reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Palu - trzymamu mocno kciuki! Musi byc dobrze!!!!
Dziewczynki - czekam na wiesci z usg::) Ja mam usg w czwartek po 3 tygodniach, wqiec tez umieram z ciekawosci co tam u babli slychac. Wy juz tak zaawansowane - pakujecie torby itp.. Ehh uciekniecie i bedzie smutno:(
Tekla, Hakima - co Wy tak cicho siedzicie?
 
reklama
Palu- na pewno wszystko będzie dobrze choć wyobrażam sobie co możesz czuć bo mnie tez czeka pobyt mojej córeczki w szpitalu dłuższy niż synka i tez się tym stresuje. Trzymaj się

Katka - niedługo pewnie zawita tu pełno nowych dziewczyn a my na pewno tez będziemy tu zaglądać :-)

Marcikuk- ja kupiłam zwykle koszule rozpinane na guziki przy biuscie w Primarku bo nie chciałam wydawać dużo kasy na jakieś specjalne bo nie nawidze spać w koszulach i to tylko do szpitala . Ale są tez w mothercare tyle ze droższe . Staniki tez w mothercare lub trochę tańsze w hm . Marcikuk wyrobilas sobie w bootsie kartę parenting club? Jeśli nie to zrób to koniecznie bo za punkty możesz robić zakupy i dostaje się rożne zniżki oraz fajna torbę do wózka z takim przewijakiem matą.

Widzę, ze w tym tygodniu dużo z nas wuzytuje tak wiec za wszystkie trzymam kciuki i od razu piszcie po wizycie co i jak...
 
Ostatnia edycja:
palu - trzymaj sie, na pewno będzie dobrze.
Lola - kurcze nie widzialam ostatnio w primarku. Ogladalam na necie dzisiaj i znalazlam za 6 £ na amazon. tez nie cierpie koszul nocnych. Karte w bootsie jakas mam ale nie wiem czy to ta co ty mowisz. A staniki to kupuje tylko w M&S
katka - ja sentymentalna jestem wiec bede zagladac hihi
 
Hej laseczki:-)
ja też mam jutro wizytę, więc mam nadzieję, że się dowiem o ostateczny termin cc, bo lekarz coś przebąkiwał o urlopie pod koniec miesiąca, więc pewnie przesunie mnie na początek października:szok:a jutro zaczynam 37 tydzień, więc już strasznie daleko...ale niech siedzą jeszcze dziewczyny, jak im dobrze:-D

Palu, trzymam kciuki, żeby z synusiem było ok, na pewno będzie:-)

Trzymajcie się i do napisania jutro, po wizycie:-)
 
Sylvii- o to widzę , ze jutro razem wizytujemy:-) twoje dzieciaczki już pewnie duuze:-)

Markikuk- to pewnie masz ta podstawowa kartę . Najlepiej jak pójdziesz do bootsa i w kasie powiesz, ze chcesz chcesz dołączyć do parenting club , podasz tamta kartę i oni ci to zrobią . Potem po paru tyg dostałam do domu kartę taka co trzeba uaktywnic u nich oraz kupony ze znizkami na rożne akcesoria oraz właśnie kupon na ta torbę . Żeby ja dostać musisz kupić 1 op pampersow i pokazać ten kupon. Lepiej zrobić to osobiście niż przez internet bo ja ja dostałam na miejscu a moja kuzynka jeszcze jej nie dostała .
 
Lola216- jak przeczytałam Twój wpis o kłótni z mężem w sobotę to zaczęłam się śmiać,miałam dokładnie w sobotę to samo...poszło o listę zakupów i menu na ten tydzień,bez powodu zrobiłam awanturę i pół dnia przepłakałam,wali mi na dekiel,nie panuję nad emocjami,jestem rozchwiana,płaczliwa,czepialska i leci mi coś z piersi, wrrr...powodzenia jutro na wizycie, napisz od razu jak poszło!
Palu-biedny syneczek, żeby jak najszybciej wyzdrowiał i żebyś jak najszybciej mogła go zobaczyć, trzymajcie się.
Sylvii- Tobie również życzę powodzenia jutro na wizycie, już masz taki ładny bezpieczny tydzień ciąży:tak:

Za wszystkie dziewczyny, które są już w szpitalu trzymam mocno kciuki oraz czekam na wieści od tych co mają niebawem usg:-) Ja będę czekać jeszcze długo, dopiero w 28 tygodniu zobaczę szkraby, także od ostatniego scanu mam 2 miesiące czekania:-( Za tydzień robię test na glukozę,boję się,że mi źle wyjdzie bo jem non stop słodycze...
 
Katka ja wpadłam w wir poszukiwania wózka. Nie mogę się zdecydować, jak już myślę, że znalazłam coś fajnego to odkrywam coś nowego hahah. A jak u Ciebie? szukasz "trojaczego"? widziałam ostatnio jeden na allegro.
 
A ja z kolei byłam cały czas poza domem i nawet nie było kiedy tu zajrzeć. Od wczoraj czuję napięcie w dole brzucha i mnie to martwi, po nospie przechodzi, ale mimo wszystko jakoś tak niekomfortowo mi z tym, choć to nie ból.

My też wybraliśmy easy walker duo - udało się nam go kupić na allegro, używany w całkiem dobrej cenie :)
 
reklama
Gienek - hehe to mialysmy razem w niedziele kiepski dzień :-) dziś mąż wrócił z pracy to gadalismy już normalnie ale wczoraj byłam tak wściekła na niego ....

U mnie jakoś tak dziwnie bo Leny ruchów prawie wogole nie czuje a Matiego cały czas za to jak ta mała się wypnie to normalnie mnie aż boli a waży o 900 gram mniej od braciszka a jego wypinania mnie wogole nie bola.To co
to będzie pózniej ...
 
Do góry