reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lola216- jaki słodki Twój pokoik, nieważne ,że niewielki,ale wykorzystałaś powierzchnię idealnie, jest taki przytulny,że aż chce się w nim przebywać:tak: Mój pokoik też jest mały i będę musiała się nagimnastykować,żeby pomieścić ze wszystkim. P.S: Kołyska jest boska!
Sylha- Twój pokoik jest czadowy,no i jaki duży!! mogłaś poszaleć z mebelkami, łóżeczka piękne, naklejki ekstra, dzidziusie będą miały niezłą przestrzeń:tak: Co do dziąseł-to mi krwawią już z 3 tygodnie, mam spuchnięte i przy myciu zębów leci mi krew, też chyba zmienię szczoteczkę i pastę tak jak poradziły Tobie koleżanki.
Marcikuk- YEAH wreszcie mamusia robi sobie wolne i zwalnia tempo, bardzo dobrze!!!
Katka- ja dostałam skierowanie na drugie badania genetyczne między 18 22 tygodniem ciąży. Ginekolog powiedziała,że idealnie jest pójść w 20 tygodniu i tak też zrobiłam. To badanie jest bardzo podobne do tego z 12 tygodnia,ale mam wrażenie,że jest jeszcze bardziej szczegółowe,bo dzieci mają już lepiej rozwinięte wszystkie narządy. Ja miałam jeszcze zlecone dodatkowo echo serce płodu przed drugim badaniem genetycznym. Cieszę się,bo wiem,że serduszka mamy zdrowe:-)
Palu- jestem pod wrażeniem, dzielna dziewczyna z Ciebie, wytrzymasz jeszcze trochę i już zobaczysz swoje skarby!
Malena- a ty jakie masz wybrane imiona dla chłopca i dziewczynki? Ja mówię do swoich Laura i Antoś, moja mama i teściowa próbują mnie przekonać,że są ładniejsze imiona,ale my z mężem już od początku wiedzieliśmy,że dziewczynka będzie kiedyś Laura-nasza laleczka a Antoś uważam,że jest tak słodko;-)
Jasmina- czy nadal dobrze się Tobą i dzidziusiami opiekują w szpitalu im. Orłowskiego? Mam zamiar po 24 tygodniu zapisać się już tam na szkołę rodzenia, pamiętasz kto odbierał Twój poród? Całuję was mocno i ściskam!!!Cieszę się,że macie się dobrze.
Kaliszo- bardzo ładne imiona wybrałaś dla dzieci, fajnie,że masz wskazania do c/c ja się cały czas martwię,że jak dzieci ułożą się u mnie główkowo to każą mi rodzić naturalnie a widzę,że większość z was już wie,że będzie miało cc.
 
reklama
Gieniek- to nie naklejki:-D to mój wymysł malowniczy:-D:-D:-D

No ja z tymi dziąsłami to już zaczęłam panikować, ale widzę, że nie jestem sama z tym problemem- UFFF
 
sylha - a co ja bede duzo pisac pokoik CUDNY. TEZ CHCE MIEC POKOIK DLA DZIECI!!!!!!
Ktośzna dobra wrozke??? albo ma zlota rybke na wydaniu???
Co do imion to moj emek na pocztaku chcial drugiemu dac Brian. No dobra imie calkiem ladne ale nie do typowo polskiego nazwiska brzmialo by prawie jak Brian Kowalski. Kazalam mu szukac i znalezc cos polskiego. No to wynalazl Mateusza. Typowy szkot Mateusz nie powie ale Mati to juz inna sprawa. A jak sie pytaja to mowie ze Filip i Mateusz. Filip rozumieja ale na Mateusza reakcja jedna - jak??? No to mowie Matthew
 
Ja bardzo, ale to naprawdę baaaardzooo chciałam Adasia, ale emek się za dużo rodzinka.pl naoglądał i będzie Kacper....też mi się podoba, ale Adaś bardziej....
 
Sylha- no to zdolniacha jesteś, piękne te rysunki!!!

Wszystkie imiona, które wybrałyście są ładne, ja też jestem zdania,że im mniej wymyślne tym lepiej:tak:
 
Sylha- no piękny pokoik :-) miałas pole do popisu ...

Marcikuk - albo żeby było łatwiej to po prostu MAT:-)
Ja mówię do brzuszka Mati i Lenka ale nie wiem czy mi po porodzie nie odbije i nie zmienię choć wątpię , ze będę w stanie inaczej do nich mówić . A zawsze chciałam Nadie i Szymona :-)
 
Lola - ja chcialam drugiemu dac Szymon albo Marek ale emek sprzeciw zglosil.
tekla - z baza. Dla mnie koniecznosc. Pojechalismy kupic mily pan zamontowal by pokazac jak i sie troszke przestraszylam ze w samych pasach taki malo stabilny. Tak wiec zdecydowalismy z emkiem ze baza koniecznosc. Kupilismy ta z isofixem bo ogladalismy kiedys program ze bezpieczniejsza wersja. Drogie to to jak pieron dlatego tez baze kupujemy używaną. Jedna juz mamy. Stwierdzilismy jednak ze na bezpieczenstwie dzieci nie bedziemy oszczedzac a same nosidelka wezmiemy do PL jak na urlopik bedziemy leciec bo do autka mojego tesci isofix nie pasuje.
 
Sylha - ale suuuuuper!!!!!!!!!!!! Az normalnie się chce miec te dzieci juz, teraz, natychmiast:) Ja tez cos bede musiała pomyslec, ale jestesmy na etapie przeprowadzki, potem remont w nowym mieszkaniu i potem się zobaczy.. ehh. Jeszcze maz chce gdzie indziej pokoj dziecinny, a ja gdzie indziej. Ja nie mogę wybrac imion, bo nie wiem, co to za lokatorzy w tym moim brzuchy..:)
 
reklama
katka - a będziesz chciała znać pleć???? Za rok jak będę na urlopie w PL i zobaczę na sroduli mamę z trojaczkami to będę wołać :-) Ale ten czas leci dopiero pamietam jak przyszlas na forum na poczatkach ciazy a tu prosze polowka zaraz.
 
Do góry