reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Malusia88 nie chcę Cię straszyć ale mi w ten sposób dziewczynki oznajmiły że czas na świat dlatego udaj się jak najszybciej do lekarza pozdrawiam
 
ania1979- w srode mam wizyte, to jeszcze te pare dni jakos wytrzymam. Wkoncu po to zalozyla mi ten pessar zeby tak szybko sie nie pchaly na swiat.. eh, troche wczesnie jak by rzeczywiscie juz chcialy wyjsc :/
 
Witajcie Trojpaczki:)
wow ale sie na forum dzieje..jakie u was samopoczucie bo ja lapie depresje z braku slonca:( do tego od nd walczylismy z woda...no ja bardziej sie przygladalam jak maz z tata z pompami walczyli ale i tak dawke stresu chlopcy dostali. Ktos jest z pd?
Dziewczyny juz drugi raz dostalam wysypki, swedzi jak cholera..nie wiem co mam z tym zrobic..nie wiem czy od kremu czy od cytrusow...napewno nie cholestaza bo zrobilam badania i wyniki ok. Jak to jest, ze nigdy nie bylam alergikiem na nic a teraz nie wiadomo skad ta wysypka? co jest najbardziej uczulajace? co wyeliminowac? pije wapno i jest lepiej ale wciaz nie wiem skad to paskudztwo.
Malusia ile waza twoje maluchy? jestesmy w podobnym wieku ciazy. Moje tydzien temu wazyly 1200 i 1300 i troche mnie przerazila ta ich waga...no przeciez mnie chyba rozerwie
A powiedzcie kiedy pierzecie ciuszki, w ktorym tygodniu?
pzdr w ten pochmurny dzien

 
Ostatnia edycja:
Lona- a pytalas lekarza od czego mozesz miec ta wysypke? mnie oliwka Johnsons uczulala.. Przestalam uzywac i wysypka po kilku dniach znikla..
Wiesz ja ost bylam na usg w 26 tyg to wtedy wazyly po przeszlo 900gram(podobno sa duze), teraz mam dopiero usg w 32tyg (za 3 tyg). A ty w ktorym jestes teraz tyg?
Jesli chodzi o pranie i prasowanie ciuszkow to jeszcze w przyszlym tyg postaram sie to zrobic(tylko musze proszek kupic), to bede miala juz z glowy..
 
Lona- a pytalas lekarza od czego mozesz miec ta wysypke? mnie oliwka Johnsons uczulala.. Przestalam uzywac i wysypka po kilku dniach znikla..
Wiesz ja ost bylam na usg w 26 tyg to wtedy wazyly po przeszlo 900gram(podobno sa duze), teraz mam dopiero usg w 32tyg (za 3 tyg). A ty w ktorym jestes teraz tyg?
Jesli chodzi o pranie i prasowanie ciuszkow to jeszcze w przyszlym tyg postaram sie to zrobic(tylko musze proszek kupic), to bede miala juz z glowy..


Lekarka nie byla mi w stanie odpowiedziec, z czego to...juz sama nie wiem...chyba cytrusy bo ostatnio pomarancze wciagnelam:p
co do wagi to 1200 i 1300 mialy w zeszly czwartek czyli byla to koncowka 27:S no powiedzmy, ze 28 i mowila, ze sa duze a glukoze po obciazeniu mam 97 wiec ok...
Jak sie czujesz? Dalej kluje w dole brzucha..mnie pobolewa krocze, spojenie...sama nie wiem co..jakby bylo naciagniete i przy wstawaniu i przekrecaniu sei w lozku boli...

 
Lona- to nie wcinaj cytrusow i zobaczysz czy Ci zejdzie to uczulenie. Ja po obciazeniu mialam po godz 207 :/ stosuje sie do diety ale cukry tak i tak skacza, od wtorku prawdopodobnie beda podawac mi insuline :( ale moze to i lepiej... Dzisiaj czuje sie dobrze, tylko jak chwile postalam w kuchni to mnie strasznie ciagnelo w kroku.. no ale tak mam od kilku dni, ze jak cos robie to zaraz mam tam ucisk.. Takto mam tak samo jak Ty, ze jak wstaje, przekrecam sie to strasznie ciagnie..
 
Witam sie
Dzis czuje sie juz dobrze ale wczoraj przy tym sloneczku u nas to czulam sie jak flak

A i gratuluje rozpakowanej mamusi
teraz jeszcze nie jest tak zle ale normalnie boje sie tych tygodni ktore beda zblizaly sie do konca
 
Malusia ja tez bede miala zakladany pessar, bo brzuch mimo lekow ciagle twardnieje i szyjka sie powoli skraca.
Jak bardzo skacza Ci cukry? Przestrzegasz dokladnej diety? Bierzesz fenoterol?
 
reklama
Agnesik- mi tak samo czesto twardnieje, a jak tam z szyjka to nie wiem, bo jeszcze mi nie mierzyli, pierwszy raz dopiero 9 czerwca beda mi mierzyc. Najwiekszy cukier po jedzeniu mialam 140.. a po nastepnym posilku ok 90.. ogolnie skacza strasznie.. raz maly a raz wysoki.. Ale nieraz pozwalam sobie na cos slodkiego albo np jogurt owocowy :/ Fenoterolu nie biore, a na co to jest? Ty tez masz cukrzyce?
 
Do góry