reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wiosanka Gratulacje!!!!!

A u mnie prania i prasowania c.d.....jej ile ja tego mam :szok: :-D

Lilonka za miesiąc spokojnie 68 może być dobre, ale to też zależy od rozmiarówki, może poczekaj i kup tak 2 tyg przed chrzcinami...

Różyczka to pilnuj tego podium :tak: no i troche na nim pobądź :laugh2:

Marciuk super że chrzciny udane :tak:

Jjka jak po wizycie??
 
reklama
P1000552mini.jpg P1000554mini.jpg P1000562mini.jpg P1000569mini.jpg

Maja Lilla
 

Załączniki

  • P1000552mini.jpg
    P1000552mini.jpg
    70,5 KB · Wyświetleń: 79
  • P1000554mini.jpg
    P1000554mini.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 78
  • P1000569mini.jpg
    P1000569mini.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 78
  • P1000562mini.jpg
    P1000562mini.jpg
    63,4 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Wiosanka ogromne gratulacje!!!! :-)

Rozyczko pobadz troszke na tym pierwszym miejscu:-):

1. Różyczka
2. Dominiska
3. Dytko
4. Zenia
5. Multimama
6. Gloriane
7. Charlottema
8. Bibiana
9. Dolorez
10 Polka
11. Gotadora
12. Nik_i
13. Jjka

Marcikuk super ze chrzciny sie udaly i ze chlopcy grzeczni w kosciele byli i nie marudzili.
Netka sliczne te Twoje dziewczynki. Lilonka, Netka moglybyscie napisac gdzie kupywalyscie kocyk albo linka wkleic bo widze ze jest wiekszy taki i mieciutki na pewno
 
Kochana - kocyk z Biedronki za 14,99 ;-) w sumie żałuję że tylko po jednym na łepek wzięłam. A z tej listy to tylko kika dziewczyn zagląda na forum. Szkoda. Bo się pustawo robi. Właściwie my to już na niemowlaczkach powinniśmy być, ale jakoś ciężko się przestawić. ;-)
 
Netka - jakie słodkie są te Twoje córeczki :))))))) Super - aż się buzia uśmiecha :)))))

Mam zamiar pobyć na pierwszym miejscu co najmniej ze 2 tygodnie jeszcze, także trzymajcie kciuki żeby nam się udało :-)

Pozdrawiam ciepło :)
 
Lilonka dzieki za info, ale pewnie w biedronce juz ich nie dostane:crazy:
Masz racje ze bardzo malo nas z listy pisze na forum i ciesze sie ze Wy juz rozpakowane mamusie tu zagladacie do nas bo w ogole byloby pustawo jak nic...

A powiedzcie mi jeszcze jakie koszule nocne w szpitalu mialyscie i czy moglybyscie cos polecic, dzieki:-)
 
Cześć!Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom!!!Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia waszych maluszków:-)U mnie zapowiada się parka ale uwierzę jak urodzę:-)Ale ta lista szybko się kurczy,aż mnie ciarki przechodzą:-)Pozdrawiam wszystkich:-)
 
reklama
Netka jakie one śliczne :tak: oj będą chłopaków podrywać :tak::-)

Lista coraz krótsza :szok: pamietam jak trafiłam na forum to byłam na 20 którymś miejscu a teraz już 8 :szok:

Multimama a u mnie szykuje sie niespodzianka :-D na początku była to parka, później chłopcy, a teraz znów parka :szok: czyżby jedno z moich dzieci było niezdecydowane??? :-D:-D więc też przy porodzie dopiero będe mieć gwarancje:sorry: póki co to ubranka mam i dla dziewczynki i dla chłopca więc dla mnie ważne aby byli zdrowi tylko o tym marzę....
A imiona masz wybrane?

Polka najlepsze takie KOPERTOWA KOSZULA NOCNA.MAMA KARMIĄCA M-XL tu L (3267946155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łatwo cyca do karmienia wyciągnąć :tak::-)
 
Do góry