reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Milenka, a ile ważyły Twoje bliźniaki? Pytam, bo przytyłaś niewiele. Ja narazie nie przybieram na wadze, ale też niewiele po mnie widać, wiec nawet zdjęcia nie mam po co robić :-)
Zazdroszcze wszystkim zaawansowanym mamusiom, przeda mną ten najgorszy okres. Pocieszam się tylko, że tym razem nie grozi mi urodzenie 16 dni po wyznaczonym terminie.
 
reklama
GASTONE czy mogłabyś mi przesłać jakieś bardziej szczegółowe informacje co do wózka? czy zamawiałaś go w UK (jakiś adres)czy może jest możliwość w Irlandii, a może są jakieś sklepy gdzie można go obejrzeć? no i interesuje mnie cena. Nosidełka chyba masz innej firmy - czy bez problemu pasują? Mój e-mail: luiza-b@tlen.pl
 
Ja zaczelam odczuwac owe dolegliwosci bardzo szybko,tez na poczatku ciazy.strasznie sie szybko meczylam i tak zostalo do tej pory.Wieczorami mam tak niskie cisienie ze padam jak zwloki.
Ale teraz odpukac ogolnie nie jest zle.Oczywiscie nadal sie szybko mecze,ale lepiej jest wogole niez na poczatku,tyle ze ciezej coraz ciezej hihih
Co do zylakow strasznie sie ich balam,u mnie w rodzinie dziedziczne,ale na szczescie w pierwszej ciazy nie mialam i teraz nie widacjak narazie.Oby tak dalej.
Dziwczyny a ja tez mam pytanie ile przytylyscie? Ja na pomimo sporego brzuszka zaledwie 2 kilo.Jak to mozliwe?

hej dziewczyny. ja jestem w 24 tyg i przytylam juz 13kg..to jakas masakra, a wcale nie jem tak duzo (przed ciaza wazylam 53kg). a mecze sie od ok 16 tyg.. teraz to juz wogole, ciezko mi sie schyla, za duzo chodzic nie moge bo zaraz brzuch mnie boli :/ nie wiem jak ja wytrzymam do konca..
 
Milenka, a ile ważyły Twoje bliźniaki? Pytam, bo przytyłaś niewiele. Ja narazie nie przybieram na wadze, ale też niewiele po mnie widać, wiec nawet zdjęcia nie mam po co robić :-)
Zazdroszcze wszystkim zaawansowanym mamusiom, przeda mną ten najgorszy okres. Pocieszam się tylko, że tym razem nie grozi mi urodzenie 16 dni po wyznaczonym terminie.[/QUO

Moje chłopaki ważyli 2160 i 2190 tylko że ja urodziłam w 33/34 tygodniu ciąży
 
Ooo, to całkiem przyzwoicie... tym bardziej, że trochę wcześniej. Wiem, że z tyciem (a raczej przybieraniem na wadze, bo co to za tycie) w ciąży nie ma reguły. Ale zauważyłam też, że waga dziecka niekoniecznie ma związek z tym ile się w ciąży przybrało.
 
witam ja byłam dziś na badaniach i zobaczymy jak się sprawdzają dwa preparaty żelaza, a co do przytycia to do 33 tyg przytyłam 10 kg czyli wybiło mi brzuch ale wiem że teraz więcej jem bo i w nocy zdarza mi się wstawać i podjadać ;) Gastone w którym jesteś tygodniu ?
Pelne 22 tyg i 2 dni.
GASTONE czy mogłabyś mi przesłać jakieś bardziej szczegółowe informacje co do wózka? czy zamawiałaś go w UK (jakiś adres)czy może jest możliwość w Irlandii, a może są jakieś sklepy gdzie można go obejrzeć? no i interesuje mnie cena. Nosidełka chyba masz innej firmy - czy bez problemu pasują? Mój e-mail: luiza-b@tlen.pl
Luiza jesli dobrze pamietam napisalas kiedys do mnie maila,a ja szczegolowo ci odpisalam.Nigdy nie dostalam odpowiedzi wiec nie wiem czy ja dostalas.Wozek kupilam w Irlandii,w znajomym sklepie.Wozki sprowadzane sa z UK,czeka sie na nie nawet do pol roku.Ja mialam szczescie bo kobieta mi oddala swoj wozek ze sklepu,bo stwierdzila ze nie ma sensu narazie go wystawiac skoro tak dlugo sie na niego czeka.Wiec mi sie udalo,choc i tak czekalam ponad dwa miesiace.Foteliki sa tylko z Maxi cosi.Inne sa nie kompatybilne.Cena,no coz..zaplacilam sporo,raem z foteilkami,adapterami kosztowal mnie 1200 euro.
Ooo, to całkiem przyzwoicie... tym bardziej, że trochę wcześniej. Wiem, że z tyciem (a raczej przybieraniem na wadze, bo co to za tycie) w ciąży nie ma reguły. Ale zauważyłam też, że waga dziecka niekoniecznie ma związek z tym ile się w ciąży przybrało.

Dokladnie.

Hej dziewczyny co jest z wami??? Ja wstawilam fotke,chwalic sie brzuszkami i to juz!!!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny. ja jestem w 24 tyg i przytylam juz 13kg..to jakas masakra, a wcale nie jem tak duzo (przed ciaza wazylam 53kg). a mecze sie od ok 16 tyg.. teraz to juz wogole, ciezko mi sie schyla, za duzo chodzic nie moge bo zaraz brzuch mnie boli :/ nie wiem jak ja wytrzymam do konca..


Malusia 88, jestesmy w tym samym tygodniu...ja przytylam jakies 6/7kg i w sumie to poza brzuchem to jakos nie widac przyrostu wagi...no oczywiscie jak stane bokiem to widac...bo jakas pilke lekarska mi ktos przyczepil...podejrzewam spisek lekarki i meza..bo w koncu to jej Clostilbegyt i jego wojownicy ten brzuch mi sprawili:)
nie przejmuj sie samopoczuciem..ja tez czuje sie coraz gorzej...pochodze to brzuch mi zaczyna ciazyc, wiazanie butow to istna akrobatyka...w nocy tez nie spie najlepiej bo kazde przekrecenie sie graniczy z cudem..a schody...ech te schody...schody to Mont Everest..pare schodow i dysze jak lokomotywa:)
DAMY RADE!!! jak nie my to kto? ktos powiedzial, ze blizniaki maja wyjatkowi ludzie bo normalni nie daliby rady..no nic jakos trzeba sie pocieszac..


ps fotke zrobilam, musze ja tylko zrzucic na kompa...choc w sumie wystarczy wyobrazic sobie pilke lekarska z krzywa kreska narysowana do polowy:) powaznie moja krecha to niezly zygzag:p
 
Malusia 88, jestesmy w tym samym tygodniu...ja przytylam jakies 6/7kg i w sumie to poza brzuchem to jakos nie widac przyrostu wagi...no oczywiscie jak stane bokiem to widac...bo jakas pilke lekarska mi ktos przyczepil...podejrzewam spisek lekarki i meza..bo w koncu to jej Clostilbegyt i jego wojownicy ten brzuch mi sprawili:)
nie przejmuj sie samopoczuciem..ja tez czuje sie coraz gorzej...pochodze to brzuch mi zaczyna ciazyc, wiazanie butow to istna akrobatyka...w nocy tez nie spie najlepiej bo kazde przekrecenie sie graniczy z cudem..a schody...ech te schody...schody to Mont Everest..pare schodow i dysze jak lokomotywa:)
DAMY RADE!!! jak nie my to kto? ktos powiedzial, ze blizniaki maja wyjatkowi ludzie bo normalni nie daliby rady..no nic jakos trzeba sie pocieszac..



ooo to malo przytylas.. mi to poszlo nie tylko w brzuch ale i tylek, nogi.. ogolnie cala przytylam:p jejku jak ja tak szybko tyje to do rozwiazania czhyba w sumie z 30kg mi przybedzie.. a wiesz juz jaka plec beda mialy Twoje skarby?? ja bede miec dziewczynke i chlopczyka, tak bardzo sie ciesze bo marzyla mi sie parka :) a powiedz mi bierzesz jakies witaminki? bo ja tylko prenatal, nie wiem czy to wystarczy (jeszcze luteine musze lykac).. ale nic innego lekarz mi nie przepisal.
 
reklama
Hej mausie.Co tu tak ciuchutko?Jak dzis samopoczucie? U nas narazie odpukac dobrze.
Troche roboty w domciu mam wiec jakos sie pokulac musze..
Ja biore witaminki Pregnaplan i do tego megnezik.

Luiza a moglabys zdradzic w jakis okolicach mieszkasz???
Bo rozumiem ze mieszkasz tez w Irlandii?
Widze ze ty juz wysoko w ciazy wiec chcialabym wiedziec pare rzeczybo przede mna jeszcze kawalek drogi.
 
Do góry