reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziękuje dziewczyny :-)

w szpitalu to nic nie mówili o leżeniu, mam tylko od mego dr nakaz leżenia, no i od 24 tygodnia mam ten nakaz więc raczej głupio nawet pytać w obecnej sytuacji.
 
Hej dziewczyny!
Gotadora trzymam kciuki za te twoje 2 tygodnie, dotrwasz zobaczysz, ale lepiej leż jak najwięcej to szanse będą większe.
Ja dzisiaj dostałam skierowania i jutro idę robić badania m.in. test obciążenia glukozą 75 g, trochę się go boję ale mam nadzieję, że cukrzyca mi nie wyjdzie. W poniedziałek wybieram się do lekarza, ciekawa jestem ile urosły dzieciaczki. Mnie w ciągu tygodnia przybyło 2 cm w talii na wysokości pępka i zaczyna mi go wypychać. W ogóle czuję się już ociężała i jakbym nie mieściła się we własnej skórze :-).
 
Justynia mi lekarka powiedziała że teraz będziemy się spotykać co 2 tygodnie, więc po tym piątku będę miała wizyty co 2 tyg w czwartek, więc kolejna będzie wypadać 2 dni po twojej, więc nie będzie tak źle:)
 
No dziewczynki pięknie przyrastacie w siłę i pięknie się trzymacie w trójpakach :-)
Gotadora - 34 tydzień zaliczony - super :-) a październik już za pasem. Leżakuj ile się da, bo potem to towar deficytowy :-)
 
Normalnie umieram :wściekła/y: mała leży mi na pęcherzu, młody głowa w żołądku... dziś któreś się wypięło - poczułam palący ból i 5 nowych rozstępów na brzuchu :baffled: do tego mam katar... nie wiem jak mam w takim 3-paku przetrwać jeszcze 3 m-c :szok:
 
Witam dziewczyny. Jestem po wizycie u gina z dziećmi wszytko w porządku. Poznaliśmy płeć maluszków i chyba lepiej być nie mogło chłopiec i dziewczynka. Waga 451g i 458g
 
Karmelova gratulacje :-)

Justynia oj znam ten ból - moja mała od początku uwielbia mój żołądek, a mały przynajmniej raz dziennie sprawia,że muszę lecieć do łazienki, tak mi na pęcherz naciska
 
reklama
Tylko że ja mogła bym z tej łazienki najlepiej nie wychodzić :wściekła/y: chodzę co WC co 15 min na 3 krople, w piżamę (w której córę rodziłam) powoli nie wchodzę, jest mi tak krótka że ledwo tyłek zakrywa :no: mam dość aż płakać mi się chce, a mój M miał być dziś szybciej i był o 1 h!!! niby dużo ale myślałam że już o 12 się urwie a on był o 15 :dry: No to się na marudziłam;-)
 
Do góry