reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

2ania,jak juz Ci wyszly to niestety same nie znikna...Mozesz jedynie zapobiegac teraz,aby nie dostac wiecej.W ciazy poprzez podniesiony poziom hormonow,ale najlepiej jak sama poczytasz...Tu wklejam Ci link,ktory odp Ci na twoje pytanie...
Nogi bez żylaków - choroby genetyczne, geny, naczynka, nogi, ołowiane nogi - Zdrowie - poradnikzdrowie.pl...
A ja wczoraj wzielam sie za porzadki w szafach i pod wieczor myslalam,ze umre ze zmeczenia i bolu glowy....Chyba troszku przesadzilam,ale chociaz nie myslalam o tym,ze zle sie czuje przez ten moj wielgachny brzuch...
 
reklama
Hej. Czy któraś z was ma nagranie z USG? Ja wcześniej nie chciałam mieć takiego nagrania ale teraz się zastanawiam. Czy w ogóle warto to rabić? Czy na takim nagraniu żeczywiście widać dzieciaczki wyraźnie? No i jestem już w 30-tym tygodniu i się zastanawiam czy to nie za późno:eek:
 
hej ja mam nagranie z 23 tyg i jest super mój doktor robił je dokładnie no i ma bardzo dobry sprzęt , jak zobaczyłam tą płytkę na spokojnie w domu z mężem to się popłakaliśmy szczególnie jak jeden z maluchów ziewa widać nudziło go te badanie ;) a drugi boksował i kopał głowicę ;) pozdrawiam
 
Ja mam nagranie z 22 tyg. z USG 3D/4D. Bylo to badanie polowkowe, wiec na filmie widac glownie, jak lekarz sprawdza rozne organy, kosci, przeplywy itd. Czasem przelacza na 4D, zeby pokazac nam buzki maluchow. Niestety jeden w ogole nie chcial sie do nas odwrocic.
Moim zdaniem sama wizyta na takim USG jest cudownym doswiadczeniem dla rodzicow, film zostaje jako pamiatka. Ale zebym sie jakos nim specjalnie zachwycala, to nie. Fajniejsze moim zdaniem sa zdjecia buziek maluchow w 4D. :-)
 
Witajcie,
Co do żylaków to w aptece polecono mi cyclo3fort - kosztuje ok 24 zl i przy dawce 2 tabletki dziennie wystarczy na 2 tygodnie plus możesz smarować lotion 1000...mnie zaczęły nogi bolec i farmaceuta doradził te dwa środki...wzmacnia żyły...a jeszcze trochę mamy tego noszenia..
jestem w końcówce 23 tygodnia i chyba zaczynam wiedzieć co to bezsenność:( przekręcenie się z boku na bok to koszmar:(
brrr i na dodatek ta pogoda...
dziewczyny kiedy robicie wyprawkę...ostatnie 2 dni jakoś nie najlepiej się czuje i postanowiłam teraz wszystko kupić bo czuje, ze niedługo już się nie poruszam....jazda samochodem zaczyna mnie męczyć...łażenie po sklepach tez...myślicie ze za wcześnie?
 
Witajcie,
Co do żylaków to w aptece polecono mi cyclo3fort - kosztuje ok 24 zl i przy dawce 2 tabletki dziennie wystarczy na 2 tygodnie plus możesz smarować lotion 1000...mnie zaczęły nogi bolec i farmaceuta doradził te dwa środki...wzmacnia żyły...a jeszcze trochę mamy tego noszenia..
jestem w końcówce 23 tygodnia i chyba zaczynam wiedzieć co to bezsenność:( przekręcenie się z boku na bok to koszmar:(
brrr i na dodatek ta pogoda...
dziewczyny kiedy robicie wyprawkę...ostatnie 2 dni jakoś nie najlepiej się czuje i postanowiłam teraz wszystko kupić bo czuje, ze niedługo już się nie poruszam....jazda samochodem zaczyna mnie męczyć...łażenie po sklepach tez...myślicie ze za wcześnie?

Witaj, jestem w tym samym tyg co Ty i musze Ci powiedziec ze tez tak mam, ciezko mi sie zasypia, przekreca z boku na bok,nawet wstaje z lozka.. jakas masakra.. no ale wkoncu nosimy dwie dzidzie a nie jedna:) chyba tez niedlugo wybiore sie na zakupy bo coraz ciezej mi sie porusza, w czasie zakupow musze robic sobie paro minutowe odpoczynki bo takto bym nie uchodzila :p .. pozdrawiam Cie serdecznie.
 
Dzisiejsza noc była dla mnie koszmarem.Obudziłam się gdzieś po drugiej i do rana nie mogłam zasnąć.Przewracałam się z boku na bok,a to wyczyn ogromny.Nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji do spania.Wy też tak macie,oczywiście mamusie jeszcze nie rozpakowane.Zastanawiam się nad kupnem poduszki do karmienia,coś takiego: http://www.allegro.pl/item986525416_..._i_zabawy.html
Niby można juz teraz z nią spać,a później przyda się do karmienia dzieci.Kupiła któraś z Was taką i czy jest dobra?
 
dziewczyny kiedy robicie wyprawkę...ostatnie 2 dni jakoś nie najlepiej się czuje i postanowiłam teraz wszystko kupić bo czuje, ze niedługo już się nie poruszam....jazda samochodem zaczyna mnie męczyć...łażenie po sklepach tez...myślicie ze za wcześnie?
Ja odkladalam robienie wyprawki i niestety okazalo sie, ze juz bylam w szpitalu i ze musze lezec. Nie ma mowy o zadnych zakupach! Wszystko dla dzieciaczkow bedzie musial kupic maz z moja mama. Dlatego ja Ci radze, zebys zaczela ja najpredzej. Jesli nawet bedziesz mogla chodzic, to brzuch bedzie coraz wiekszy i bedzie coraz ciezej - ja juz ledwo sie poruszam.
 
reklama
Dzisiejsza noc była dla mnie koszmarem.Obudziłam się gdzieś po drugiej i do rana nie mogłam zasnąć.Przewracałam się z boku na bok,a to wyczyn ogromny.Nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji do spania.Wy też tak macie,oczywiście mamusie jeszcze nie rozpakowane.Zastanawiam się nad kupnem poduszki do karmienia,coś takiego: http://www.allegro.pl/item986525416_..._i_zabawy.html
Niby można juz teraz z nią spać,a później przyda się do karmienia dzieci.Kupiła któraś z Was taką i czy jest dobra?

Ta poduszka jest idealna, ja używałam jej w szpitalu, dzięki niej możesz karmić dwójkę naraz, super się na niej śpi. Zakup takiej poduszki to dobry wybór, osobiście ją polecam:-)
 
Do góry