reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lola- a my właśnie skręcamy drugie łóżeczko:-D:-D :-D tzn. emek:baffled: ale ja solidarnie towarzyszę:-),

A tą pastę to w aptece czy każdym supermarkecie?!?!?Ja zawze na blandamed jadę, szczoteczkę już mam miekką....

Katka- ja naszczęście mam denia, który nie boi się ciężarnych, ale kurde tak ceny ostatnio podniósł,że myślę o zmianie- choć dla mnie to ogromny stres, bo jak maiałam 12-13 lat bab mi leczyła na żywca kanałowo!!!!!!:szok::szok::szok: Od tego czasu panicznie boję się dentysty, a ten obecny doskonale wyczuł mój strach i mnie zawsze udobrucha, nawet znieczulenie od razu mi daje bezbolesne- w sensie nawet kłucia nie czuję:-D


Kaliszo- co do ruchów to my Ci tu wszystkie rękę podajemy- można oszaleć!!!!!Co do mdłości- to mnie ostatnio też coś rano mdli tak do południa i kilka razy mi się rzygnęło....
Życzę Ci żeby ten czas szybko Ci przeleciał!!!!!!Nam w tedy też będzie bliżej ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
katka- moje mebelki byly jedne z tanszych bo za łozeczka dalam 300 zl i to jest ten wiekszy rozmiar 140/70 wiec mozna z nich zrobic tapczanik wiec starcza na ok 4 lata. Chcialam kupic mniejsze łozeczkaa ale potem jak pomyslalam , ze za 2 lata znowu bede musiala kupowac nowe , wieksze i do tego materace to stwierdzilam , ze wole miec spokoj na 4 lata i potem juz urzadzic im fajny pokoik. A komoda tez najtansza z Ikei- MALM:-) Czesto zmieniam mieszkania wiec tez nie chce inwestowac nie wiadomo ile. Ogolnie wiekszosc rzeczy jest tu z ikei i naprawde w dobrej cenie.
Kaliszo- Oj wyobrazamn sobie jak ciezka musi byc ta koncówka. Ja teraz tez co chwila sie stresuje ruchami dzieci a szczegolnie , ze nie czuje prawie wogole małej. Pocieszajace jest to, ze od poczatku jej nie czuje i nawet jak na usg ona kopie jak szalona a ja tego nei czuje tez ;-) chyba dlatego, ze ma lozysko przednie no i jest mniejsza

Sylha- nie moge sie doczekac twojego pokoiku bo na pewno bedzie sliczny. Juz widzialam te twoje piekne malunki na scianie wiec jestem ciekawa jak to bedzie wygladac z mebelkami.
Co do pasty to kup koniecznie z tych co pisalam lub dziewczyny. jest wielka roznica jak ma sie problemy . Meridol mozna kupic wszedzie czyli w rossman, apteka i i nne sklepy.
Tutaj masz link do tej pasty i opinie
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11191
 
Ostatnia edycja:
a ja dziewczyny powiem wam ze w 12tc leczyłam zęba kanałowo bez znieczulenia bo dentystka bała się podać mi znieczulenie. I pewnie to wiecie ale napisze że w ciązy leczenie kanałowe jest za darmo.
 
Marcikuk - ja też właśnie czekam na te bazy one się nazywają Maxi-Cosi Family Fix - do aut z systemem isofix i pasują do nich te nasze foteliki Maxi-Cosi CabrioFix i Maxi Cosi Pearl. Super, że już nie pracujesz, zajmiesz się teraz zdrowym odżywianiem będziesz miała czas na ugotowanie delikatnych i zdrowych rzeczy dla maluszków.
Puls 100 wysoko ja mam ciśnienie zwykle 85/55 i puls dotychczasowy ok 77 a teraz ostatnio 90 i już panikę robiłam ale maż powiedział, że taki puls jest ok a wiem, że się na tym dobrze zna. Mało tego powiedział, że on będzie mi rósł...

Kaliszo - ty tyle z trójeczka wytrwałaś czy ciocia Malena coś pochrzaniła? :szok: łykasz jakieś leki wspomagające? Dużo przytyłaś?

Lola - prześliczny pokoik, bardzo mi się podoba nie ma agresywnych kolorów jest bardzo przytulny i taki cieplutki no i te dodatki (lampa + poleczka+ zasłoneczki słodko upięte) dają DUŻO!
Materacyki zakupiliśmy Blask Ksi
 
a ja dziewczyny powiem wam ze w 12tc leczyłam zęba kanałowo bez znieczulenia bo dentystka bała się podać mi znieczulenie. I pewnie to wiecie ale napisze że w ciązy leczenie kanałowe jest za darmo.
:szok::szok::szok::szok: Ja bym paszczy nie otwarła!!!!!!No ja o tym leczeniu to się dowiedziałam nie dawno, ale póki to nie mam problemów...

Katka- materace mam te same co LOLA, podobno najlepsze lateksowe, ale koszt jest ogromny, a te zawsze cieszyły się dobrą opinią.

Lola- wiesz już którą stroną położysz?!?!Ja myślę o gryce na wierzchu ze względu na te przeciwpotne itp.

A mnie chyba rozerwie, kupiłam chlebki pita i zrobiłam z ogromną porcją warzyw z pycha sosem i z kawałkami kurczaka i jajka- pochłonęłam 2 i mnie rozwala:sorry:, ale to było takie pyyyyyszne
 
Kaliszko to super ze masz termin. Ja mam nadzieje ze mi w pn na wizycie ustali. Ja najchętniej bym je już w tym tyg co będzie wyklula. Zobaczymy co mi powie.
Lola chociaż mały ale śliczny pokoik:)
Sylha ja używam sensodyne i elemex

I miałam wam napisać jaki ten pas kupiłam. Jest na nim napisane PAS PANI TERESY. Muszę się spytać gina czy mogę go używać.
Mną chce urodzić moje kruszki miedzy 14-20 najpóźniej. Ciekawe czy mi się uda.
 
Katka, mi lekarz na 2 badanie kazał się zgłosic w 23 tygodniu bo w 20 to za wczesnie. A co zadecyduje Twójbto musisz sie sama dowiedziec. Pamietaj, ze masz 3 szkraby w brzuszku :)
Ja juz sama dzidzie przewijam, spedzam u nie cale dnie i napatrzec sie nie moge :) Teraz przybyło takie jedno malenstwo z 29 tygodnia na oddział, ale ma się dobrze, wiec nie ma sie co martwic, wazne aby byc stale pod opieka lekarza i nie bagatelizowac nawet najmniejszego bólu.
KALISZO ja mysle ze u mnie zaczelo sie to wczesniej. Puchły mi nogi, latalam do lazienki ale siusiu bylo malo, w szpitalu juz mi podawali kroplowki bo mi sie praktycznie mocz zatrzymal, zgaga i wymioty w nocy i ból w górnej czesci brzucha. Nie wiem jak to odbierac, czy lekarze nie skojarzyli co mi moze byc, czy faktycznie to nie było jeszcze hellp. A moze mysleli, ze po cesarce mi przejdzie... nie wiem...... nie przeszło a ból był okropny. Przetaczanie krwi, osocze, tlen bo sie dusilam a potem juz pustka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lola - malutki ale sliczny i wazne ze jest. Ja lozeczko musze upchac w sypialni. Narazie w stolowym leza dwa foteliki :)
Malena - ostatecznie tez sie zdecydowalam na te maxi cosi, bo te z wozkiem to nie wiem jakie. A wozek zamowie tylko bez fotelikow. Baze juz jedna mam jak sie natrafi okazja to dokupie druga.
Jasmina - ciesze sie ze z dzieczmi wszystko dobrze. Czy wiesz kiedy wyjdziecie ze szpitala??? No i jak w koncu chlopcy maja na imie bo nie wiem.
Katka - to nie hardcore tylko Szkocja :) No i ty kochana masz 3 w brzuszku a ja 2.
Kaliszo - no 3 tygodnie, prosze jak to zlecialo. Masz stresa czy raczej podchodzisz do tego na luzie? No i rodzisz naturalnie czy cesarka?
Palu - ty juz tez na finiszu, wow. Daj im jeszcze troszkę posiedziec :-)
 
Do góry