reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynyu pieknie się trzymacie w trójpaczkach, oby tak dalej :tak::tak:

Gotadora piekny suwaczek, no i waga dzieci bardzo ładna:tak: widzisz jak pieknie dotrzymałaś ciążę, teraz już tylko liczyć dni....
 
reklama
Bibiana dziękuje, ale muszę jeszcze liczyć tygodnie :-) był doktor mój i powiedział,że cc będę mieć za dwa tygodnie, w środę lub w czwartek, więc dobrą datę sobie na cel wyznaczyłam :-) więc aby do 9 października
 
Aaa dziewczyny... czy któraś z Was miała problemy z rozchodzącym się spojeniem łonowym...tzn. taki dyskomfort po dłuższym leżeniu lub przewracaniu się z boku na bok właśnie na wysokości spojenia. Jak to rozchodzę jest ok, ale kurcze bardzo nieprzyjemne uczucie... nawet nie jakiś straszny ból, ale bardzo to nieprzyjemne...ehhh
 
Gotadora - no pięknie :-) 36 zaliczone. Teraz każdy dzień to bonus. Ale ambicje masz niezłe :-) Mi już w 36+3 przestali podawać leki na podtrzymanie, no i maluchy zaraz się na świat wypchały :-) A niedługo będzie 6 miesięcy od kiedy Kluski odwróciły świat do góry nogami :-) Trzymamy kciuki za Twój ambitny plan ;-)
 
Lilonka, ja nie mam żadnych leków na podtrzymanie, dostaje tylko magnez, dopegyt, żelazo i folik. Dziękuje za kciuki :-)

muszę dotrwać do planowanego cięcia, bo wtedy wytną mi torbiel, a nie chce aby zrobił to ktoś na nocnym dyżurze. Mam mieć cięcie na dole i najprawdopodobniej krechę z boku do góry, aby się jej pozbyć no i chciałabym aby zrobił to mój dr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, ja po wizycie. Maluchy zdrowo rosną. Jeden ma 7,84, drugi 7,88. Serduszka bardzo ładnie biją :-) Dowiedziałam się także, że maluchy są dwuowodniowe i jednokosmówkowe. Ogólnie rosnę i rosnę :-) 4 października mam USG prenatalne.

Gotadora - trzymaj się w trójpaku jak najdłużej:-)
 
Do góry