reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

multimama2
mam nadzieję że to nie depresja u Ciebie :blink: tylko zwykłe zmęczenie :tak: ja mam maluchy w brzuchu a wieczorami zdarza mi sie popłakać, lub najpierw skrzyczeć męża że są plamy w kuchni na podłodze i talerza po objedzie nie schował a potem się popłakać że się sama ogolić nie mogę :crazy: co ma jedno do drugiego nie wiem- ale wieczorami każdy powód do płaczu jest dobry. Ja staram się teraz przygotować jak najwięcej... choć czym więcej chce tym z dnia na dzień mniej mogę, i powoli obowiązki domowe +mała stają się problemem a co dopiero przygotowania na maluchy. Pamiętaj ze z tyg na tydz. maluchy będą większe a starszak mądrzejszy :-D ja tak się pocieszam. a ostatni wyczyn mojej małej to wejście ponad metr na drabinę w 30 s. - wiec wiem o czym mówisz że trzeba mieć oczy dookoła głowy

Tigla121
pierwszy poród miałam w miejskim wiece zdaję sobie sprawę
jak tam jest :) a co do ciuszków są fatalne :baffled: i jak maluszek jest mały to i za duże, przyjaciółka urodziła w czerwcu wcześniaka co prawda 2,7kg :-D ale w 62 pływał a nic mniejszego nie mieli hehe ale ja nie planuje brać swoich jak będę w szpitalu nikt mi tego na bieżąco w domu nie popierze a jak bym miała mieć cc to wrócę po 4 dniach a w domu pranie czeka i nic czystego do obrania :szok:
 
reklama
Witaj Kasiu :-)

ja kupowałam w UK ale bez wysyłki do PL, bo mój mąż po prostu mi dowozi co kupowałam. Akurat trafiłaś tak,że mój m nareszcie do mnie zjeżdża, więc nie mogę Ci zaproponować aby do nas wysłali, aby się przypadkiem nie minęli z przesyłką. Na ebayu sprzedawcy zazwyczaj piszą,czy wysyłają za granicę, myślę że nie ma z tym kłopotu.

Kasiu napisz jaki masz termin, to będę mogła Cię dopisać do naszej listy.

Dolorez zbliża się Twój dzień, a właściwie Wasz Wielki Dzień - trzymam kciuki &&&&
 
jok
co do wyprawki ja jestem w gorącej wodzie kompana i już mam 90% rzeczy a zaczęłam jak dowiedziałam sie że jestem w ciąży, aby finansowo nawet na raty to sobie porozkładać. No i gotadora ma racje, potem z brzuchem nie wiadomo jak będzie z zdrowiem, bo nawet jak by z brzuchem było na 100% ok to i tak waga i brzuch robią swoje że sie odechciewa wszystkiego - nawet biegania po sklepach :-p

Dolorez

no tak jeszcze chwila :) trzymam kciuki &&&& chyba że juz po :-p oby nie - pochwal się kochana jak sie czujesz??


aaa... i nadal nie wystawiłam tych fotelików do zoom-a z adapterami 2 szt.- 300zł + kurier 25zł jak by ktoś był zainteresowany :)
 
Ostatnia edycja:
Gotadora bardzo dziękuję za odpowiedź :) Mam nadzieję, że jakoś uda mi się przekonać do wysyłki do Polski, bo nie ukrywam, że bardzo mi zależy;-) Termin mam na 30 grudnia i mam nadzieję, że jak najdłużej będę się trzymała w trójpaku :-). Już mam założony pessar z powodu skracającej się szyjki a na ostatniej wizycie w poniedziałek lekarz stwierdził, że jedna dzidzia jest dosyć nisko ułożona i mam się oszczędzać i dużo wypoczywać. Zobaczymy co powie lekarka na usg połówkowym. Czekam z niecierpliwością.

P.S. Przerosło mnie wstawienie sygnatury z informacją o tygodniu ciąży. Tzn. mam już skopiowany adres URL z sygnaturą, ale jakoś się nie pojawia... nie wiem co robię nie tak:confused:
 
Zenia to u mnie też tak że jeden to większy głodomor, Dominik mimo że mniejszy to częściej chce jeść, a Tomuś jak tylko dam mu cyca to troszke pociągnie i śpi, od wczoraj częściej dostawiam ich do piersi bo widzę, że mają więcej sił, ale najgorsze jest to, że nie wiem ile z niej zjedzą :crazy: Dominik to się przynajmniej upomni o butle,a Tomuś już nie....

Zenia najważniejsze, że dobrze się u nas skończyło....choć ja bardzo się o nich boję :-(
Powiedz mi Twoi chłopcy też mają potówki? u nas masakra z nimi :baffled:

A kiedy idziesz z nimi na kontrolne usg główki? czy byłaś już?

Mi jescze mówili że Dominik ma torbielka na bioderku, ale na wypisie nie ma słowa o tym:baffled::baffled::baffled::baffled:

potówki ma jeden, ale tylko kilka, ubieram ich w same bodziaki z krótkim rękawem i przykrywam pieluchą tetrową bo masakrycznie gorąco no i nie wychodzimy przed 18 z domu
A kontrolne usg po miesiacu od badania mam zrobic
a co do tej listy wskazan to ja mam u 1szego 11 u drugiego 13 :-( i trzeba miec skierowania od pediatry

multimama moze masz babyblues? i pewnie przejdzie :tak: z tym brakiem apetytu to chyba normalne... tez sie zmuszam do jedzenia i biore witaminy te co w ciazy :)
 
witaj kasiamama w gronie trojpakow i rozpakowanych mam blizniat :), tak jak pisze gotadora, z ebay-em nie powinno byc problemu z wysylka do pl, bo placisz przez paypala.

a suwaczkiem tez mialam taki sam problem jak ty, dlugo mialam tylko link, bo nie wiedzialam o co kaman, gotadora Ci pomoze :)
 
dziewczyny jestem po wizycie u doc i mam wskazanie na cc!!! nie wymuszone :-), bo chlopiec bardzo urosl i jest drugi i boja sie zeby nie bylo powiklan. Ostatnim razem mialam bable ulozone glowkowo w dol, na usg chlopiec sie odwrocil glowa w gore, a teraz sa znowu glowkami w dol, ulozone poprzecznie. Nowrmalnie kreci sie jak kolowrotek, chyba niezle da mi popalic jak juz zobaczy swiatlo dzienne.

pozdrawiam Was kobietki i zycze zdrowia dla mam w trojpaku i rozpakowanych i dla babli
 
Ineska_uk no niestety sprzedający na ebay śpiworka, który mnie interesuje nie wysyła przedmiotów do Polski:no: Aukcja kończy się w poniedziałek, więc będę musiała zrobić wywiad wśród znajomych czy ktoś nie ma rodziny w UK, żeby tak można było podać ich adres a potem przesłać do Polski. Ehhh....
 
reklama
Śpiworek na razie kosztuje 0,99GBP a wysyłka 3,00GBP. Ja poluję już na drugi taki śpiworek baaardzo długo, więc jeśli z wysyłką do Polski wyszłoby mnie nawet 60/70zł to jednak się zdecyduję
 
Do góry