reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Tekla kochana ...jest tak niewiele właściwych słów. Twoja i Katki historia pokazała mi jak cienka jest granica... Niech Wasze aniołki czuwają zawsze nad Wami.

Evelee - no mam nadzieję, że się babuszki uaktywnią ;-)
 
reklama
Elala spij poki mozesz:-) Ja na poczatku spalam po 16 godzin na dobe a czasem i wiecej, a teraz dla odmiany zaczynam cierpiec na bezsennosc.
Nie dosc ze nie moge spac w nocy to jeszcze jestem tak przeziebiona, ze mowic nie moge wogole. Glos mam jak bym przez tydzien byla na imprezie, a kaszel jak u gruzlika i to wszystko rozwinelo sie w ciagu dwoch dni - masakra. Zadne domowe sposoby nie dzialaja. A we wtorek mam isc na echo serce i jak ja sie dogadam z lekarzem jak mowic nie moge.:-D
Bede mu chyba pisac na kartkach.
 
Mnie jakoś senność ominęła:-) Za to teraz bezsenność - 6 rano i już na nogach, albo 5. Ale dzisiaj po godzinie przeglądania netu udało się jakoś zasnąć i pospałam do 8:szok: pierwszy raz od 4 miesięcy :-) Za to waga w końcu ruszyła z kopyta (pewnie przez ten apetyt na słodycze). Dziś +4,2 kg
 
Witam,
dawno mnie tutaj nie było. Ponad 2 miesiące bo moje bliźniaki już tyle czasu są z nami:-) Urodziłam 19 września przez cc. Ola ważyła 2650 kg, a Kuba 2450 kg czyli całkiem sporo. Ze szpitala wyszliśmy po 5 dobach. Dzieciaki są zdrowe i kochane.

Sylha, Marcikuk widzę, że wasze bobaski też już są na świecie.

Tekla, współczuję. Żadne słowa na pewno Cię nie pocieszą, ale z dnia na dzień mam nadzieję, że będzie troszkę lżej.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0618.jpg
    Zdjęcie0618.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Kaliszo, sliczne dzieciaczki. Takie zdjęcia podnoszą na duchu i sprawiaja, że nie można doczekac się narodzin własnych maleństw :-)
 
Hej kobietki.

Lilonka tak mało to nas nie zostanie. Jest parę trój paków na początku drogi. Będzie nam raźnie.

Tekla [*] [*]
 
tekla23- bardzo Ci współczuje, czasami tak jest, że są gorsze dni. Pamiętaj jeszcze będziesz szczęśliwą mamusią, napewno. Trzymaj się jakoś.

kaliszo83- super dzieciaczki aż miło popatrzeć. Pozdrawiam

A ja dziś wizyta u gina, ciekawa jestem co tam słychać i jak tam te wątpliwe parametry.

Miłego dnia
 
Tekla musisz sobie teraz pozwolić na smutek

Madmax trzymam kciuki za udaną wizytę

Kalisz dzieciaczki cudowne


Elala ja również w pierwszym trzymestrze mogłam spać non stop niestety teraz to minęło
 
Kalisz - serce rośnie oglądając maluchy!
Elala - ja normalnie śpię po 6 godzin, w pierwszym trymestrze przesypiałam około 16. Mój emek sam nie dowierzał. Teraz jest już lepiej, ale dalej śpię więcej niż przed ciążą. Ale mogę, więc co :-D
Lilonka - u mnie z ta wagą jakoś dziwnie, raz mniej raz więcej, ale średnio przytyłam jakieś 7 kg. Teraz zepsula mi się waga, więc żyję w błogiej nieświadomości;-)
Gienuś, Onlyone - jak u Was? Jak się czujecie? Teraz muszę trzymać ręke na pulsie, bo jedną z pierwszych w kolejce jeszcze nie zamierzam być;-)(a coraz szybciej lista przesuwa się w górę)

Dziewczyny, wiem, że już co najmniej dwa razy zamieszczałyście link z prawidlowym wzrostem wagi w ciąży bliźniaczej, ale ja po raz enty nie mogę jej znaleźć. Ma go któraś z Was pod ręką?
 
reklama
Tekla- nie wiem,co napisać,bo spotkało cię coś strasznego i każda mama pamięta o takich sprawach do końca życia,ale w końcu wszystkie się podnoszą,bo życie toczy się dalej, bądź silna kochana!!

Kaliszo83- cudne dzieciaczki,fajnie,że się do nas odezwałaś:) w którym tygodniu się urodziły?

madmax78- powodzenia na wizycie,czekamy na dobre wiadomości!

Miss Cinname
- ja też mam dzisiaj wizytę, mam nadzieję,że coś nowego się na niej dowiem-na przykład czy będę miała c/c albo kiedy spodziewać się rozwiązania..ja siedzę w domku z mężem-dogadał się,że będzie pracował z domu,żeby być pod ręką-jakby coś..mam te skurcze i cieszę się,jak każdy następny dzień idzie mi do przodu. Wklejam Ci link odnośnie wagi w ciąży:)

Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl

Lola216- co u Was słychać moja kochana?

Onlyone- jesteś już po badaniach krwi?Jak będziesz miała wyniki to daj znać.

Sylha, Marcikuk- rozumiem,że jesteście zajęte swoimi małymi cudami i dlatego nie piszecie?;-)
 
Do góry