reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gotadora - trzymaj maluchy mocno w brzuchu :-) a tak na serio to pięknie dotrwałaś mimo tak wielu komplikacji. Jeszcze tydzień i będzie upragniony przez wszystkie 36 tydzień - czyli taki kiedy bliźniole uważa się za donoszone. A potem można się cieszyć każdym kolejnym dniem na plusie :-)
 
reklama
Ineska_uk
jeszcze raz trzymam kciuki &&&& i powodzenia jutro !! daj znać choć by sms-em do kogoś z forum
:-D

gotadora
a u Ciebie coś konkretnego ustalili ?? do kiedy czekacie, jak by się nic samo nie zaczęło??

a mi dziś M umożliwił 2h kąpiel :-), po stwierdziłam że salon strasznie zagracony bajbeclami małej, sprzątałam je chyba z 15 min (te male klocki, książeczki nie jest już mi łatwo podnosić) i doszłam do wniosku że po co chyba salon do małej przeniosę a jej pokój do salonu - jeżeli więcej zabawek wala się po mieszkaniu niz u niej + pod ścierkami kuchennymi śpią lale w łóżeczku :eek:
 
Ineska trzymam kciuki za jutro!!!!!:-)
Gotadora a Tobie zycze wytrwania do pazdziernika, to juz tak niewiele. Pamietam jak jeszcze niedawno mowilysmy ze same na tym forum zostaniemy a to juz tyle czasu minelo i ile nowych dziewczyn doszlo. Super! Trzymajcie sie mamuski w trojpakach jak najdluzej i odpoczywajcie jesli tylko macie czas:-)
 
dziękuje dziewczyny :-) nie ma jeszcze zaplanowanej daty, ani tygodnia, dr powiedział,że czekamy i oby jak najdłużej, ale na badaniu tydzień temu inny dr mówił,że aby do 36 wytrwać to będzie dobrze, no a jeśli dłużej to wiadomo - lepiej. Ja mam nadzieje,że moje maluszki lubią swoje m4 i pomieszkają conajmniej do 37 :-)

Ineska cały czas myślę o Was i ślę moc buziaków!
 
Witam wszystkich ;)
Nowa jestem, ale barrrdzo potrzebuję porady i może wsparcia. Jestem w 8 tc, (łał udało się! Mam już jedno dziecko, 7 letnią córeczkę, i mam również za sobą jedno poronienie :(), dwa dni temu byłam na usg i mój Gin wybadał dwójeczkę- dwujajowe bliźnięta! Zaskoczenie niemożliwe, tym bardziej, że nigdy, ale to nigdy w całej ogromnej rodzinie nikt nie miał bliźniąt! No cóż- zostałam wybrana ;P Bardzo się cieszę, ale mam też wiele obaw... Termin porodu mam na 4 maja 2014 (wiem wiem na pewno wcześniej), ale może jest tutaj ktoś w podobnej sytuacji do mojej, też właśnie walczy z myślami jak to będzie, czy się uda. Gin zalecił mi Luteinę dopochwowo, wcześniej ( ponieważ już raz poroniłam) brałam Duphaston. Oprócz tego oczywiście zestaw niezbędnych witamin i jeszcze Acard. Boję się strasznie, proszę o rady :)
Pozdrawiam gorrąco :-):-):-)
 
Witaj nanka bardzo gratuluję dwóch bijących serduszek :) Moje dziewczynki też są dwujajowe ;) Przede wszystkim myśl pozytywnie, żadnych czarnych myśli! I zaglądaj na forum, pytaj bo tutaj naprawdę można liczyć na duże wsparcie :) Ja też jeszcze niedawno byłam na początku drogi a teraz... już coraz bliżej do zobaczenia moich skarbów :)

Ineska cały czas myślę o Waszej trójeczce i mocno ściskam kciuki!!! Już nie mogę się doczekać jakiś informacji :)
Gotadora cieszę się, że maluchy jeszcze nie pchają się na świat... Jestem pewna, że ładnie poczekają nawet do tego 37tc (i mam nadzieję, że z moimi będzie tak samo :))
 
Nanka no i z przyjemnością dopisuję Cię do naszej listy :-)

1.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.Rachel22324.październik.13
4.Flis1205315.listopad.13
5.Justynia88229.listopad.13
6.Paolka29.listopad.13
7.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.Jjka5.styczeń.14
10.Jok6.styczeń.14
11.Karmelova7.styczeń.14
12.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.Effcia12311.styczeń.14
14.Hannah342.luty.14
15.Maya1215.marzec.14
16.Julianna20.marzec.14
17.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
18.
Nanka
4.maj.14
19.
Nana7ma10.maj.14
 
reklama
Dziękuję ;) Za powitanie i miłe słowo. Wiem, wiem, wciąż sobie mówię, że musi być dobrze, skoro szczęśliwy los dał nam aż dwa jajeczka ;P Tylko obawa jakoś wciąż we mnie siedzi i ciężko o tym nie myśleć.
A miałyście bóle w którymś z jajników na początku ciąży? Albo jakieś plamienia? Ja na razie na szczęście nie, ale wiem, że to możliwe, a jajnik prawy wciąż mnie pobolewa (lewy czasem też). Lekarz mówi,że one produkują ciałko żółte i dlatego mogą pobolewać. Czy też ktoś miał takie bóle??
 
Do góry