reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witam dawno mnie nie było ale mam cudowną wiadomość nie należę już do ciężarnych, rozpakowałam się 30.04.2010 o godz 9.10 na świat przyszła Katarzyna Teresa z wagą 2380 dł 51 cm a o 9.12 urodziła się Magdalena Maria z wagą 2740 dł 53 cm leżałyśmy w szpitalu 17 dni bo małe bardzo spadły na wadze i walka była o każdy gram szczególnie Kasiek spadł w pewnym momencie było już tragicznie ale przetoczyli jej albuminy i dostała 2 kroplówki i powoli podniosła się waga teraz jest już ok jedzą na potęgę pozdrawiam Wszystkich

Serdecznie gratuluję córeczek!!!!!
 
reklama
Witam wszystkie!!!
Ani najmocniej na swiecie gratuluje i zazdroszcze ze juz ma malenstwa przy sobie:):):)
Troszkę się tu dzieje, a tylko 2dni nie zagladalam, bo bylam u lekarza w poznaniu. jestem po usg, rowniez prenatalnym, na tym etapie wszystko ok:) Strasznie sie ciesze!!!!kolejna wizyta za miesiac;) dzieciaczki rosna rowno i sa odpowiednie do wieku ciazy i szaleja u mamy w brzuszku:)
Mamuskom prawie na rozpakowaniu zycze duzo duzo zdrowka i jak najlepszego rozwiazania:)3mam za wszystkie mooooocno kciuki:)
co do hemoroidow to mojej mamie sie zrobily podczas porodu, ma prawie 50lat i nadal znimi walczy, paskudztwo!!!! najwazniejsze to sie nie przesilac i nie przeciazac bo wtedy one jeszcze bardziej wychodza.....no i czesto podobno przy mocnych zaparciach moga sie zrobic........a ja owe zaparcia mam z ktorymi walcze....eeeech.....
 
Witam! Jestem tu nowa, ale od pewnego czasu śledze forum. Jestem w ciąży bliźniaczej dwóowodniow,dwókosmkowa i to juz 17 tydzień. Jestem juz matką dwóch synów Miłoszek 4 lata i Mateuszek 2 lata. Pozdrawiam wszystkie matki.
 
Witam znów. Dzisiaj zaczął mi sie 18 tydzień. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u lekarza .... dzieci rosną zdrowo i wszystko jest w jak najlepszym porządku, to chyba najepsza wiadomośc jaką można usłyszeć. W środe dzień matki. To jest mój pierwszy Dzień Matki w przedszkolu Miłoszka,coś czuje że emocje sięgną zenitu. Ale fajnie jest być matką.
 
Ostatnia edycja:
Wpadlam jeszcze na chwilke sie przywitac.Nocke znow mialam ciezka,poranek - cisnienie niskie..ech..Czuje sie jak flak...

Matka polka witamy w gronie trojpaczek.
 
Witam ponownie,
chyba nie ma tu nikogo z trójmiasta bo nie otrzymałam odpowiedzi... no cóż może pomogą mi na innym forum.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry