reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Iwizara, Twoje córeczki rzeczywiście wagę mają ładną, ale niech posiedzą jeszcze troszkę w brzuszku, niech im nie będzie spieszno na ten świat :-)

U mnie też dziś szaro i ponuro, do tego ten deszcz... Pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie.
 
reklama
A u nas pogoda do niczego..ciągle pada..nic sie nie chce.Ja przed wczoraj wyszłam ze szpitala, wypuscili mnie, bo wszystko dobrze, bakterie sobie poszły, szyja długa, twarda i trzyma.Troche sie wahał moj pan doktor, no ale w koncu zrobił mi takie usg porzadne,sprawdził wody, łożysko i takie tam..pomierzył chłpoaków.Wyszło,że jeden 2800,a drugi 2500,wiec duuuze chłolpaki;-))juz chce ich zobaczyc..nie moge sie doczekac;-)18,04 mam wizyte i ustalamy termin cesarki na 24,25.04 około, a ja mam nadzieje,ze urodze przed wizyta;-)tak za tydzien bym chciała, zeby miec 36 tyg skonczone.
 
Iwizara dziewczynki ładnie rosną i super, że wszystko jest w porządku. Oby tak dalej.
KPe07 ale zazdroszczę wagi chłopaków;-). Naprawdę super rosną:tak:. Moje dziewczynki przy Twoich chłopcach to kruszynki, a jesteśmy dokładnie na tym samym etapie.No nic najważniejsze żeby były zdrowe. KPe dobrze się trzymasz i chyba nie masz co liczyć na wcześniejszy poród. Dasz radę już bliżej niż dalej:tak:. U mnie na ostatniej wizycie tydzień temu szyjka już była miękka i krótka.

U mnie też pogoda niezbyt fajna - szaro, buro i wieje.
 
Dziewczyny, zastanawiam się nad porodem. Wiadomo, że mam jeszcze trochę czasu, ale powiedzcie mi, czy bliźniaki w ogóle rodzi się naturalnie? Z tego co słyszę i czytam tutaj to widzę, że preferowane są cesarki. W związku z tym pojawia się tutaj moje pytanie, czy lekarz kieruje na zabieg w określonym tygodniu ciąży czy należy czekać aż rozpocznie się akcja porodowa?
 
darunia można rodzic naturalnie jeśli dwa malenstwa leżą głowami do wyjścia. Ale u mnie w okolicy praktykuje się głównie poród cc (chyba że będą główkowo a ja się uprę że chcę sn).
Lekarz mi powiedział że w 36tc idę na oddział i wyznaczają mi termin cc i leże w szpitalu do rozwiązania.
Jeśli akcja zacznie się wcześniej to robią nieplanowane cc.
 
Darunia oczywiscie blizniaki rodzi sie sn ba nawet w USA rodza sie w domu z reguly planuje sie cc wczesniej ale czasem czeka sie na to az samo sie zacznie wszytsko zalezy jaka masz ciaze bylam wzoraj bylam na scanie I lokatorow mam dwoch wiec potwierdzam teze z mozna miec blizniaki po blizniakach
 
mama29, gratulacje! Na prawdę będziesz miała wesoło z taką gromadką :)

A ja szczerze to chciałabym już urodzić, mieć to za sobą i cieszyć się bobaskami. Na najbliższej wizycie u lekarza muszę chyba poruszyć z nim temat porodu.
 
reklama
Do góry