reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Marcikuk ja już chce bo czuje się jak mors na lądzie :)
w pn zacznie się 37 tc a w kolejny 38 tc także wydaje mi się ze już :)
jasmina jak już będziecie w domu to załącz fotki. A tak w ogóle to jak ci przybierają na wadze ?
 
reklama
Marcikuk ja ze szpitala to wyjde juz w przyszlym tygodniu, moze we wtorek, a dzieciaczki jeszcze pare tygodni tu zostaną. A na imie mają Pawełek, Sebastian i Zuzanna. Jakoś tak do nich mówiliśmy jak były w brzuszku i tak juz zostało.
Na wadze przybrały ok 15 deko, ale wczesniej spadły z wagi i teraz chłopcy mają ok 1,5kg a dziewczynka mniej. Fotki juz mam ale dzieciaczki jeszcze w inkubatorkach wiec poczekam ze wstawieniem zdjęc jak juz będą w domku. Ale powiem tyle, ze moje jednojajowe chłopaczki okazały się być inne hehe, wiec mam troje innych dzieciaczków :)
 
Jasmina - przypuszczam ze ciezko byloby zmienic imie ja tez do moich juz po imieniu gadam, wiec pewnie juz tak zostanie. Zreszta Filip juz byl 4 lata przed ciaza hihi zawsze chcialam Filipuncia. Co do drugiego trwaly negocjacje. Stanelo na Mateuszku na poczatku nie bylam zachwycona a teraz to juz bym chyba nie zmienila.
Dzieci po urodzeniu zawsze jeszcze troszke spadaja na wadze. Najwazniejsze ze same oddychaja i jedza. Nabiora sil i ich zabierzesz do domku. Oj przeszlas dziewczynko, jeszcze ciebie bidulo musieli ratowac. No ale najwazniejsze ze wszystko skonczylo sie dobrze. Jak to chłopaki inne??? To jednojajowe moga byc inne??? :szok: Ja sie ostatnio zdziwilam ze moja kolezanka z pracy ktora ma blizniaki w moim wieku powiedziala mi ze oni sa dwujajowi. Głupie pytanie jej zadalam ale spytalam czy jest pewna bo oni sa niemal identyczni.
Palu - to lezakuj jak te morsy na ladzie i cierpliwie czekaj :-D Juz niedługo. Ale jestem w stanie cie zrozumiec bo i mnie coraz ciezej i czasem bym juz chciala koniec listopada.
 
U mnie tez będzie Fifi :) tez pare lat przed ciąża sobie uwidzialam :) a dziewczynka to Oliwka ale znów od małego chciałam mieć Blanke:] ale mówimy cały czas Oliwka więc raczej już tak zostanie.
 
Palu - bardzo ladne imie :-D:-D:-D Oliwka tez. Podoba mi sie ale nie bralismy pod uwage bo siostreznica emka ma na imie Liwia. U nas miala byc Alicja.
 
Malena, ja z dwójeczką. Teraz przyjmuje fenoterol z silniejszych leków. Przytyłam 14 kg, ale wszystko w brzuch mi poszło bo jestem raczej z tych wyższych:-)

Sylha, ja też już mam materacyki: kokosowo-lateksowe. Te z gryką można podobno dopiero na wierzch kłaść jak dziecko zaczyna chodzić bo gryka ma drobinki masujące stópki.

Marcikuk, będę rodzić przez cc, bo maluszki są ułożone pośladkowo i pprzecznie, zresztą lekarze nie chcą ryzykować. Wolałabym naturalnie.

Palu, pewnie nie będą Cię trzymać do 40 tc, na pewno rozwiążą ciążę wcześniej. Nie wyobrażam sobie chodzić z wielkim brzuchem do 40tc. Maluchy już mają razem ponad 4,5 kg, a gdzie waga łożysk, wód....

U mnie będzie Kubuś i Ola, na szczęście z wyborem imion nie było problemu. Filipek to bardzo ładne imię, ale już u znajomych jest mały urwisek o tym imieniu.
 
Ostatnia edycja:
No to pokoik urządzony teraz tylko się wprowadzać:-)
DSC03286.jpgTak było jeszcze wczoraj :-)
A tak już dziś:-)Zobacz załącznik 497977Zobacz załącznik 497978DSC03313.jpg Pościel tylko tak zarzucona- jeszcze nawet nie wyprana- po prostu nie umiałam się oprzeć urokowi:-p:-p:-p
Zobacz załącznik 497980Zobacz załącznik 497981
 
Moje 2 tyg temu ważyły po 2.5 kg a teraz to już nawet nie wiem jakie klocki we mnie siedzą :) w pn się przekonamy. Zauważyłam, ze brzuch mi już opada. Znów mam jakieś delikatne skurcze. A przez ta biegunke powychodzily mi hemosraki:|
chce już zobaczyć moje kochane maluszki.

Sylha cudowny pokoik:)) boski
 
Ostatnia edycja:
Sylha - śliczny pokoik, uwinęliście się ładnie:tak: Fajny pomysł z tą pólką podświetlaną będzie gdzie gadżety odkładać jak niedługo goście naznoszą:-)

Kaliszo - wybacz mistake cioci Malenie;-) A jak długo tego fenka już bierzesz? Nie przytyłaś dużo....poważnie
Palu_ ja to Cię podziwiam kochana i mocno dopinguję - jeszcze troszkę - szczerze to wolałabym być już na Twoim miejscu niż aktualnym jest mi coraz trudniej i przede wszystkim ta ostrożność żeby dotrwać do 35 tc...
Ty już to masz z głowy!

Marcikuk - maxi cosi są najwyżej oceniane - na pewno dobry zakup!:-)

Dziewczyny - widzę, że normalne imiona królują na tym forum - jak miło, że nie ma nikol,dzesik i innych szaleństw, aż miło czytać te imiona! Fajnie, fajnie. Miłej nocki kochane

 
reklama
Malena- mi też się takie właśnie takie normalne imiona podobają:-), moja koleżanka nazwała swoją córę Jennifer....Nicpoń- jak z doopy....:baffled::baffled::baffled: no ale nad gustami się nie dyskutuje....
 
Do góry