reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczynki. Ale fajnie sie czyta o brzuszkach. Az mi sie zatesknilo za moim :) ja tez nie mialam duzego brzucha chlopaki waga startowa 2215gr i 2120gr. Z tym tylko ze synus numer jeden ulokowal sie w dole i w czterech literach a synus numer dwa mial cale miejsce dla siebie. Moze wiec i nie mialam wielkiego brzucha ale za to mialam dwa mniejsza bo mi Filipcio tylek wypchal :) nie martwcie sie tez ze wam te brzuchy zostana. Wiekszosc dziewczyn szybko sie ich pozbyla po porodzie. Ja w miesiac po porodzie wazylam o 10kg mniej nz przed ciaza.
Ehh na wspomnienia mnie wzielo leci ten czas strasznie szybko. Zawartosc mojego brzucha ma juz prawie 10 miesiecy po jakieś 8.5 kg raczkuje gaworzy i rozrabia. Ale nie moge narzekac chlopaki sa przeslodzcy
 
Napierajka :-) nie martw się, ja będąc w 20stym i kolejne tygodnie miałam wrażenie że co rano jest większy, potem to się jakoś uspokaja. Wtedy pamiętam,że miałam 106 w pasie, a teraz mam 111. , waże 64kg, przytyłam chyba z 8 kg od początku ciąży. Dlatego wszyscy wokół mi mówią,że ja chudnę, a brzuch jedynie rośnie, jeść za bardzo nie mogę przez ten cukier i koło się zamyka, ale najważniejsze że dzidziulki rosną.

Bibiana bardzo zgrabny miałaś brzuszek i bardzo szybko wróciłaś do wyglądu modelki :-) wcale nie widać,ze tam dwa maluszki mieszkały!
 
Eh, słodkie wasze brzuszki :-) Bibiana ty to jesteś jakiś ewenement brzuszkowy :-) Ja wyglądałam jak wieloryb. Brzuchol po 34 tc mi tak wystrzelił że masakra. Ale teraz to tylko wspomnienie :-) po 25 na plusie też nie ma śladu. Tylko rozstępy się ostały. Trudno. Pisałyście o ktg - u mnie maluchy pod ktg tak szalały, że peloty wypadały spod tych pasków, normalnie tańce połamańce odstawiały. Moje współlokatorki - a trochę ich było przez te 3 tygodnie - nie mogły się nadziwić, że brzuch tak może skakać.
Gotadora - Twój suwaczek coraz piękniejszy :-) Jeszcze tylko wrzesień i już z górki :-)
 
Witam sie sobotnio:)

ineska mowisz ze co o mnie pomyslisz to ja pisze ;) ja was ciagle podczytuje ale narazie dodaje posty tylko jak cos wiem bo życie w szpitalnym lozku nie jest ciekawe:/

ale macie sliczne brzuszki! Moj to taki juz na maska naciagniety ze momentami czuje ze chce eksplodowac:/

co do ktg to tu w szpitalu maja sprzęt do bliźniaków i odrazu łapią dwa, i nawet maja wprawe w szukaniu małych no robią to raz dwa
;)

a co u mnie... Zrobiła sie duża różnica w wadze małych. W
Wsród jedna miała 1950g a druga 2750g, wiec w przeciągu 9dni różnica zrobiła sie z 400g na prawie kilo:/ wczoraj robili mi morfologie i strasznie mi poleciały wyniki krwi. Stwierdzili niedokrwistosc wiec zapisali jakieś dodatkowe zelazo które mam brac i pić soki z buraków. Jak takie wyniki beda utrzymywać sie dalej to za tydzien-półtora wyciągają małe.
do tego juz 4dzien boli mnie głowa nawet w nocy :(
 
Hej dziewczyny!
Sliczne brzuszki macie, tesknie troche za swoim choc za czasem ciazy nie tesknie bo za milo go nie wspominam:baffled:
Co do kg to leca po ciazy jak szalone wiec nie martwcie sie, mi zostalo jeszcze ok 3 kg i troche brzuszka i masa rozstepow:szok:
bibiana, multimama sliczne te Wasze kruszynki:)
Nnatalie trzymaj sie jak najdluzej w trojpaku, a w szpitalu cos mowia na ta roznice w wadze dziewczynek?
A to moje bable

Hania, Wojtek i Lenka 20130831_081619.jpg20130831_082555.jpg20130831_083307.jpg
 

Załączniki

  • 20130831_081619.jpg
    20130831_081619.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 20130831_082555.jpg
    20130831_082555.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 42
  • 20130831_083307.jpg
    20130831_083307.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Nnatalie - ja podchodzę z pewną dozą nieufności do usg. U mnie przez 3 tygodnie wychodziło, że Zuzik nic nie rośnie. 3 razy usg i za każdym razem ta sama waga 2 kg. Jeszcze we wtorek miałam usg, a w piątek rano urodziłam i Zuzik okazały na 2650:-) Ale ile się strachu najadłam i łez wylałam. W sumie we wtorek to po usg się tak zanosiłam płaczem, że przełożonej położnych się mnie szkoda zrobiło i zasugerowała lekarzowi, żeby już leki odstawić, bo 36 tc skończony. No i w czwartek w nocy maluchy zaczęły wyłazić :-D
Polka - śliczne te Twoje skarby:-) moje to już takie Kluchy że hoho:tak: Jak patrze na zdjęcia po porodzie to nie mogę sobie przypomnieć jak takie małe były kruszyny:-)
 
Do góry