reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

gotadora więcej nas tak nie stresuj :no: jak coś się będzie dziać to nie znikaj bez słowa :-( wiesz, że nie wolno stresować ciężarnych? a gdzie tam podwójnych i to w takiej ilości :-p;-)
a torbiel pewnie się wchłonie :) a z ciśnieniem to nie powinnaś zostawać sama :/
 
reklama
Witam dziewczynki. Nie nadrobie wszystkich postow wiec graltuleje rozpakowanym i wit nowe trojpaczki.
Widziałem ze rozmawialyscie na temat porodu. Jesli moge wtracic to jesli nie jestescie pewne a lekarze namawiaja na sn to sie upierajcie na cc. U mnoe Filipcio byl glowkowo a Mati poprzecznie. Filip sn kleszczowe a Mati szybkie cc. Odwrocil sie glowma jak Filip mu miejsce zdobil ale nie schodzil na dol zaczelo spadac tetno I szybko go ratowalj przy okazji ciachneli go lekko skalpele I ma blizne na ramieniu. A ja pozniej leczylam rane brzucha I rany tylka ( nacieli mnie I jeszcze troche peklam) po porodzie bardzien bolala mnie szyta dupcia niz brzuch. Dlatego jesli macie obawy to polecam cc. Nie sluchajcie lekarza jak mowi ze wam to nie grozi. Mnie lakarz powiedzial ze to sa rzadkie przypadki ale sie zdarzaja. No I jestem jednym z nich.
My juz w domku. Nareszcie.
 
Ale dzisiaj ciepło :confused: a od poniedziałku upały po 30 stopni :szok:

A mnie znów łapią skurcze w nogach, najgorszy jest ten ból mięśni po skurczach echhhh... :-D

Zenia mam pytanko, kojarzysz sklep w Bielsku 3 kropki na Komorowickiej?
 
gotadora więcej nas tak nie stresuj :no: jak coś się będzie dziać to nie znikaj bez słowa :-( wiesz, że nie wolno stresować ciężarnych? a gdzie tam podwójnych i to w takiej ilości :-p;-)
a torbiel pewnie się wchłonie :) a z ciśnieniem to nie powinnaś zostawać sama :/

Zenia, sorry że tak wyszło, ale to działo się tak szybko .... w poniedziałek miałam wizytę ( przełożyłam z czwartku) i dr kazał we wtorek zgłosić się do szpitala, było juź późno, musiałam coś wymyśleć, aby moje zwierzaki miały opiekę, na szczęście mama mnie poratowała i przyjechała do mnie, musiałam pojechać znowu do miasta, aby ją odebrać z pociągu.

Bibiana oczywiście,że nie mam Ci za złe szpiegowania, wręcz przeciwnie - cieszę się, że zauważyłyście,że mnie nie ma :-)

Justynia witaj :-) gratuluje podwójnego szczęścia!
 
A u mnie dzis chlodniej troszke:-)
Marcikuk tego wlasnie sie boje ze pierwsze wyjdzie bez problemu a z drugim bedzie klopot i nie daj boze bede miala sn i cc, dlatego licze ze u mnie w szpitalu nie beda mnie namawiac na sn, fajnie ze juz w domku jestescie i pewnie szczesliwi ze w koncu u siebie:-)
 
Witam dziewczynki. Nie nadrobie wszystkich postow wiec graltuleje rozpakowanym i wit nowe trojpaczki.
Widziałem ze rozmawialyscie na temat porodu. Jesli moge wtracic to jesli nie jestescie pewne a lekarze namawiaja na sn to sie upierajcie na cc. U mnoe Filipcio byl glowkowo a Mati poprzecznie. Filip sn kleszczowe a Mati szybkie cc. Odwrocil sie glowma jak Filip mu miejsce zdobil ale nie schodzil na dol zaczelo spadac tetno I szybko go ratowalj przy okazji ciachneli go lekko skalpele I ma blizne na ramieniu. A ja pozniej leczylam rane brzucha I rany tylka ( nacieli mnie I jeszcze troche peklam) po porodzie bardzien bolala mnie szyta dupcia niz brzuch. Dlatego jesli macie obawy to polecam cc. Nie sluchajcie lekarza jak mowi ze wam to nie grozi. Mnie lakarz powiedzial ze to sa rzadkie przypadki ale sie zdarzaja. No I jestem jednym z nich.
My juz w domku. Nareszcie.


dzieki za rade, bo mnie tez namawiaja na sn, bo to lepsze dla dzieci, a pierwsze bylo duze i bedzie dobrze, zycze szybkiego powrotu do sprawnosci dla synciow :)
 
Dzis kupilam sobie 2 koszule do karmienia, pare pieluch flanelowych,gatki z siatki i podpaski giganty no i jeszcze stanik do karmienia alles ale do noszenia na teraz :-)

Rozyczko co tam u Ciebie? Gloriane w domku jestes juz?
 
Polka dziś mnie wypisali ale już w pon muszę się zgłosić na kontrole,mam nakaz leżenia no i leki. Cieszę się że jestem w domu choć muszę uczciwie przyznać że w szpitalu wcale nie było tak zle. Doskonała opieka i poczucie bezpieczeństwa. Mój pierwszy raz w szpitalu nie był taki traumatyczny.

Bibiana czy Ty też miałaś jakieś rewelacje po założeniu? Czy dokuczają ci te słynne wielkie upławy pessarowe?

Wiecie jaki był ewidentny plus pobytu tam? Nasluchalam się tylu rad doświadczonych mam że już wiem co jak i gdzie ;-) to było jak jedno wielkie forum ;-) no i poznałam naszą Maggi, która gorąco pozdrawiam :-)

Miłego wieczoru :-)
 
reklama
Gloriene zgadzam się z Tobą, że w szpitalu jest super opieka, u mnie były przemiłe położne i również usłyszałam wiele cennych rad, mogłam też poznać wiele miłych ciężarnych. Najgorsze było jedzenie, bardzo ubogie i dieta zupełnie nie pasująca do potrzeb kobiety w ciąży. Trzymam kciuki za poniedziałkową kontrolę, aby wszystko było dobrze &&&&&

ja również pozdrawiam i życzę przemiłego weekendu :-)
 
Do góry