reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dytko no to bezsensownie cie trzymali jak juz mialas sterydy :crazy: zrobili by od razu cc to by wystarczyło zwykłe znieczulenie ehh ale dobrze, że wszystko skończyło się dobrze :) A tak oprócz tych odchodzących wód nie miałaś żadnych wcześniejszych sygnałów, że to już za niedługo? Kurcze ja bym chciała jakoś wcześniej być uprzedzona :-D
Tigla ja jeszczę troche potrzymam moje maluchy w brzuchu ;-)
Różyczka super, że już wiesz kiedy maluchy będziesz mieć :-) jeszcze półtora tygodnia i będziesz w domku z maluchami :tak::laugh2:

Kurcze mogłaby jakoś ta gotadora dać znać co się z nią dzieje i biedna jeszcze chyba bez męża :-(
Bibiana a ty skąd taki wywiad masz?:-D
 
reklama
Zenia poszpiegowałam :cool2: nie moge wydac moich informatorów :-p

Weszłam na jej profil i przejrzałam kiedy ostatnio pisała i na innym wątku napisała że ma problem z ciśnieniem i torbiela, ale torbiela usuną przy cc, mam nadzieję jakoś uspokoili jej ciśnienie....
 
To chociaz wiemy co sie z gotadora dzieje ze sie nie odzywa.o ile pamietam to elala i marcysiowa mialy nr do niej jak sie rozpakowaly. Moze dziewczyny jak bedziecie mialy wolna chwile to napiszecie do niej zeby dala znac co i jak bo tu sie martwimy o nia

Rozyczko wow to juz za chwile i bedziesz miec maluszki przy sobie, tydzien zleci i ani sie obejrzysz a bedziesz juz tulic swoje brzdace:-)
 
Dzięki dziewczyny za zwrócenie uwagi na pomyłkę:sorry:. To chyba skutek uboczny opieki nad bliźniakami ;-)

Zenia cofam gratulacje :-D. Zaciskaj nóżki i trzymaj mocno-na Ciebie jeszcze nie pora.
 
Melduje ze Gotadora wyszla juz ze szpitala jjest teraz pod troskliwa opieka emka. Jak tylko jej sie uda to napisze jeszcze dzis wieczore. Pzrecudna pamiatka. Jak juz dostanefotki towrzuce.

U mnie wlasnie trwa sesja fotograficzna blizniakow. Goraco polecam bo chociaz nie widzialam jeszcze ani jednego zdjecia wiem ze bedzie piekna pamiatka.poki co maluchy maja sienie zlekarmie jecyckiem I dokarmiam mm.Lena ulewa ba czasami nawet rzyga wiec daje jej na noc mleko anty refluksowe.
Jak sie uda to nadobie was wieczorem i skrobne cos nie o sobie
Poki co trojpaczki trzymajcie sie.
 
Witam
szukałam forum na którym mogę podzielić się moimi obawami, posłuchać rad od bardziej zaawansowanych mam.
trochę was obserwuję i chyba czas się przywitać.

a wiec jestem w 16tc (15t2d) bliźniaki, wiemy od 8tc, (w 5tc był jeden) na USG w 13tc okazało się że są dwukosmówkowe. leczyłam się na bezpłodność wiec ja uważam że są dwujajowe :) ale się okaże

strasznie się boje każdego dnia o moje kruszynki, mam już w domu jednego skarba 15m-c .
Trzymam kciuki za wasze spokojne i donoszone ciąże. I gratulacje dla rozpakowanych już mam..
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jestem :-) niestety nie dam rady teraz nadrobić wszystkich postów - także w tej chwili serdecznie gratuluje ślicznych bobasów i cudnych brzuszków :tak: ja muszę Wam powiedzieć,że na żywo mogłam widzieć dziewczynki Marcysiowej i są przesłodkie :tak:

mnie wczoraj po południu wypisano, jeszcze miałam statnie badanie usg przed wyjściem i maluszki ważyły 540 i 520 gram, więc rosną wzorowo :-) no a ja dostałam tabletki na nadciśnienie, a guza który mi się pojawił ( torbiel, wczoraj 15,5 cm) będziemy obserwować, jak nie zniknie ( mam nadzieje na to, ale słabą) to dr mi go wytnie w czasie cc. On nie boli raczej, czuje się dobrze. Dziękuje za pamięć o mnie i miłe słowa i serdecznie Was wszystkie pozdrawiam :-)
 
Elala to czekamy na zdjęcia maluszków :tak:

Justynia gratuluje podwójnego szczęścia :tak:

Gotadora dobrze, ze już jesteś i trzymam kciuki aby torbiel się wchłoneła &&&&&& a maluszki już duże:tak:
Mam nadzieje, że nie masz mi za złe, ze trochę poszpiegowałam :-p
 
reklama
Gotadora super ze juz w domku jestes i meza masz przy sobie.maluszki rosna a guz miejmy nadzieje nie bedzie Ci dokuczal i sie wchlonie a jak nie to chlasna go przy porodzie i bedzie dobrze:-)

Justynia witaj i gratuluje podwojnego szczescia,tutaj na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje wszystkie obawy bo blizniakowe ciezarowki i mamy wiedza o tym najlepiej:-)
 
Do góry