reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny ja wam powiem ze wam zazdroszcze ze jestescie juz na koncowce :) 3mam kciuki za kazda z osobna i codziennie teraz bede sledzic wiesci od was :) akosua powodzenia na wizycie :)
 
reklama
witamn:)

podczytuje ten watek:)


EWUS-bravoo super ze chlopaki sa w brzuszku u ciebie.....ALe jestes silna kobietka:) bravaaaa
 
Gastone, u mnie tez sa ale jak na razie nie bola. Wyobrazam sobie co bedzie po sn, chyba cale jelito mi wyjdzie. Poki co smaruje masciami i lekarz zalecil je wciskac z powrotem, ale to nie takie latwe :(
Podobno po porodzie moga same zniknac...
Akosua jak wizyta?
Kasiona dzieki ;)
 
witam dawno mnie nie było ale mam cudowną wiadomość nie należę już do ciężarnych, rozpakowałam się 30.04.2010 o godz 9.10 na świat przyszła Katarzyna Teresa z wagą 2380 dł 51 cm a o 9.12 urodziła się Magdalena Maria z wagą 2740 dł 53 cm leżałyśmy w szpitalu 17 dni bo małe bardzo spadły na wadze i walka była o każdy gram szczególnie Kasiek spadł w pewnym momencie było już tragicznie ale przetoczyli jej albuminy i dostała 2 kroplówki i powoli podniosła się waga teraz jest już ok jedzą na potęgę pozdrawiam Wszystkich
 
Gratuluje Aniu!!!!A ja wrocilam z niczym-bo mnie zaden lekarz nie przyjal :no:Wszyscy operowali :no:Polozna mi powiedziala,ze nie ma co czekac,bo zaden sie nie pojawi i jakby sie cos zaczelo to mam zaraz przyjezdzac-to chyba jakas paranoja :szok:No to dalej nic nie wiem :no:
 
Aniu gratuluję!!!!!!!!!!!

Ewuś wytrzymaj jeszcze troszkę. Wiem łatwo się mówi, a i tak to maluchy decydują.

Akosua no to zaliczyłaś spacerek. Wyobrażam sobie jaka jesteś zła. Dziwne, że żaden lekarz nie miał dyżuru:confused:.

Gastone ja nie mam tego problemu. Ale w ciąży to częsta dolegliwość. Nie wiem jak Ci pomóc. Może w aptece coś pomogą.
 
Gastone, u mnie tez sa ale jak na razie nie bola. Wyobrazam sobie co bedzie po sn, chyba cale jelito mi wyjdzie. Poki co smaruje masciami i lekarz zalecil je wciskac z powrotem, ale to nie takie latwe :(
Podobno po porodzie moga same zniknac...
Akosua jak wizyta?
Kasiona dzieki ;)
eee wciskac??Matko...nie wyobrazam sobie...Wyslalam meza po masc.
witam dawno mnie nie było ale mam cudowną wiadomość nie należę już do ciężarnych, rozpakowałam się 30.04.2010 o godz 9.10 na świat przyszła Katarzyna Teresa z wagą 2380 dł 51 cm a o 9.12 urodziła się Magdalena Maria z wagą 2740 dł 53 cm leżałyśmy w szpitalu 17 dni bo małe bardzo spadły na wadze i walka była o każdy gram szczególnie Kasiek spadł w pewnym momencie było już tragicznie ale przetoczyli jej albuminy i dostała 2 kroplówki i powoli podniosła się waga teraz jest już ok jedzą na potęgę pozdrawiam Wszystkich
Gratulacje!Ania w ktorym tygodniu sie rozpakowalas?
Aniu gratuluję!!!!!!!!!!!

Ewuś wytrzymaj jeszcze troszkę. Wiem łatwo się mówi, a i tak to maluchy decydują.

Akosua no to zaliczyłaś spacerek. Wyobrażam sobie jaka jesteś zła. Dziwne, że żaden lekarz nie miał dyżuru:confused:.

Gastone ja nie mam tego problemu. Ale w ciąży to częsta dolegliwość. Nie wiem jak Ci pomóc. Może w aptece coś pomogą.

Tez nie mialam...w pierwszej ciazy tyz nie.Jak mowilampierwszy raz w zyciu.Blee ,nic przyjemnego.
A ja dzis czuje siejak flak.Nagle bardzo sie zle poczulam.Cisnienie mi spadlo 93/58 ale zrobilammala kawke ijakos funkcjonuje.Najchetniej bym polezala,alekurcze maz musialdomiasta jechac swoje sprawy pozalatwiac,a jamusze sie troszke za robote wziasc bo tesciowa moja jutro przylatuje i musze wszystko przygotowac..Co by tesciowa zastrzeren nie miala heheh
Wlasnie tydzien moze mnie nie byc ,a bb wiec nie martwcie sie.Napewn wpadne w poniedzialek zdac relacje z wizyty z Maternity.
 
Moje dziewczynki planowane przyjście na świat miały w 38 tyg dokładnie 6 maja ale się pospieszyły o tydz i urodziły się w 37 tyg i 2 dni
 
reklama
Do góry