reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Multimama2 na pewno dobrze sobie radzisz :-) Gratuluje wspaniałych dzieciaczków... :)

Ja już myśle o porodzie jak to będzie.....na pewno CC , doktorka nawet o innym nie wspomina. ;-)

Jutro ide na badanie glukozy wiec zobaczymy jaki wynik, a w poniedziałek wizyta. Jak zwykle mam stresa, ale mam nadzieje że będzie dobrze. :-)
 
reklama
Tigla dobrze, ze napisałaś o tym, bo moje chłopaki mają okropne potówki :szok:

Multimama podziwiam Cię i wierzę, że dasz rade i nie zwariujesz :tak:

O jedzeniu też coś wiem, bo ja też nie mam apetytu, zmuszam się do jedzenia, bo wiem, że maluszki potrzebują mojego mlecza :tak::tak:

Flis kciuki za jutrzejsze badania &&&&&
 
Bibiana my z tymi potówkami to wylądowaliśmy u lekarza, bo jak nam jedną obsypało na policzku to wystraszyliśmy się, że coś się dzieje. I doradziłam nam to przemywanie rano i wieczorem, ale na gaziku-nie psikać na skórę. I co jakiś czas stosujemy-szczególnie teraz, bo wszystko do buzi wkładają i strasznie się ślinią
 
Hej dziewczyny, dziękuję bardzo za miłe powitanie:-) Jak znosicie te upały? Marze o chociaz jednym chlodniejszym dniu. Caly czas zastanawiam sie kiedy powinnam zaczac kompletowac wyprawke... tyle tego jest do ogarniecia, troche jestem przerazona, bo to moja pierwsza ciaza. I jeszcze jedno pytanko, chodziłyście lub planujecie chodzic do szkoly rodzenia?
 
Mamusie bliźniaków mam pytanie, na wypisie ze szpitala mamy zalecenia na badania czy muszę wcześniej iść po skierowanie czy wystarczy mi wypis ze szpitala? bo chyba jako wcześniakom należą nam się one za darmo? dokładnie okulista, poradnia preluksacyjna i usg główki....
 
Bibiana do poradni preluksacyjnej miałam skierowanie od pediatry, sam wypis nie wystarczy, a pediatra nie może robić problemów dając skierowanie, ponieważ takie zalecenia są ze szpitala, co do okulisty to ja musiałam iść prywatnie,bo w mojej miejscowości nie przyjmują takich maluszków na kasę chorych. na szczęście tylko mniejsza córka musiała odwiedzić okulistę ze względu na niską wagę urodzeniową w stosunku do wieku płodowego, a z usg główki ci nie pomogę, bo mniejsza córka miała robione usg w szpitalu i nie kazali powtarzać, ale wydaje mi się, że też pediatra powinien wystawić skierowanie, a radiolog wykona takowe usg.
 
Hej dziewczyny, dziękuję bardzo za miłe powitanie:-) Jak znosicie te upały? Marze o chociaz jednym chlodniejszym dniu. Caly czas zastanawiam sie kiedy powinnam zaczac kompletowac wyprawke... tyle tego jest do ogarniecia, troche jestem przerazona, bo to moja pierwsza ciaza. I jeszcze jedno pytanko, chodziłyście lub planujecie chodzic do szkoly rodzenia?

Jok po moich doświadczeniach lepiej jest zacząć kupować rzeczy dla maluszków wcześnie. Ja do 24 tygodnia nie miałam problemów, a potem jak się pojawiły to lawinowo. A dr zakazał chodzenia, więc gdybym nie poprała i poprasowała wcześniej ciuszków miałabym olbrzymi problem, bo nie ma mi kto pomóc. Do szkoły rodzenia nie planuje chodzić, będę mieć cc, zresztą mam leżeć :-(
 
Witam wszystkie podwójne mamy, te rozpakowane i oczekujące na swoje maleństwa :) Znalazłam forum dopiero parę dni temu i postanowiłam napisać ;) Jestem w 20 tc bliźniaczej. W poniedziałek wybieram się na usg połówkowe i nie mogę się już doczekać. Jak na razie z usg wynika, że mieszkają u mnie dwie dziewczynki dwujajowe :) Zobaczymy czy to poniedziałkowe usg to potwierdzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gotadora ja mam również pytanie bezpośrednio do Ciebie. Otóż upolowałam dla jednego maleństwa super śpiworek firmy George. Niestety wiem, że w Polsce nie dostanę drugiego takiego samego :( A Ty pisałaś niedawno, że robisz zakupy na ebay uk. Znalazłam tam dokładnie taki sam śpiworek jako, że George to typowo angielska firma. Mam pytanie czy ludzie z Anglii chętnie wysyłają przedmioty do Polski bo obawiam się, że mogę mieć z tym problem ;( Z góry dziękuję za odpowiedź:tak:
 
Do góry