reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Tekla - takie ciaze tez sie rodza zdrowiutenkie - przykledem jest moj tata - 50cio letni blizniak jednokosmowkowy:) i to w tamtych czasach, gdzie babcie sie dowiedziala, ze ma bliznieta przy porodzie:) Glowa do góry!!
Miedzy nami sa tylko 2 dni roznicy!!!:)
 
reklama
Hej :)
Katka nie martw się, wszystko juz jest lepiej :) Nie odbieram telefonow czasami bo spedzam czas u dzieci przewaznie :) Rozpoczęło się kangurowanie, czyli przez godzinke siedzisz z dzieckiem przytulonym do siebie, no super sprawa :) Wczoraj Zuźkę odłączyli od wspomagania, od razu odżyla i teraz rozrabia w inkubatorze :) A chłopaczki to małe rozrabiaki rosną, ja nie wiem jak sobie z nimi poradzę hihi Ale takie są kochane, że "skacze" ze szczescia, no niedoslownie skacze, bo chodzic ledwo moge :( ale jak na nie patrze to serduszko sie usmiecha, ze tak szybk odochodza do siebie. Dzis juz sciagnelam tyle pokarmu, ze dla dwójki starczylo :) Oby bylo mleczka coraz wiecej :) A dzidzie w najlepszym przypadku pobędą tu jeszcze z 5 tygodni. Muszą nauczyc sie ssac, przełykac itp. Jeju taka jestem happy :) Za chwilę idę na jakis terapuls bo mi sie krwiaki porobiły od szwów wrr i boli jak cholera a potem znowu do maleństw. Mam zaległości w Waszych postach, wiec w wolnej chwili poczytam co u Was :) A teraz trzymajcie się ciepło :*
 
Uffff:) Nawe nie nie wiesz jaka ulga:):) Jestem szczęśliwa razem z Tobą!!!!!!!!!!!!!!:) Super, że wszystko jest dobrze, a to , że tak szybko dzieci same oddychają to mega sukces no i to mleko - brawo mama!!!!:) Gorace usciski dla Ciebie!
 
Jasmina oby z dnia na dzień było coraz lepiej:)

Mnie jakaś sraka dopadła od wczoraj i mojego M. Z wc nie wychodzę. Już mnie siedzenie boli od tego.
 
Tekla ciekawa strona i wszystkie informacje zawarte w jednym miejscu.Prawdę mówiąc to mam już dosyć przeglądania stron internetowych z informacjami a później zamartwiania się czy wszystko będzie ok :szok:
 
Ja już kiedyś pisałam ale dla nowych dziewczyn jeszcze raz napisze, ze bardzo polecam książkę " bliźnięta " Joanny tkacz. Mama bliźniaków ja napisała i jest duzo o kapaniu, spacerach , karmieniu, wózkach itd. Mi bardzo sie podoba ...

Jasmina - super wiesci . Ale Ci zazdroszczę , ze już tulisz swoje kruszynki:-)
Trzymajcie sie ...
 
Palu_ bardzo ładny pokoik:-)
Gieniek _ mebelki z Drewnostylu polecam, tylko komodę wietrzę już 4 dzień na noc schowam zmieloną kawę może pomoże albo talerzyk z ryżem bo jakoś na wytarcie jej wodą z octem nie mam odwagi:tak: Jeśli chodzi o łóżeczka to tylko trzeba pamiętać, że jest mały wybór karuzelek na płaskie szczebelki ale zawsze coś się wybierze rynek w końcu aż pęka od tych wszystkich gadżetów.

Jasminka - super, że się odezwałaś i to z takimi dobrymi wiadomościami.


 
reklama
Malenka ja i octem umylam i pózniej płynem zapachowych i wsadzilam kawę i w sumie chyba nic nie daje :) chyba ze już swiruje:) teraz tylko kawa mi śmierdzi z szafek hehe.... Nie lubię kawy
 
Do góry