ze to strasznie zmeczenie przejdzie niedlugo...
Jezli chodzi o cukier to nie pomoge...
U mnie tez goraco, na szczescie mam klime :)
Akosua, podobno dzieci staa sie mniej aktywne przed samym porodem... spakowana??? ;)
Diewczyny na koncowce, a co z wakacjami, myslalyscie co bedziecie robic?? Ja polecialabym do PL, do rodzicow, ale nie wiem od kiedy niemowlaczki moga latac...
 
Nutella,jestem juz od tygodnia spakowana :-) Pojutrze strasza nas fala powodziowa.Fakt,ze nasze miasto lezy na wzniesieniu,no ale....Nigdy nie wiadomo :-(
Moj synek dzisiaj napil sie chyba szaleju :-DBiega,krzyczy,skacze....Ma tyle energii,ze obdarowac by mogl jeszcze pre dzieci :-D
 
czesc dziewczyny!jestem nowa.jestem w 17 tyg.ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej,dwuowodniowej.śledze to forum jakis czas,naprawde mozna sie dowiedziec duzo ciekawych rzeczy.
matko polko widze ze mamy podobny wiek ciążowy,na kiedy masz termin, jak sie czujesz?
pozdrawiam
 
reklama
Dzien dobry brzuchatki

Witam nowa mamusie

Ale u nas upaly jesze nie najgozej je znosze

No ja sie jesze nie moge brzuszkiem pochwalic juz sie pokazal ale jesze nie duzy jest

nutella sliczny ten brzuszek i zeczywiscie nie duzy ja mialam taki sam z synem
 
Do góry