reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A co do płci to u nas śmiesznie, bo dwóch lekarzy na poczatku powiedziało że parka i w późniejszym terminie Ci sami lekarze stwierdzili, że jednak chłopcy, a teraz jak byłam w szpitalu to gratis miałam takie badania prenatalne i wtedy pani doktor zapytała czy znam płeć więc odpowiedziałam że tak znam 2 chłopców będzie, a ona na mnie dziwnie spojrzała, zapytala innej lekarki co widzi i stwierdziły że jedna to na 100% dziewczynka a drugi na 100% chłopczyk, ale im nie uwierzyłam i po chwili [przyszedł profesor i jego zapytały co widzi a on że wargi sromowe :szok::szok: akurat mała tak się rozkroczyła że wszystko było widać, tzn dla mnie tam były jajka ale jak profesor kazał mi pokazać ptaszka to zwatpiłam bo ptaszka nie było :baffled:

U mnie sis bardzo wyczekuje dziewczynki no i moja mama w końcu chciałaby być prawdziwą babcią, a nie zoną dziadka :-D:-)
 
gloriane:-):-):-)Ja wolę być przygotowana bo to nic nie wiadomo,a tak wszystko gotowe i jak się coś zacznie dziać to aby torba w rękę i do szpitala.Tak patrzyłam na wątek w którym tygodniu dziewczyny rodziły to dużo się rozpakowywało po 32tygodniu więc nie znamy dnia ani godziny:-)
 
Multimama ech, masz rację:tak: Przez to, że muszę leżeć jakoś powoli mi wszystko idzie ale najwyraźniej widzę, że muszę męża oddelegować w weekend do wielkiego prania,suszenia i prasowania ciuszków:-) Masz jakąś listę rzeczy do spakowania?
 
BibianaJa mam płytkę z usg i tam mi doktorka palcem pokazywała wargi sromowe ale ja i tak za każdym razem jak to oglądam to twierdzę,że widzę jejeczka ale ptaszka nie ma:-) gloriane Listę to miałam w głowie bo niedawno się pakowałam tylko teraz razy dwa.Moja lista jest trochę inna bo tutaj są trochę inne wymogi niż w Polsce,tak mi się przynajmniej wydaje:-)
 
Co chodzi o ubranka to dużo nie biorę,po 2 szt bodów z krótkim rękawem i 2szt śpiochów(po 2szt z większego rozmiaru i po 2 z malutkiego) bo tu mówią żeby ubrać w body i śpiochy i tyle,no i czapeczki jeszcze.tylko szykuję w domu różne rozmiary żeby mi mąż przywiózł po wszystkim jak będzie wiadomo z jaką wagą się urodzą maluszki.
 
Kurcze, ja nadal jestem w trakcie zakupów :baffled: tzn ubranka już wszystkie mam poprane i poprasowane (przez teściową :-)) dzisiaj mi przyszły butelki, smoczki i różne rzeczy do pielęgnacji dzieci no i dla mnie majtki poporodowe, podkłady i takie tam
Łóżeczko jedno mam, ale nie rozłożone jeszcze i myślę, że będzie dopiero rozkładane jak ja już będę na porodówce.
W niedziele odebrałam wózek :-)
Ale nie mam jeszcze nosidełek, koszul nocnych dla mnie do szpitala ani staników do karmienia :baffled:

A propos Lilonka albo Tigla liste fajną miały taką co trzeba do szpitala dla nas a co dla dzieci? Jak macie jeszcze to wklejcie proszę :sorry:
 
Pamietam ze jak bylam 2 tyg temu na usg to zdjecie pipki dostalam nawet w 3d i jajek tam nie widac:-) a pitolek u drugiego byl bardzo wyrazny:-) z tymi ciuszkami do szpitala dla dzieci to roznie bywa,u mnie niby wymagaja swoich a w innym tylko na wyjscie do domku potrzeba. Tak mysle ze gdzies za 2 tyg tez zaczne se torby pakowac bo potem to roznie juz bywa
 
reklama
Gloriane ja sobie obiecałam ze po 20 tyg powoli bedę szykować rzeczy, ale po 20 tc zaliczałam szpitale więc dopiero sie zabrałam za pranie ciuszków, została mi jeszcze jedna pralka do wyprania :eek: łóżeczko przyniosę jak się rozpogodzi bo muszę je wyprać (jedno mam turystyczne) odświeżyć pokój dla maluszków, kupić komody, później odswieżyć sypiqlnie i wstawić drugie łóżeczko.

Dziś dostałam karty apteczne więc zrobiłam sobie listę kosmetyków do kupienia no i laktator i butelki....mam nadzieję, że się wyrobię z tym wszystkim...aaaaaa i jeszcze kupić wózek, foteliki i bujaczki....zastanawiam się nas dwoma....na początku chciałam najzwyklejsze ale po przemysleniu chce kupić takie huśtające bo mimo tego ze nie chce ich do bujania przyzwyczjać to sa momenty że mamusia jednak musi dziecię pobujać, więc wtedy zrobi to za mnie leżaczek :-D to moje typy LEŻACZEK BUJACZEK muzyczka i zabawki nowość (3299247804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko nie wiem czy te siedzisko jest w miarę wygodne i bezpieczne...no bo cena fajna...i BRIGHT STARTS HUŚTAWKA Dżungla Java 60062 (3277218422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten wydaje się wygodniejszy...no i znalazłam jeszcze jeden tylko nie husta a ma wibracje....MUMMY LOVE !! LEŻACZEK BUJACZEK nowość (3299246641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale cena fajna i wygodny...
 
Do góry