reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A nie 6? :)))

oh-my-God! Blizniaki po blizniakach :))) Ogromne gratulacje! No i wiesz juz z czym to sie je, to duży plus :)

Urodzenie blizniakow zwiększa prawdopodobieństwo kolejnej ciazy mnogiej, tak czytałam :)
 
reklama
Hehe nawet z tylu głowy nie myślami ze będą jeszcze raz bliźniaki ale to jest tak ze jak juz ma się bliźniaki zwiększa się ryzyko nie mogło się zwiększać u kogoś innego ehh pozostało mi tylko czekać
 
Dzieki dziewczyny moje panny rosną jak na drożdzch ja bym chciała na koniec kwietnia być rozwiązana. Edytko niestety na 100% nic jeszcze nie wiem.
Darunia bliźniaki można i tak i tak moje leżą głowkami do dołu ale ja i tak bede sie upierac na cc, ale ze wzgledu na bezpieczeństwo mamy i maluchów w wiekszosci placówkach kieruja na cc.

Mama290 gratuluje ale jazda:-D podziwiam Cię naprawde ja bede miała 3 i nie wiem jak to ogarnąc a co dopiero 6.
 
Jakiś czas temu, gdy pytałam lekarza o poród to powiedział, że po ostatnich niemiłych wydarzeniach nikt nie będzie ryzykować życiem dzieci i robią cesarki w takich przypadkach. U mnie dzieciaczki co wizytę są ułożone inaczej. Przedostatnim razem były oba zwrócone główką, natomiast na ostatniej wizycie oba się odwróciły i są ułożone pośladkowo. Także zobaczymy jak się ułożą do kolejnej wizyty.
 
To był pomysł lekarza a ja nie protestowałam:)Dzieciom się nie śpieszyło więc miałam wywoływanie.To był 38t6d:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Mama290 ale wiadomość:-). Serdeczne gratulacje:tak:. Masz już wprawę z bliźniakami, to dasz radę:-).

Darunia
moje obie dziewczyny już od paru miesięcy leżą główkowo i byłam delikatnie namawiana na sn ale zapytałam, jak często kobiety z bliźniakami decydują się w tym szpitalu na sn i po informacji, że w tym roku w ten sposób urodziła jedna kobieta, zdecydowałam się na cc. U mnie termin cc został wyznaczony na 17.04. i dostałam skierowanie z którym 16.04. mam się zgłosić do szpitala.
 
reklama
Obawiam się po prostu, że mój lekarz prowadzący powie, że muszę mieć cesarkę a gdy trafię do szpitala to potraktują mnie obojętnie,ponieważ on nie ma dyżurów w żadnym szpitalu i będą kazali mi rodzić naturalnie.
 
Do góry