reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gotadora trzymam mocno kciuki, żeby maleństwa przybierały na wadze i posiedziały w brzuszku do października :) Trzymaj się dzielnie w szpitalu i odzywaj do nas :) P.S. brzuszek piękny i duży, więc niech maleństwa jeszcze sobie w nim pomieszkają!

Hannah z przyjemnością dopisuję Cię do naszej listy ;)

1.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.Rachel22324.październik.13
4.Flis1205315.listopad.13
5.Justynia88229.listopad.13
6.Paolka29.listopad.13
7.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.Jjka5.styczeń.14
10.Jok6.styczeń.14
11.Karmelova7.styczeń.14
12.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.Effcia12311.styczeń.14
14.Hannah342.luty.14
15.
Maya1215.marca.14
16.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
 
reklama
Heloł :-)
Witam nowe dziewczyny i życzę spokojnej ciąży :)

gotadora spory brzuszek juz masz :-) i kciuki za ciebie zebys troche jeszcze w tym szpitalu posiedziała
 
Maksio przejechal dzisiaj do centrum zdrowia dziecka, na szczescie jest w najlepszych mozliwych rekach. A mnie juz dzisiaj chcieli z Olafkiem wypuscic ale jeszcze lekko za wysoka bilrubina, nagrzewa sie teraz.
 
Ver - duuużo zdrówka dla Maksia :-) Całą kompaniją trzymamy kciuki :-)
Gotadora - fajny brzuszek :-) Ja z 2 cm rozwarcia trzy tygodnie przeleżałam. Wody już odeszyły a 2 cm jak były tak były :-) 3mamy kciuki za październik :-) Już bliżej niż dalej.
A wszystkie trójpaczki pozdrawiamy urlopowo i ślemy szum fal :-)
 
reklama
Do góry