reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Palu - tez chce taki pokoik.
Katka - no to naciesz oczy nasza srodula ja naciesze w przyszlym roku
Lola gienek - emek zamowil doppler i najpierw ciezko bylo znalezc serducha. Teraz juz bez problemu.
Bylam dzisiaj u poloznej i z jej zlecenia zostaly mi 2h pracy. Mam isc na chorobowe. Ochrzanila mnie ze znpulsem 124 jeszcze robie. No to dokoncze zmiane i juz mnie nie ma. Z jednej strony sie ciesze z drugiej mi smutno
 
reklama
Pikka- tak maja 2 lozyska . Różnica w rozmiarze jest od początku bo na pierwszym USG nawet nie było drugiego dzieciatka :-) a teraz sie tylko pogłębia bo wiadomo jemu już idzie w tkankę tluszczowa i pewnie należy do tych większych dzieci a ona na tym etapie jeszcze wolniej przybiera na wadze i pewnie jest z tych mniejszych dzieciatek. Ale sie dobrali :-)

Marcikuk- teraz Ci smutno a zobaczysz za pare dni jaka szczęśliwa będziesz , ze masz wolne :-) i co pytalas sie czy możesz wybrać cc?
 
Kobietki mówię Wam jak miło jest Was czytac:-):-):-) sama nie dawno miałam podobne zmartwienia,obawy i jakoś mi tak żal że okres ciąży tak szybko mi minął:-( uwielbiałam czuć ruchy maluchów,które i czasem bolesne były pod koniec ciąży,albo słuchania ich serduszek i podglądania na usg podczas wizyty:-D Po prostu niezapomniane chwile,bezcenne tym bardziej że już kolejnej ciąży nie planuje,wystarczy mi moja gromadka:-D

jasminko świetnie ze z maluszkami wszystko w porządku,jak na trojaczki i tak pięknie ważyły:tak:Oby szybko nabierały ciałka by wrócić z mamusią do domku;-)I Tobie życzę szybkiego pozbierania się do zdrówka,współczuje przeżyć podczas porodu ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło:tak:

Lola nie martw się kochana najważniejsze ze córeczka dobrze się rozwija a poza tym moze to byc też bład pomairu:tak:i moze twoja księżniczka waży o wiele więcej,u mnie też się pomylili i okazało się ze dzieci większe:tak: także wszystko wyjdzie w praniu.Trzymam kciuki!

Palu piękny pokoik dla maluchów:-)

Witam nowe bliźniakowe mamusie w razie pytań do świeżo upieczonch mamuś zapraszam rówież na wątek bliźniaki-pierwszy rok z życia naszych pociech
 
To forum to naprawdę balsam na moje nerwy. Przestałam już doszukiwać się tego, czego nie ma i przyczyn (oczywiście są naturalne "czarne myśli", ale nic ponad normę:-D).
Ja, póki co, spokojnie oglądam Wasze pokoiki i już się nie mogę doczekać kolejnego usg.
Mam też pytanie- kiedy minęły Wam mdlości? To chyba najbardziej wyczekiwany moment...(chociaż jak nie mam ich kilka dni to zaczynam wymyslać litanię powodów)
 
Anuśka- a jak Twoje malenstwa sie czuja. Z tego co pamietam to całkiem duże sie urodziły a Ty taka szczuplutka:-) Ten czas faktycznie tak leci- dopiero co zazdrościłam Wam , ze już macie 30 tc a ja dopiero początek a sama już jestem tak daleko. Na pewno prędzej czy pózniej spotkamy sie na tym nowym forum :-)

Miss- mi mdłości przeszły ok 13-14 tc . Cudowne uczucie i wogole drugi trymestr jest super. Trzeci znowu trochę gorszy bo już brzuch duży , plecy bolą itd
 
Miss Cinname mi minęły mdłości dopiero w 14 tygodniu. Co prawda nie wymiotowałam cały czas, ale bywały dni, że przez cały dzień co zjadłam to do wc leciałam i chodziłam głodna. Ale mdłości miałam od momentu otworzenia oczu rano aż do zaśnięcia. Zapachy to była męka, wszystkie, bez wyjątku. Lodówki nie otwierałam prawie 8 tygodni, w ogóle nie dotykałam mięsa bo zaraz mi się cofało, mąż sam sobie musiał przygotowywać posiłki... masakra - ale to też zaczęło się normować koło 14 tygodnia. Teraz tez wszystko czuję bardziej intensywnie ale tego co było - dosłownie nie da się opisać... mąż myślał, ze oszalałam, nie mógł pojąć jak pyszne jedzonko, może śmierdzieć :)

Katka2012 czujesz już jakieś ruchy?
 
katka- oczywiście,że o Tobie pamiętam!!!:-) między nami rzeczywiście jest nie taka duża różnica.Będziemy razem się wspierać, no i nowe dziewczyny:)
malena- to chyba powinnam pomyśleć o zakupie mebelków tej Firmy wcześniej skoro mają taki zapach i trzeba wietrzyć, zwłaszcza,że teraz jeszcze można otwierać okna a niedługo jesień,zima i już może być z tym ciężko..

Chciałam się pochwalić,że złożyłam pierwsze zamówienie na rzeczy dla bobasów, kupiłam 1 opakowanie pieluszek 2-5 kilo, pieluszki tetrowe,2 rożki, podkłady do przewijania do szpitala i wkładkę do wanienki. Poza tym była moja mama i przywiozła dużo ubranek, wybrała się z koleżanką na zakupy i zaszalały, zaczynam mieć coraz więcej rzeczy-SUPER;-)
Jasmina- cieszę się,że u was wszystko dobrze, życzę szybkiego powrotu do domku i czekamy za zdjęcia dzidziusiów.
Lola- super,że masz często wizyty i USG, ja następne USG będę teraz miała chyba w 28 tygodniu ciąży, nie wiem jak ja tyle wytrzymam.
marcikuk- czy ty jesteś już po teście obciążenia glukozą? Ja dostałam skierowanie, mam pójść po 24 tygodniu ciąży, fujj jak ja to mam wypić i nie zwymiotować...
 
Miss C_ mdłości to też indywidualna sprawa ja nie miałam absolutnie żadnych i ani razu nie wymiotowałam i tego również Ci życzę i doskonale Cię rozumiem, pamiętam jak do przyjaciółki wysyłałam smsy z pytaniami kiedy wymiotowała i ile razy....aż wstyd się przyznać ale tak było...potem net przewalałam na sto sposobów a potem zaczęłam już słuchać tylko mojego lekarza i tak jest do dzisiaj a zamiast netu przeczytałam masę książek i ciekawych artykułów. Net to strata czasu - no chyba, że to FORUM:-D
Anuśka - Milo, że tu zaglądasz i że dajesz jakoś radę z maluszkami :-)
Gieniek - Komoda powoli przestaje "pachnieć" meblem myślę, że na luzie ok 28 tc możesz zakupić. Łóżeczka w ogóle nie pachną. Ale oczywiście wcześniej też - czemu nie, zawsze lepiej mieć już spokój.
Szalej kochana na zakupach bo to najlepszy czas tak do 28 tc dla mnie bo potem to już plecy bolą, stopy spuchnięte i sił już brak...
Ja właśnie wyprasowałam ubranka, torby do szpitala jeszcze nie pakuję żeby wilka z lasu nie wywoływać:-)
Gieniek - ten test to pryszcz! panikary pewnie wypisują bzdury w necie - nie czytaj tego! Pójdziesz, 1 duszkiem wypijesz i pobiorą krew po godzinie i po sprawie. :-D U ciebie też parka, dobrze pamiętam?


 
reklama
Nie wiem czy mnie pamiętacie, pojawiłam się na moment na początku sierpnia.
Dzisiaj miałam kolejne USG
No niestety drugi pęcherzyk nie rozwinął się, tak więc mam jednego zdrowego fasolka. Fasolek, a raczej ptasiek, bo kształtem bardziej go przypomina, ma już 21,7 mm, serducho mu wali jak szalone.

Trochę Was poczytałam z ukrycia i powiem Wam cieszcie się tym stanem, bo jest wyjątkowy i Wy jesterście wyjątkowe.
Trzymam za Was kciuki.
 
Do góry