reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Marcikuk - wołaj, wołaj:) Jak bedziesz na urlopie to zapraszam na kawkę - bedzie niezłe przedszkole:) A płeć tak, bardzo chcielibyśmy znac...
 
reklama
Marcikuk wygląda na to ze mialam 3 pęcherzyki a nie dwa, bo chlopaczki jednojajowi moim zdaniem nie byli bo podobienstwa nie ma. Jeden podobny jest do mnie a drugi do męża. Ja też myślałam o Mateuszku, ale w bliższej rodzinie jest więc..... A Filipek bardzo mi się podoba :)
W szpitalu opiekują się mną nadal super :) Tylko że ja to inny przypadek bo trojczki, ale jak rozmawialam z dziewczynami co leżą na salach to też są zadowolone, także chyba dla wszystkich tu opieka jest miła :) A niektóre pielęgniarki czy położne to takie słodkie jak ciasteczka, widać, że to dobre kobitki, zawsze miłe, usmiechniete, pomogą, doradzą. No super :)
Kto odbierał poród nie mam pojęcia, jakaś kobieta, ale nie znam nazwiska, nawet nie pamietam jej twarzy, więc niestety nie odpowiem na to pytanie.
 
Jasmina - ale super:) Tak się cieszę, że wszystko dobrze i że jesteś radosna i szczęsliwa a dzieci zdrowe:):) A powiedz jakie masz pieluszki w szpitalu? I ile dziennie Ci tego idzie?
Buziaki:*
Marcikuk - wizytę mam dopiero za 2 tygodnie, ale nie wiem czy mojej Pani dr uda się cos zobaczyc, czy dopiero na prenatalnym.
 
Ostatnia edycja:
Jasmina- nie ważne kto odbierał ważne,że wszystko się dobrze skończyło!!!!!Jak Twoje myszki 3?!?!?!?

Ten dzień dzisiaj to zdecydowanie nie mój dzień:no::no: w nocy może razem ze 3 godziny spałam ciśnie mnie strasznie w żebra, trochę ostanio za dużo wrażeń było, ale za to emek mi podłogi umyje i uffff w końcu mamy okno w kuchni wymienione więc można je orobić i zacząć generalne porządki- w tych mi też emek pomoże, bo ja już się nie nadaję....
 
Uwaga, waleń Sylwia się zgłasza ;-)
Kopiuj  z DSC03341.JPGsylwia.jpg Ta na kanapie to sprzed chwili:-) z mega pyszną sałatką od emka:-D
 
sylha- piękny brzuszek!!!:-) I praktyczny- w sam raz podkładka pod sałatkę;-)
Ja od dwóch dni mam jakieś koszmary, więc sypiam z przerwami, przez co w ciągu dnia jestem jeszcze bardziej rozkojarzona. Dziś nie mogłam sie połapać ile mam dać w sklepie, jeśli rachunek wynosi 11.95. Bez komentarza....
 
Katka - trzymam kciuki żebyście jak najszybciej poznali płeć, około 17 tc jest to już jak najbardziej wykonalne:-)
I melduj koniecznie na forum:tak:

Gieniek - u nas od początku imiona te same Alek i Kalina i tak obwieszczone razem z ciążą wszem i wobec i nie wyobrażam sobie już zmiany na inne bo tak o nich i do nich mówię.

Sylha -Ja myślałam o Adasiu wcześniej zanim zaszłam w ciążę, potem był Ksawery jeszcze i Jeremiasz ale żadne z tych imion nie powaliło mojego męża na kolana i został facet Alek i od razu zaakceptowane, Ksawery odpadł bo nie ma ładnego zdrobnienia i średnio nam z nazwiskiem grało a Jeremiasz - po prostu odpadł od razu. Dla córeczki wymyślił mąż i od razu zaakceptowałam. I tak już zostało:happy:
Sylha - bardzo ładny brzusio:-) I w pasie szczuplutko - same laseczki na tym forum. Mnie też już coraz trudniej się śpi i obraca w łóżku + to nocne wstawanie siku:szok:

Miss C_ też mi się zdarza zaćmienie w sklepie przy płaceniu - masakra...:-) Wcześniej tego nie było, może u Ciebie minie na koniec ciąży!

Jaśminka- fajne imionka i super, że ogarniasz maluszki i że tam dbają o Was.

 
Malena- Ksawery= Ksawuś tak mi się skojarzyło.....a jak ja mam zdrobniale Kacpra wołać?!?!?
Ja mam brata Adasia:-), ale co tam to imię mi się zawsze bardzo podobało i mój brat choć już stary koń to nadal Adaś:-):-D:-D liczę jeszcze na to, że uda mi się histerycznie nadać synkowi to imię ;-). Ostatnio też skoro Kacper to się zastanawiam nad innym imieniem dla córci, bo Adaś i Amelka to razem tak się ładnie układało i komponuje się moim zdaniem lepiej niż Kacper i Amelka......chodzi mi jeszcze po głowie Laura i Daria- o tej emek nie chce słyszeć, a Laurę mamy w rodzinie....
 
reklama
Hej dziewczynki,
bardzo ładne te imiona wymyslilyscie:) U nas na okolicznosc synka byłby Jasiek albo właśnie Adaś:) A dziewczynki to Ala, Hania, Zosia albo Jagoda:) Tylko ciężko mówić do dzieciaków, skoro nie wiemy kim są:) My dziś chyba zafundujemy sobie krótką wycieczkę do Sczyrku - pewnie ostatnią już.. ehhh, ale trzeba korzystać póki mogę:)
Sylha - brzuszek książkowy:) Zero fałdek tam gdzie nie trzeba - wrócimy do formy szybko laseczki:):)
 
Do góry