reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Darunia nie pamiętam w którym tc jesteś. Dzieci muszą się odpowiednio ułożyć do takiego porodu. Nie sądzę, żeby Cię ktoś zmuszał do sn. W moim szpitalu bardzo biorą pod uwagę zdanie ciężarnej. Czy masz już wybrany szpital? Może dowiedz się jaka jest tam polityka jeżeli chodzi o porody.
 
reklama
Jestem na przełomie 26/27 tygodnia. Od położnej, która mnie odwiedza słyszałam, że w szpitalu, w którym mam rodzić niby preferują cc w przypadku ciąży bliźniaczej. Ale zobaczymy co to będzie.
 
u mnie sa glowkami w dol babelki, ale ich cialka tworza znak x. o porodzie bd rozmawiac na wizycie tuz po swietach wiec malo staram sie myslec bo bardzo sie stresuje nim.
ale mam znajme mamuski, ktore pozjadaly wszystkie rozumy i chociaz nie byly w ciazy blizniaczej to madrza sie tak jakby co miesiac je rodzily.....staram sie z nimi nie kontaktowac bo puszczaja mi nerwy jak slysze od nich nawet zebym nie prala nowych ciuszkow....
 
Dagos olej te "dobre"rady,chyba wszędzie znajdą się takie mądre.Mnie jak taka zasypuje swoimi mądrościami na temat wychowywania bliźniaków to się pytam czy sama je ma albo jak będzie miała to wtedy porozmawiamy i temat się urywa:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Darunia wątpie żeby ktoś cie zmusił do naturalnego poroduprzy blizniakach ja nie urodziłam naturalnie ale da się urodzić bliźniaki normalnie jeżeli pierwsze dziecko jest ułożone główka a drugie posladkowo np gozejjak drugie utknie to wtedy ttna ale przy pierwszym porodzie tym bardziej ciąża mnoga jest wskazanie do cc i tutaj chyba nie ma potrzeby się stresowac
 
Dagos mam identycznie, wszystkie mamy jakie znam zasypuja mnie dobrymi radami dotyczacymi blizniakow, problem w tym ze zadna ich nie miala. A juz najbardziej denerwuja mnie komentarze w stylu co mi jest potrzebne a co nie ;/ zwlaszcza kiedy w pon. Slysze np. Musisz kupic rożki, a we wtorek od innej - napewno nie kupuj rozkow ... itd itp ...
 
O kurcze, nie wiedziałam, ze sa takie agentki, które bez własnych doświadczeń w temacie doradzają mamom blizniakow :) Niezle sie uśmieje chyba jak na taka trafię :)

Mama290 - to musiał byc mega szok. A jak ocenili ciążę - ile owodni i kosmowek? I jak to sie ma do poprzedniej. Wyobrazam sobie, ze masz co przerabiac w głowie.

Multimama - zazdroszczę Ci tego porodu sn. Mialas wybór? U nas zdecydowana większość szpitali nie narzuca juz sn, nawet w przypadku dobrego ułożenia. Ja bym chciała sn, ale nie potrafilabym chyba sama podjąć takiej decyzji i ryzyka z tym związanego.

Ja mam jutro wizyte u lekarza. Im dalej w las tym większy lęk o to jakie bedzie miała dla mnie wieści po badaniu.
 
reklama
Do góry