reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

natalie, qrcze, ale sie nawyrabialo, to dlatego sie nie odzywalas, co ci moge napisac, tylko tyle, ze trzymam kciuki za ciebie i za malenstwa i zebys rzeczywiscie wytrzymala jak najdluzej. Nie znam sie na tych szyjkach i ich dlugosciach, bo nie mam problemu z tym (narazie, bo tu nie gmeraja w srodku, tylko naciskaja dol brzucha), ale z tego co sie orientuje to trzeba doliczyc do wymiarow usg jakies 10% wagi(jak nie wiecej). Trzymaj sie kochana dzielnie i jak tylko mozesz to sie odzywaj. Moze gotadora bedzie wiedziala wiecej, bo ona tez wojuje z szyjka od dluzszego czasu chyba.
 
reklama
cześć dziewczyny :-)

mi się szyjka skróciła w 24 tygodniu, bardzo się wtedy przestarszyłam. W 25tc byłam w szpitalu na sterydach. Szyjka 22mm wtedy była, w szpitalu jak dr inny mi zmierzył to mu wyszło nawet 25mm , ale najważniejsze,że na ostatniej wizycie, 2 sierpnia się nie zmniejszyła. Wydaje mi się,że mój mały, który to spowodował skrócenie się szyjki przeniósł się wyżej i juz tak mi na nią nie naciska. Kolejną wizytę mam 24 sierpnia i juz się oczywiście boje co mój dr tam wypatrzy. Mam nakaz leżenia, ale nie leże cały czas, ale bardzo się oszczędzam. Słyszałam,że w UK nie bada się szyjki, w ogóle jakos mniej się bada kobiety jak w PL - to był właśnie mój najważniejszy powód,że wybrałam PL, czułam że ja to będę z przygodami, mam w końcu swoje lata.

Nnatalie trzymaj się w szpitalu, bądź dzielna, a my tu za Was mocno trzymamy kciuki abyś jak najdłużej wytrwała w trójpaku :tak:

nie martw się - na pewno będzie dobrze!

Husky jak Twoje swędzenie? przeszło? kupiłas ten krem?
 
husky, wlasnie jak twoje swedzenie? kupilas piriton? jest bezpieczny dla kobiet w ciazy, bo wszystkie znajome w ciazy z alergia braly to, jest syrop, sa tabletki, chyba, ze bylas u lekarza i wiesz cos wiecej.
 
hej dziewczyny :) Wczoraj miałam wizytę i dziewczyny ważą Wiktoria 890g i Natalka 839g . Wszystko jest w porządku . :-)

Nie było mnie zaledwie pare dni tutaj, a już tyle stron zapisanych. Pozdrawiam Wszystkie :happy:
 
Polka no w szpitalu nie fajnie ale plusem jest stała opieka i to ze mam naprawdę fajne kobietki na pokoju więc czas leci. Nawet jedna ciężarówka w dwupaku na moim pokoju :)


Ineska dzięki bardzo!! Teraz zgaga męczy ale od wczoraj zapis skurczy jest ok więc modlę sie zeby tak zostało;) no ja na szyjkach sie nie znam, więc zdaje sie na lekarzy no i leze grzecznie:) i czekam moze moja prowadząca do mnie wpadnie bo wróciła z urlopu i z nia juz rozmawiałam a jestem w szpitalu gdzie pracuje :)


Gotadora dzięki za kciuki:) 3mam za Ciebie tez kciuki zeby z szyjka było wszystko ok:)
 
Cześć dziewczyny.Wpadłam się przywitać.widzę,że niektóre z Was mają problemy,trzymam za was kciuki żeby wszystko było ok!!!!Flis gratuluję udanej wizyty,aby tak dalej!!!Ja przeszłam na mm bo nie wyrabiałam z cycem a to małe głodomory i jedzą nawet co godzinę i chcą na raz!Wszystko u nas ok,powoli się docieramy,dzisiaj w nocy nawet się wyspałam:-) maja i dawid.jpgto moje maluszki zaraz po urodzeniu,postaram się wstawić niedługo aktualne.z lewej to Dawid a z prawej Maja.
 

Załączniki

  • maja i dawid.jpg
    maja i dawid.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Multimama super szkraby wygladaja, swietnie ze tak chetnie jedza i oby tak dalej, a powiedz na jakim mleku jestes? Dobrze ze juz jest z Toba ok bo szczesliwa mama to szczesliwe dzieci. :-)u mnie Lena na cycku a Wojtek na mm i czuje sie troche jak wyrodna matka ze on mojego mleka nie dostaje, ale Lena wiekszosc wypija i nawet laktatorem nie mam jak dla niego sciagnac, a Wojtka juz tyle razy probowalam przystawiac do cycka i za zadne skarby go nie chce, a pokarmu tez jakby mniej:crazy:
Wojtek coraz lepiej je i juz ich nie wybudzam na karmienie bo sami sie budza ale niestety nie razem tylko czasem pol godziny albo godzina roznicy jest w ich pobudkach.
 
Do góry