reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

cZESC DZIEWCZYNKI
U MNIE WSZYTSKO OK, DZIS MIALAM USG KONTROLNE DZIECI SOBIE ROSNA ZDROWO, JEDEN GLOWKA W DOL DRUGI POSLADKOWO, PRZEKRECIL SIE BO OSTATNIO BYLI OBYDWAJ GLOWKMI W DOL. kOPIA JAK NAJECI CALY BRZUC SIE WTEDY TRZESIE SUPER UCZUCIE :) w SOBOTE OGLADALISMY JUZ LOZECZKA I WOZKI, SPODOBAL MI SIE WOZEK TWIN TWO JANE Z FOTELIKAMI MATRIX, CALKIEM FAJNY, ZGRABNY I WOGOLE CZY KTOS MA JAKIES DOSWIADCZENIE Z TYM WOZKIEM ? :)

CO DO UBRANEK TO JA MAM CZESC NA 56 ROZMIAR,A RESZTE WIEKSZE, ALE ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC PARU SZTUK NA ROZMIAR 50 JUTRO RANO JADE NA ZAKUPY TO MOZE COS WYPATRZE :) POZDRAWIAM WSYZTSKIE MAMUSIE I MILEGO DNIA ZYCZE :)
 
reklama
Witam sie mamusie

U mnie samopoczucie calkiem dobre wczoraj bylismy na basenie i powiem wam ze po basenie przestaly mnie nogi bolec zawsze mialam takie ociezale

A co do ubranek to ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam

Dzisiaj przyszedl mi kolejny list ze szpitala wizyta na 10.06 na tej wizycie tez beda robic mi USG ? dziewczynki z Irlandi podpowiedzcie
 
Alex sądzę, że będziesz mieć USG. Przy bliźniakach wizyty i USG są częściej. Chociaż ja miałam w marcu, maju i teraz w czerwcu. Ale jak na mój szpital to i tak często.

Ja ciuszki kupuje od 56, bo dzieciaczki rosną w zatrważającym tempie.
Przy Natusi nie miała w ogóle na 56, dopiero od 62 i były dobre, tylko rękawki podwijałam.

Akosua no u Ciebie to już wszystko możliwe.

Gastone ja tez mam czasami wrażenie, że maluszki zaraz wypadną, tak nisko je czuję.

Ja mam znów fatalny dzień, w dodatku puchnę jak balon.
 
Witam sie mamusie

U mnie samopoczucie calkiem dobre wczoraj bylismy na basenie i powiem wam ze po basenie przestaly mnie nogi bolec zawsze mialam takie ociezale

A co do ubranek to ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam

Dzisiaj przyszedl mi kolejny list ze szpitala wizyta na 10.06 na tej wizycie tez beda robic mi USG ? dziewczynki z Irlandi podpowiedzcie
W Limericku bedziesz mila wizyty na poczatku co 4 tygodnie,potem co dwa.za kazdym razem USG.;-)
cZESC DZIEWCZYNKI
U MNIE WSZYTSKO OK, DZIS MIALAM USG KONTROLNE DZIECI SOBIE ROSNA ZDROWO, JEDEN GLOWKA W DOL DRUGI POSLADKOWO, PRZEKRECIL SIE BO OSTATNIO BYLI OBYDWAJ GLOWKMI W DOL. kOPIA JAK NAJECI CALY BRZUC SIE WTEDY TRZESIE SUPER UCZUCIE :) w SOBOTE OGLADALISMY JUZ LOZECZKA I WOZKI, SPODOBAL MI SIE WOZEK TWIN TWO JANE Z FOTELIKAMI MATRIX, CALKIEM FAJNY, ZGRABNY I WOGOLE CZY KTOS MA JAKIES DOSWIADCZENIE Z TYM WOZKIEM ? :)

CO DO UBRANEK TO JA MAM CZESC NA 56 ROZMIAR,A RESZTE WIEKSZE, ALE ZASTANAWIAM SIE CZY NIE KUPIC PARU SZTUK NA ROZMIAR 50 JUTRO RANO JADE NA ZAKUPY TO MOZE COS WYPATRZE :) POZDRAWIAM WSYZTSKIE MAMUSIE I MILEGO DNIA ZYCZE :)

Ja mialam doswiadczenie z pojedynczym jane slalom.Jane powertwin jak dla mnie fajna spraawa,na poczatku sie zastanwialam jednak oczarowal mnie i candy.Ja ogolnie bardzo polecam jane,uwielbiam te marke.Bardzo solidna,u nas w IRL bardzo popularna.Ja pomimo iz posiadalam 3 wozki,zakupilam okazyjnie jane z myslao drugim dziecku,jednak musialam sprzedac bo pojedynczy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,cos chyba zaczyna sie dziac u mnie????Od wczoraj mam dreszcze/to samo mialam przed urodzeniem sie mojego synka/,non stop parcie na pecherz ,w ogole wrazenie jakbym miala zaraz eksplodowac od wewnatrz,a szczegolnie w okolicach krocza....Od wczoraj jestem w 34 tygodniu,dzieci na pewno waza ponad 2 kg/dwa tyg temu wazyly 2100/....Zaczelam przygotowania do szpitala,czyli pakowanko....:zawstydzona/y:
 
Ojejej dziewczynki widze ze akcja sie zaczyna.Trzymam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze,zeby dzieciaczki byly zdrowe to najwazniejsze!
 
reklama
Oj dziewczynki nam się rozpakowują:szok:
Mam nadzieję, że uda się Wam jeszcze troszkę wytrzymać.
Jeśli nie, to życzę spokojnych porodów bez komplikacji i zdrowych dorodnych maluszków.
Dajcie znać kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry