reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Nutella,jestem,jestem.Czekam na Ciebie ;-) W srode mam wizyte u mojego ginekologa.Teraz ma mi juz wyznaczyc termin cc.Wczesniej powiedzial.ze na pewno,tzn na 100 % bede miala miedzy 01.06 a 06.06...Tak,ze zostal praktycznie tydzien.:-) Ogolnie czuje sie dziwnie.Od rana mam lekkie bole zaczynajace sie gdzies na poziomie nerek i promieniujace w dol brzucha i pachwiny...Smieje sie,ze jesli mialoby mnie juz wziac to lepiej do tej srody,przynajmniej zaoszczedze 100 zl,bo nie pojde na wizyte ;-)
 
reklama
Nutella,jestem,jestem;-)w srode ide na wizyte i juz teraz ustali mi termin cc.Wczesniej mowil,ze ostateczny termin to miedzy 1 czerwca a 6 czerwca..Dzis mam lekkie bole.Ciagnie mi z plecow w dol ,/w pachwiny i dol brzucha/...Mogloby mnie wziac do srody-przynajmniej zaoszczedze 100 zl ,bo nie bede musiala isc do lekarza:-D
 
Witacie kochane!!!!
Nutella śliczny Twój brzusio!!! Ja w 28 tygodniu mam podobny.
28 tydzień +18kg i spuchnięte nogi :)

2qwo1w7.jpg


Zazdroszczę Ci końcóweczki. Ja czuję się koszmarnie. Dziś musiałam wyjść na chwilę i wróciłam ledwie żywa.


Gastone ja po wizycie!!!!

Aga ja tam nie zauważyłam spuchniętych nóg:confused: Bardzo ładnie wyglądasz.
Ja to dopiero mam spuchnięte nogi,że szok :szok:W sobote i w niedzielę było strasznie gorąco i poszłam na spacer to ledwo doszłam.brzuch strasznie twardniał,a nogi to balony.Dzisiaj jest chłodno,a i tak mam spuchnięte.Jeszcze muszę wytrzymać co najmniej 6 tygodni.
Wkurza mnie tylko pogoda,bo nie mogę wyprac do końca rzeczy dziecinnych,a chciałabym mnieć juz wszystko gotowe,bo jest juz co raz ciężej.
 
hej dziewuszki:)
Justysia007 super ze czujesz sie juz lepiej.To tak samo jak ja, pierwsze 3 miesiace były cięzkie-ciągłe wymioty,problem ze zjedzeniem czegokolwiek...ciągle było mi nie dobrze.teraz juz czuje sie zupełnie inaczej.jestem w 17 tyg to jakos podobnie jak ty??ty jestes moze z W-wy?
Kasiona twoja wypowiedz również mnie ucieszyła ze mamy taki sam rodzaj ciązy bliźniaczej i czujesz sie dobrze.napisz jak tylko się dowiesz interpretację tego wyniku,myśle ze nie masz sie czym martwic.
zawsze sobie powtarzam ze trzymajac ręke na pulsie,obserwując swoj organizm uważnie,badając sie regularnie,robiac wyniki,usg,to nawet jakby cos nie daj boze sie zaczynało nie tak -to można to odpowiednio leczyć,działać.
jestes moze z W-wy?pytam tak bo ja jestem.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE PRZYSZŁE,
Pozdrawiam
 
Hej mamusie.Ja dzis bylam na wizytce w szpitalu.Dzieciaczki maja sie super,waza 980 gram obydwoje.Mowie obydwoje bo wciaz prognozy nie pewne..Dzis lekarka powiedziala ze znow nie widomo ale dzis widzi 2 dziewczynki..Juz jestem oglupiala hehe chyba niespodzianka bedzie jaknic.Wstydliwe jedno z tych moich dzieciow.No ale jednojest oewne jedno to dziewusia..

Macie cudowne brzusie.Aga Natalia chudzinka z ciebie.Gdzie te dodatkowe kilogramy????Ja swoj brzusio wstawie z jakis czas ,musze cos cyknac.Ale moj widzialyscie z kwietnia. U mnie bilans wagowy malusi,ale ja duza jestem .Ale prawie 28 tydz + 4 kilo.
 
Nutella masz jednojajowe maluszki czy dwu? no i czy imiona juz wybrane?:) czyli ktory leci Ci juz tydzien? ja kolejne usg 22czerwa i moze wtedy sie dowiem o plec dzieciatek:)
Justysia tygodnie jak na suwaczku, ale dzieciaczki sa o tydzien wieksze :) Imionka juz dawno temu wybrane: Davide i Simone, a ty jeszcze nie znasz plci, jej ja pamietam jak sie niecierpliwilam aby poznac plec, choc jak mowisz zdrowko najwazniejsze....

Nutella,jestem,jestem.Czekam na Ciebie ;-) W srode mam wizyte u mojego ginekologa.Teraz ma mi juz wyznaczyc termin cc.Wczesniej powiedzial.ze na pewno,tzn na 100 % bede miala miedzy 01.06 a 06.06...Tak,ze zostal praktycznie tydzien.:-) Ogolnie czuje sie dziwnie.Od rana mam lekkie bole zaczynajace sie gdzies na poziomie nerek i promieniujace w dol brzucha i pachwiny...Smieje sie,ze jesli mialoby mnie juz wziac to lepiej do tej srody,przynajmniej zaoszczedze 100 zl,bo nie pojde na wizyte ;-)
A dobrze, ze sie odezwalas:) NO to pewnie sa skurcze, nie??? MOze do srody sie reozpakujesz ;) ja natomiast nie oszczedzilam dzisiejszych 100 euro, ale jestem spokojniejsza po wizycie. Jeszcze tylko bede miec usg, zby okreslic wage dzieciaczkow i mozemy rodzic ;)
Aaaa i odebralam posiew - czysciutko wszedzie nie ma paciorkowca. Wy macie juz wyniki???

Witacie kochane!!!!
Nutella śliczny Twój brzusio!!! Ja w 28 tygodniu mam podobny.
28 tydzień +18kg i spuchnięte nogi :)
Zazdroszczę Ci końcóweczki. Ja czuję się koszmarnie. Dziś musiałam wyjść na chwilę i wróciłam ledwie żywa.
Dzieki Aga, niezazdroszcze samopoczucie, moze odpoczywaj wiecej...na pewno czujesz te dodatkowe kg, a jednak nogi i kregoslup ten sam.

Dziewczyny macie mierzone cisnienie? I jakie macie, bop moja gin troche panikuje, dzis rano mialam 120/95, a wieczorem 123/88 to za wysokie???
 
Nutella ciśnienie rozkurczowe (to drugie) nie powinno przekraczać 90. Kontroluj ciśnienie, najlepiej mierz rano i wieczorem. Jeśli będzie się utrzymywać takie wysokie to trzeba koniecznie zgłosić się do lekarza.
 
Dzieki Bura, ja juz jestem pod kontrola lekarza, mam o kazdym wyniku informowac moja gin i w razie czego to do szpitala... dzis rano mam 110/90 i nie wiem czy to dobre czy nie, kompletnie sie na tym nie znam...
Wszystkie jeszcze spia??? DZIEN DOBRY :-D
 
reklama
hej dziewczyny co taka cisza od wczoraj??
Kasiona czy byłaś u lekarza w wynikami?napisz jak sie masz?Ty Justysia007 tez nic nie piszesz..
z tym cisnieniem to u mnie też jest różnie,jak jestem w gabinecie i mi mierza mam 120/80,85
jak ide do domu bo mam sobie mierzyć i kontrolowac to 105/70,75 wiec mam chyba na widok fartucha białego takie wyższe.a wy dziewczyny jakie macie?
pozdrawiam was gorąco
 
Do góry