reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Katka- zauważ,że mam rozstępy:angry::angry: zaczęło się od kilku cieniutkich kreseczek na dole jakiś miesiąc temu i że brzuch już mi przysłaniał i nie umiałam w lustrze dojrzeć to się pytam emka czy to rozstępy, czy może jakieś żyłki- bo tych to też mi pełno też powychodziło, a ten się mnie pyta co to rozstępy:eek::eek::eek:......
Kopiuj  z DSC03343.jpg i teraz widzę,że już wkoło pępka mi się robią:no: niestety oliwki, kremy- nic nie pomaga, po prostu geny...jedynie mi koleżanka powiedziała,że po porodzie mogę cepan stosować, jej pomógł bardzo.....zastanawiam się jeszcze nad pasem po porodowym- ale niby nie dobrze na siłę, lepiej jak macica się sama skurczy, ale z drugie strony nie chcę mieć potem jakiegoś wiszącego wora...
 
reklama
Sylha - ale masz fajny brzuchol no i naprawdę praktyczny nie potrzebujesz stolu. A na rozstepy to tez slyszalam o cepanie. Pomogl mi na blizne tylko trzeba regularnie stosowoac i przez dluzszy okres czasu.
Kacperek i Amelka - bardzo ladnie. I razem tez ladnie brzmi.
U nas na wypadek dziewczynek były Alicja i Natalia.
 
Dziewczyny widzę,że mamy wszystkie podobne gusty:)

Sylha- u mnie dziewczyna na 100% od początku miała być Laura i tak zostanie tylko mam problem z chłopcem, Antoni jest piękne i międzynarodowe,ale jakoś dziwnie mi brzmi razem:Laura i Antoni, no i jeszcze nie podoba mi się Antek-tu mam z tym problem... Masz piękny brzuszek a jeśli chodzi o rozstępy, to gdybyś mi nie powiedziała,to bym nie zauważyła...P.S: Mój mąż zaproponował jeszcze Anastazję,ale mi to się jakoś niezbyt kojarzy;)
Malena- no i u nas miał być Ksawery,ale doszliśmy do tego samego wniosku,jak zdrabniać to imię?! Kostek, Ksawuś? Alek jest świetny, u nas miał być Aleksander już jak rozmawialiśmy o ładnych imionach przed ciążą,ale potem pojawiło się u nas w rodzinie u kilka dzieciaków o tym imieniu i nas to zablokowało. Jeszcze rozmyślam nad Gabrielem,też ładne imię:)
Jasmina- nie szkodzi,że nie pamiętasz imienia pani, która odbierała poród,tak tylko zapytałam,bo chodzę do Anety Dudel i ona tam odbiera porody,byłam ciekawa,czy czasem na nią nie natrafiłaś:tak: Taka młoda ładna kobieta, wysoka, brunetka. Supcio,że chłopiec do Ciebie podobny,bardzo bym chciała,żeby mój synek też był do mnie podobny,ale na razie się na to nie zapowiada-córeczka na USG cały mój mąż a synek jeszcze nie wiem,ale też mnie za bardzo nie przypomina.
katka- miłej wycieczki, wypoczywaj sobie!!!
 
Sylha - u nas te pierwsze imiona zostają już nie zmieniamy, tak jak Ci pisałam ten Ksawery to był taki chwilowy pomysł ale do nazwiska nie pasuje za bardzo i odpuściliśmy. A Twój Kacper to Kacperek i to brzmi bardzo ładnie a Kasawery i co? Kasawcio? Daj spokój - kiszka:-D W ogóle uważam, że Kacper i Amelia to piękne imiona. Same do siebie też pasują. Bo jak byś miała mieć Stasia czy Jaśka to córcia też by musiała mieć z tych starszych imion raczej no. Hania, Zosia, itd równie piękne. Adaś też pięknie!
Gieniek -Laura pięknie dla dziewczynki i nie jest tak popularne jeszcze a imię Kostek to od Konstancjusza - ostatnio dość popularne wśród moich znajomych. Kostek ok ale ten Konstancjusz....
Laura i Antoni - zobacz jak ładnie razem pasują do siebie:-) Włoskie takie - tak mi się skojarzyło.

Katka - tylko się tam za bardzo nie forsuj i łap słoneczko

 
Gienek - no do malucha nie bedziesz raczej wolac Antoni bo to wedlug mnie przynajmniej takie dostojne imie co to nie pasuje do maluszka. A jak ci sie Antek nie podoba to mozesz wolac Toni :-)
Tobtakie moje zboczenie ze ja bym Toni wolala bo to z mojego ukochanego serialu jest imie :-):-):-)
 
Antoni- to ja bym go Antoś wołała:-), mi się zaś bardzo Antonina podoba- takie wyniosłe a zdrobniale Tosia, ale nawet emkowi nie mówiłam bo by zwątpił, bo stare....a Amelia to co?!!
Po prostu imiona swoimi etapami wracają do łask. Ja uważam,żeby były takie niekrzywdzące dziecka i pasujące do nazwiska no i podobać się też muszą:-D

No kombajny ja się pochwaliłam moim wzgórzem- a wy co?!?!?!Już mi tu wrzucać fotki!!!!!
 
Witajcie Mamusie:-) Wczoraj wyszłam ze szpitala,miałam skurcze,na ktg wychodziły co 5 min ale ja czuła.m je rzadziej tak co 10 min. Zwiekszyli mi dawkę Fenoterolu i Isoptinu,poobserwowali i puścili do domku;-) Chłopcy waza 2000 i 2100 kg wiec jest ok:-D Mam nadzieje,ze wytrzymam jeszcze te 3-4 tyg...Śliczne imiona wybralyscie,wszystkie mi się podobają i Kacperek i Amelka i Antos,Aleksander i Laura,super:p U nas będzie Maksymilian i Mikołaj nie wszystkim sie podoba ale trudno,nigdy wszystkim się nie dogodzi. Jak na złość złapało mnie jakieś przeziębienie,gardło boli i ogólnie jestem rozbita:-( obym się szybko wyleczyła,leze w łóżku,pije syrop dla kobiet w ciąży ido tego tabsy na gardło,mam nadzieję ze pomoże...co do rozstępów to mi wyszło sporo na udach i brzuchu,kremy nic raczej nie dają,to geny...pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Kropka- t się kuruj bidulko, mi na gardło to pomaga hasco sept w sprayu- polski odpowiednik tantum verde i płukanie gardła solą- do dobre jak się ma anginę ropną- jak stan zapalny to lepiej nie bo jeszcze bardziej się podrażni. Dobrze,że Twoje maluchy mają się dobrze:-) Wasze imiona też są ładne i tak jak pisałaś zawsze się znajdzie ktoś komu nie będzie odpowiadać, ale to wasze dzieci, nie kogoś tam....Moja teściowa bardzo chce żebyśmy synka nazwali Stefan:eek::eek::eek::eek:, bo jej się to imię tak podoba..... to się może chcieć:-D:-D:-D
 
sylha - tylko nie zmieniaj Kacperka na Stefana. :szok: A jak sie wola zdrobniale na Stefana? Stefcio?
kropka - Dokladnie zawsze znajdzie sie ktos komu sie nie podoba. Mojej siostrze nie Filip sie niepodoba a mojej mamie Mateusz. Ale ja jak sie urodzilam prawa glosu nie mialam i musze z moim imieniem zyc :p
Maksio i Mikolaj - bardzo ladnie. Mikolaj tez mi chodzil po glowie ale mojemu emkowi jak zwykle cos sie nie widzial.
 
reklama
Super te wasze imiona :) My jeszcze nie jesteśmy do końca zdecydowani , no i jeszcze nie wiadomo czy to dziewczynki czy chłopcy :) Ale jeżeli chodzi o imiona żeńskie, mężowi podoba się Beata i Martynka, a ja myślałam nad Julka i Amelką. A jak chłopcy to w pierwszej wersji miał być Kacper i Tomek, a teraz nam się spodobało Kaspian i Cyprian

Sylha moje wzgórze gdzieś tam wcześniej jest wstawione :)
 
Do góry