reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
W takim razie i ja pokażę bębenek...zdjęcie jest z przed 2 tyg.mam wrażenie,że teraz jest jeszcze większy,jak będę miała coś nowego to wkleję;-)
P1040487.jpg
 
Gieniek- śledziku z piłeczką:-D:-D:-D

Marcikuk- Stefcio po naszym trupie!!!:-D:-D Moja teściowa mieszka w Niemczech to by na niego wołała Śtefan, Śztefan- coś jakoś tak:baffled::baffled::baffled:, no, ale np. Stefania brzmi ładnie. może dlatego,że znajomych córa tak ma na imię i wołają Stefcia- a ona taka urocza jest...
 
Te Wasze brzuszki...aż bym chciała już mieć zaokrąglony. Na razie wygląda, jakbym porządnie się najadła:-D
A imiona super! Ja mam na wymyślanie jeszcze czas, ale już próbuję opracować jakiś kompromis z M i jest ciężko...liczę na jakieś olśnienie;-)
 
Dziołszki było super, odpoczęłam i przypaliłam sobie nos:p I wrzucam zdjęcie mojego 17sto tygodniowego bębenka - tylko jak siedzę, to wydaje się większy, a stojącego zdjęcia nie mam:)
brzusio 17 tc.jpg
 
Ładny pokaz brzuszkow:)
jutro mam godzinę zero czy ustali mi termin czy nie :) ogólnie to zgubilam gdzieś kartę ciąży. Ale wydaje mi się ze u gina zostawiłam.
 
Witam
czytam wasze imonka dla dzieciaczków to podzielę się z wami moimi propozycjami zawsze podobalo mi się imię Filip tak że na pewno będzie bo znam płec jednego i ma być chłopak a jeśli drugi też będzie chłopak to bedzie Adam a jeśli dziewczynka to Gabrysia ale zastanawiamy się jeszcze nad Julką.
Palu ja też bym chciała mieć już twój tydzień bo od soboty to się tak fatalnie czuje. Jutro mam wizyte to myślę że poda mi jakąś przybliżoną date cc może bedzie mi lzej.
 
reklama
aga - bardzo ladne imiona zwlaszcza Filip :-):-):-)
palu - no ciekawe co ci wymysla i czy ustala termin.
Ale wam fajnie dziewczynki wy juz na finishu jesteście.
 
Do góry