reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny Wy mi już skończcie z tym Adasiem, bo w depresję popadnę:cool::cool:

Filip też ładne, ale u nas podobno jeden chrzestny będzie Filip, a poza tym znajomi mają labradora Filipa- to mi się zawsze będzie kojarzyć z nim...
Ale widzę my jako bliźniacze mamy mamy podobne gusta co do imion:-D:-D:-D
 
reklama
No to po wizycie. Maluchy ważą już po 3 kg:-0
a cc mam ustalone na 20 ego czyli na przyszły czwartek. Mogę w ta sobotę ale stwierdził, ze za wcześnie. Jadę teraz do tego szpitala co mam rodzic wypytac się w poradni co mi tam będzie potrzebne.
 
palu - 3 kg wow, no to pieknie ci dzieci porosly. Oj gora 10 dni w ciazy ci pozostalo. Jakie to uczucie??? Ja im blizej to bardziej sie boje a mam jeszcze conajmniej (mam nadzieje) 10 tyg
 
No to po wizycie. Maluchy ważą już po 3 kg:-0
a cc mam ustalone na 20 ego czyli na przyszły czwartek. Mogę w ta sobotę ale stwierdził, ze za wcześnie. Jadę teraz do tego szpitala co mam rodzic wypytac się w poradni co mi tam będzie potrzebne.

no to Twoje skarby będą o tydzień starsze niż moje:tak:na pewno masz stresa związanego z tym, że to już tak blisko...bo ja odliczam czas i boję się strasznie:-D
u nas będzie Aleksandra i Dominika:-)już dawno taka decyzja zapadła
 
No to po wizycie. Maluchy ważą już po 3 kg:-0
a cc mam ustalone na 20 ego czyli na przyszły czwartek. Mogę w ta sobotę ale stwierdził, ze za wcześnie. Jadę teraz do tego szpitala co mam rodzic wypytac się w poradni co mi tam będzie potrzebne.

Ale piękna waga dzieci:szok:
Duużzze jak na bliźniaki,ale to akurat dobrze:-)

Fajnie,że masz już termin wyznaczony,pewnie jestes spokojniejsza.
Ja ide w piatek do gina to tez zapytam kiedy wstepnie mam sie szykowac na cc.
Trzymajcie sie Mamuśki:-)
 
Palu naprawdę super waga dzieciaczków,fajnie że masz ustalony już termin cc.
Ja też się bardzo boje i cc i tego czy dam poźniej rade ale tak mi już ciężko że chciałabym już urodzić.
 
Mam stresa przed cc ale cóż jakoś muszą wyjść, a inaczej się nie da. Najważniejsze żeby były zdrowe. O oby personel był miły i jakoś mi te baby pomogły z małymi.
Najgorsza jest dla mnie depresja, która mogę mieć. Bo z dała od bliskich, wizyty od 16 i moja bezsilność, ze nie będę miała siły zając się dziećmi.

Chce wejść i jak najszybciej wyjść z tego szpitala i wymazać to z pamięci.
 
reklama
dziewczyny ja co prawda naleze do staraczek, ale mam bardzo duze szanse na ciaze blizniacza, jestem przerażona, boje sie ze jesli tak bedzie to sobie nie poradze. tez miałyście takie obawy?? prosze odpiszcie to dla mnie bardzo ważne.
 
Do góry