reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

No to ja też 3mam kciuki:-)
Nutella, Akosua ja urodziłam w 33\34 tygodniu ciąży i dzieciaki zdrowe i wszystko ok więc spokojnie wszystko będzie dobrze:-)
 
reklama
Hej ja po wizycie.Jedna dziewczynka ma 547g a druga 614.wyniki bardzo dobre,co tylko mnie nie pokoi to te zylaki,i wlasnie chcialam sie dowiedziec czy uzywala z was ktoras masci lipo-hep,bo lekarz kazal mi taka sobie kupic??
 
Dziekuje Wam kochane,wiecie co,juz nawet modle sie o rozwiazanie,bo jesli mialabym chodzic jeszcze dwa tygodnie to....umieram,tak sie zle czuje,a raczej nie naleze do tych stekajacych :no:
 
Ja rowniez dziekuje za kciuki, ale jeszcze chcialabym poczekac w trojpaku, czuje sie naprawde swietnie... az sie nadziwic nie moge, zadnych boli, swietnie spie, ok troche brzuch ciazy, Ale to normalne. Staram sie duzo wypoczywac aby jak najdluzej pociagnac. Pozdrowionka.
 
Witaj Ewus,ja wlasnie szykuje sie di lekarza.Jestem bardzo ciekawa co mi dzisiaj powie,choc mam przeczucie,ze do konca tygodnia bedzie u mnie juz po....To do pozniej,pa




 
Ostatnia edycja:
chcialam wstawic suwaczek,ale cos nie poszlo...nie ten tydzien sie wyswietlil-wiem ,ze jestem tydzien dluzej,no ale to szczegol...




 
reklama
Ech ,a u mnie przyplataly sie hemoroidki,Jesssuu jak boli.Nigdy w zycu nie mialam,pierwszy raz.Macie tez problemy?Na tylku nie moge usiedziec!!!!
 
Do góry