reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kasia co do sygnaturki to kopiujesz nie adres url, tylko bbcode, bodajże jest to pierwszy kod jaki zobaczysz po utworzeniu sygnaturki, potem ten kod ( cały musi być, nie tylko adres url) wstawiasz w treść sygnatury, tam gdzie się pisze, nie niżej gdzie się wstawia obrazki, czy url, na pewno Ci się uda.

Kasiu
szkoda,że to tak późno wyszło bo akurat ja mogłabym zabrać Ci to z UK do PL, tzn mój m, ale niestety nie mogę pomóc, bo będzie za późno, może się okazać że mąż jeszcze chwile dłużej zostanie, ale niestety nie wiem, bo ja go chce już teraz tu, a on kończy pracę, wsiada w autko i jedzie, bez planowanej daty.

Nasza lista troszkę urosła, tylko Niki się nie odzywa i ja nie wiem kiedy ona ma termin. Niki jak nas czytasz to odezwij się do nas.

1. Dolorez24 sierpień. 13 ( 10. Sierpień )
2. Ver760129.wrzesień.13
3. Ineska uk04.październik. 13 ( 18.09.13 CC )
4. Nnatalie0405.październik. 13 ( 21 września )
5. Gotadora23.padziernik. 13 ( 09 października )
6. Raczel24.październik. 13
7. Flis15.listopad. 13
8. Justynia 29.listopad. 13 ( 8.grudzień.13)
9. Paolka29.listopad. 13
10. Kasiamama30.grudzień. 13
11.Nik_i
12. Jjka5. styczeń. 14
13. Jok6.styczeń. 14
14. Napierajka8. stycznia.14
 
reklama
Kasia, przesylka polecona do pl to okolo £ 8-10, a jak przed koncem beda licytowac, to koszt spiworka bedzie wiekszy, bo zawsze tak robia, czekaja do konca licytacji. Chodzi ci o spiworek do spania?
 
Tak, śpiworek do spania firmy GEORGE z serii Max and Millie. Udało mi się ostatnio upolować taki jeden w sklepie z odzieżą z UK (i to nowy, z kompletem metek za 12zł:happy2:) No tylko przeszukałam już Allegro i wiem, że to nowsza kolekcja więc u Nas nie ma. Pozostaje tylko UK i ebay żeby maleństwa miały takie same śpiworki.
 
Hej,

Po waszych namowach pojechalam w sobote na IP i bardzo dobrze zrobilam!
Przyjeli mnie na patologię na 4 dni, codziennie badani i szyjke i USG dzieci. Te bole wychodzily mi z kręgosłupa i rozlewaly sie na biodra promieniując do nogi. Byly regularne, bolesne, no spa nie pomagala. Jak powiedzialam o tym lekarzowi to stwierdzil ,ze to co opisuje to typowe skurcze porodowe, i ze to jest poronienie zagrazające. Chyba nie musze wam mowic jak się zestreswalam. Na szczescie wszystkie badania wykazaly ze te bole nie wplynely ani na szyjke ani na dzieci. Chlopaki rosną jak na drozdzach wyprzedzając swoj wiek o 1,5 tygodnia. No ale teraz juz tylko leze. Oczywiscie stresuje się, bo takie akcje w 17tc to chyba dobrze nie wrózą. Co to będzie dalej, jak macica jeszcze bardziej zacznie się rozwijac. Boje się, ze nie donosze ciązy, ja to panikara jestem, prog znoszenia stresu u mnie wynosi zero. Teraz leze i jak mnie tylko cos zakluje, zaboli to od razu panikuje. Kurcze boje się, zeby to się nie powtorzylo, do szpitalal chce jechac za 20 tyg, nie wcześniej. Jeszcze mi ten doktorek powiedzial, ze oni na tym etapie na skurcze nic nie mogą poradzic, bo dopiero od 24tc mozna podawasz leki rozkurczające, a teraz macica nie ma jeszcze wykształconych receptorow. Z koleji pani ordynator powiedziala, ze mam się przyzwyczajac o takich boli, bo to rozciągająca się macia a przy blizniakach to tempo wzrostu jest tak szybkei, ze nie dziwne ze mnie uciska wszędzie. Ale moim zdaniem takie bole regularne to nie jest normalka i terez trzęsę d.pą. Kurcze, jak nie straczka to urok.:-(
 
jjka
dobrze że jesteś w domu! i że maluchom nic nie jest :blink: to jest najważniejsze
nawet jeżeli lekarz nie zabronił Ci chodzić lub inaczej nie nakazał w 99% wypoczywać to dla komfortu psychicznego nic nie rób, ja tak miałam w pierwszej ciąży- wstawałam o 13 zrobić dla M obiad i kładłam się dalej :zawstydzona/y: choć nie miałam taki ostrych zaleceń - po prostu jak leżałam nic nie bolało i psychicznie się lepiej czułam. a z bliźniakami wiadomo wyczystko 2x szybciej rośni i 2x większe :-D co do porodu ... ja też chce jak najdłużej nosić ... ale mój gin kazał mi się przygotować psychicznie i rzeczowo (wyprawka) szybciej na ok 32tc każdy dzień następny jest cenny ale przygotowanym trzeba być na każdą możliwość. Ja nawat na wakacje w wrześniu nie jadę hehe bo bym miała do szpitala 3 stopnia za daleko ...
 
Hej dziewczyny, jeśli można to się chętnie do was dołączę. Obecnie jestem w 18 tc jest to moja pierwsza ciąża. W pierwszym momencie jak dowiedziałam się że jestem w ciązy bliźniaczej byłam załamana teraz jestem mega szczęśliwa i już nie mogę się doczekać.
 
jjka

Tak, jak pisze Justynia882 grunt to pozytywne myślenie i duuużo odpoczynku! Ja jestem w 20 tc a też już się sporo strachu najadłam. Od 14 tc mam założony pessar bo szyjka zaczęła się skracać, potem doszło twardnienie brzucha i łykanie magnezu a teraz jedna dzidzia jest bardzo nisko ułożona, więc mam dużo leżeć i absolutnie się nie przemęczać. Z niecierpliwością czekam na usg połówkowe w poniedziałek i jakieś dobre wiadomości :)
 
reklama
Karmelova witaj wśród nas :-)

i oczywiście jestem ciekawa Twojej daty aby dopisać Cię do naszej listy podwójnych mam :-)

dla nas to było spełnienie naszego marzenia - wiele lat staraliśmy się o dzieci i naszym marzeniem było, aby mieć chłopczyka i dziewczynkę i jak widać - jak bardzo się chce i wierzy to się udaje :-)
 
Do góry