reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej dziewczyny. z malymi troche gorzej sie potoczylo niz wskazywalo- amelia nie trzymala ciepla i wzieli ja na neantologie na podgrzewany materar (nie mylic z inkubatorem) a w noc po porodzie i julke mi wzieli (za niski cukier ma przed karmieniami). na poczatku bardzo plakalam ze nie mam ich przy sobie ale juz jest oki. wstalam wieczorem tego samego dnia co mialam cc i jestem samodzielna wiec moge do malych chodzic 24h. teraz dzwonia po mnie nawet na xmiane pieluszki czy dlatego ze placza. amelia od wczoraj juz ma zwykly materac, julka gdy je co 2h to cukier oki, co 3 niestety juz za niski po pol dnia sie robi. wlasnie sciagam pokarm mimo ze male sa na mleku wczesniaczym to daje im piers. wczoraj sciagnelam lacznie zawrotne 4ml z dwoch piersi a kochane panie pochwalily je i podzielily rowno!
wlasnie sciagam i ide zaraz do nich i mam 20ml!!
one jedza co 4h amelia 30ml a julka co 2h 15ml.
lekarze mowia ze czekamy az male zaczna przybierac i jesc a sprawdzanie wagi juz w srode!
dostaja tez antybiotyk penicyline by wyrownac potas bo za wysoki.
podobno do 2tyg wyjdziemy ;)
pozdrawiamy!!!
 
reklama
husky, nie było mnie parę dni na forum, wchodzę a ty już urodziłaś:-)
Ni się nie stresuj, takie problemy to nie problemy. Dziewczyny same jedzą to i na wadzę zaraz przybiorą. A to, ze są w innym pokoju to dobrze- odpoczniesz sobie trochę, pomyśl, ze to taki czas na regeneracje. Ja wrócicie na chatę to na pewno nie raz zamarzysz, żeby tak ktoś wziął dzieciaki na parę godzin od ciebie, hehehe.
 
Sluchajcie, już od 2 dni mam bardzo częste skurcze Braxtona-Hicksa. Twardnieje mi brzuch na kilka sekund ale często, woczraj naliczlyam 7x na godzinę. To mi później przeszlo, za parę godzin znowu się pojawiły. Już sama nie wiem czy mam już panikować czy nie. Moja dr mowila, ze to jest normalne ale nie powinno być więcej jak 4 skurcze na godzinę. A u mnie jest więcej. Co radzicie?
 
jjka a bierzesz magnez? Mnie, jak zaczął twardnieć brzuch lekarz zalecił branie magnezu i teraz jest dużo lepiej. Na następnej wizycie twoja gin pewnie sprawdzi czy z szyjką wszystko w porządku, bo w ciąży bliźniaczej to ona lubi sprawiać dużo problemów :/
 
Witajcie,
Od jakiegos czasu Was podczytuje ale dopiero dzis zebralam w sobie wstarczajaco duzo 'odwagi'.
Rozpoczelam wlasnie 23 tydzien i spodziewam sie 2 chlopcow dzieki pomocy lekarzy :)
 
reklama
Do góry