reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Podczytuję Was od jakiegoś czasu i przyszła pora, aby się ujawnić i przywitać.
Jestem w siedemnastym tygodniu ciąży. Jest to moja druga ciąża. Pierwsza, także bliźniacza zakończyła się w 20tc. Piszę też na innym forum dla ciężarnych, ale tam jest większość mam pojedynczych, które tak nie do końca rozumieją rozterki mamy podwójnej. Mam nadzieje, że mnie przygarniecie i będziemy się wspólnie wspierać.
 
reklama
Hej dziewczyny
Jestem po wizycie, wszystko z dzieciaczkami w porządku rosną, figlują i mają się dobrze- bardzo się cieszę. Natomiast ja no cóż...lekarz stwierdził, że za szybko przybieram na wadze (teraz+14kg). W ostatnich 2-óch m-cach przytyłam 9 kg:szok:. A ze względu na mój podwyższony cukier muszę mieć dietę cukrzycową. W związku z tym pytanie chyba do gieniusia co jesz? Mogłabyś mi podać jakiś przykładowy jadłospis na 1 dzień. Lekarz powiedział zero słodyczy, makaronów, ryżu, owoców- to co ja mam jeść???

Do tego zaczęły mi puchnąć kostki. Nie mam pojęcia co zrobić żeby tak szybko nie tyć- macie jakieś propozycje?
A nadmienie że naprawdę się nie obżeram.

Tigla- witaj na forum.
Gieniek - jak wizyta?
Miss Cinname - ja też z tego linku korzystam i wszystko było w normie do 5 miesiąca:no:
 
Madmax - z jednej strony bardzo sie cieszę,ze z dzieciaczkami wszystko dobrze!!!
Co do Twojej diety to może pomoże Ci Gienek. A myślałas o jakiejś poradzie dietetycznej? Ja przed ciąża korzystalam z porad online u jednej dietetyczki i byłam b.zadowolona. Wydaje mi sie,ze tu tez dałaby radę coś zdziałać. Gdybyś potrzebowała daj znać:)
 
Witaj Tigla!

Madmax, co do diety nie jestem w stanie Ci doradzić. Ja od poczatku ciaży przytyłam 6 kg. A to dopiero 15 tydzien. Też boję się, że waga będzie przybywac w zastraszającym tempie. Może u mnie wpływa na to brak ruchu. Przed ciązą byłam bardzo aktywna - chodziłam, biegałam a teraz nie moge. Szybko dostaję bóli kręgosłupa i się męczę.

Byłam dziś na usg. Bobaski chętnie pozowały. Na 99,9% będę miała dwoch chlopców. Mąż wniebowziety a ja :szok: 3 chłopaków w domu.... ale będzie fajnie:-D
 
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie:-)
Muszę sobie przygotować na początek małą ściągę zanim się wdrożę w Wasze dyskusje ;-)
Ja będę miała dziewczynki.
A co do wagi to też się do mnie mnie lekarz przyczepił jak przez 3 tygodnie przybyło 2,5kg (a mi się wydawało, że nic nie przytyłam-tylko wszystko w brzuch poszło :-D)
 
reklama
hej Dziewczyny
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku. Ja malo pisze bo zepsul mi sie telefon a nie mam czasu na laptopa. Mam nadzieje, ze niedlugo bede miec nowy. Tak wiec Na weekend idziemy do szpitala do Leny zeby wszystkiego sie nauczyc i bedziemy w prywanym pokoju a w poniedzialek za tydzien lena juz wychodzi do domu:-)
Oto zdjecie moich dzieciaczkow sprzed 2 tygodni.
Zobacz załącznik 518512 DSCN6160.jpgZobacz załącznik 518516

Na zdjeciu maja 4 tygodnie a w ta srode juz 6 tygodni. Lenka wazy dopiero 1750g a Mati pewnie ok 4kg choc nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry