reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny ja jestem po wizycie i niestety dostałam skierowanie do szpitala jestem załamana ale co zrobić muszę isć:-(, robi się już rozwarcie mam nadzieję ze jakoś ten czas mi zleci, a wy trzymajcie się do końca w domku.pozdrawiam
 
reklama
Aga- trzymam kciuki żebyś jeszczetrochę wytrzymała i czas Ci szybko zleciał!!!!Daj w miarę możliwości jakiś cynk jak Ci idzie i na jakim jesteś etapie!!!I najważniejsze: żeby maluszki zdrowo przyszły na świat!!!
 
moje bliźniacze koloski:-)

100_0681.jpg
 
Dziewczyny a ja jakos nie moglam zabrac sie żeby coś napisać ...
Nawet już nie pamietam co komu miałam odpisać :-)
Gienek- mam wizytę za tydz we wtorek i oczywiście znowu stres co tym razem wyjdzie no i jeszcze ostatnio wyszła mniejsza ilośc wód plodowych u małej . Mam nadzieje , ze teraz ba USG nic się nie pogorszyło ... Bo jeśli tak to rozwiazujemy. Tak wiec stres z wizyty na wizytę ...

Malena- ja to nie mogę się wypowiadać w kwestii puchniecia bo mi przez cała ciążę nic ani trochę nie spuchlo ( hehe oprócz brzucha oczywiście ). Japonki jak latały tak latają na nogach , ze ostatnio musiałam aż się zawrócić do domu bo cały czas mi spadały :-)
Malena- u mnie jest to samo , ze mały szogun kopie i przewraca się 24 na dobę i czasami zastanawiam się kiedy on śpi :-) brzuch mi skacze cały jakby chciał wyjść z niego a małej nie czuje prawie wogole co oczywiście mnie tez stresuje. Ale od początku tak mam i nawet na USG było widać , ze ona się rusza a ja nie czułam . Swoją droga wczoraj jak lezalam to mąż mi powiedział ze na dole mi skacze brzuch no a ja niestety tam to już nie zobaczę :-) tak wiec może i kopie ale jest poza moim zasięgiem a faktycznie ma nóżki na dole ...
Tak wogole to Gienek , Katka i Sylha- śliczne macie brzuszki . Jeszcze będzie nam ich brakowało ;-)

A ja jestem w szoku , ze tak dobrze się czuje , jakbym wogole w ciąży nie była. A wczoraj sobie uswiadomilam , ze przecież już w brzuchu mamy taki ciężar jak kobiety w pojedynczej ciąży w 40tc.
Jednak od 2 dni coś mnie boli podbrzusze tak jak na okres szczególnie w nocy i zastanawiam się czy to nie jakieś skurcze ... Dziś muszę spakować torbę .

Aga- trzymam kciuki

Palu- ty to już masz z górki :-) ale ci zazdroszczę , ze jeszcze pare dni i będziesz tulic swoje dzieciatka. Czy ty w końcu poznalas płeć ?

Niuleczka- śliczne Twoje dzieciaczki . I chyba identyczni co ?
 
Ostatnia edycja:
Aga - trzymaj sie, czas szybko zleci zobaczysz. Jak sylha pisze daj znac w miare mozliwosci co u ciebie
niuleczka - sliczne koloski. No faktycznie identyczne dzieciaczki.
Lola - nie stresuj sie bo tym nie pomozesz dzieciom. Wszystko bedzie dobrze.
 
dziewczyny moje chłopaki za nic nie sa do siebie podobni, nawet jak bracia nie wygladaja:tak:, jeden blondyn, drugi brunet itd

W kaZdym razie zobaczycie jak rozkochacie sie w swoich dzidziach:-)
 
Lola mam parke:)
A u mnie sama nie wiem kto najbardziej się rusza. Wydaje mi się, ze młoda. Ale w sumie trudno wyczuć, które się rusza bo główki maja obok siebie, rączki tez:) i tak boksuja:)
 
Niuleczka- jakie te kluchy słodkie!!!!!I dla mnie też podobne oprawa oczu, noski usta......
A powiedz mi tej klusce w białym sweterku nie zaczynają się wyżynać ząbki!?!?!?Czy to tylko takie złudzenie?!?!?
 
reklama
Niuleczka - ale pociechy:) A jak dajesz radę? Spią w nocy Ci grzecznie, czy jak jeden spi, drugi sie budzi?:)
Aga - Nic się nie martw, bedziesz pod czujnym okiem lekarzy - szpital wiadomo mało przyjemna sprawa, ale dla dobra dzieci zaciskasz zeby i idziesz:) Trzymamy kciuki i koniecznie dawaj znac!
 
Do góry