reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

dz.jpgdz2.jpg
a to moje mebelki
 
reklama
Palu- piękne mebelki:-) widzę , ze biel dominuje w pokoikach naszych dzieci .. Jak Ty sie czujesz? Już tak mało ci zostało do porodu...

Miss- jak widzisz nie jestes sama. I uwierz mi lepiej nie będzie :-) moze tak po 12 tc uspokoisz sie ale to tylko na chwile bo potem będzie stres kiedy pierwsze ruchy, a czemu ich jeszcze nie ma, potem dlaczego są takie słabe i raz są przez cały dzień a potem tylko wieczorem i tak w kółko . Ja myślałam, ze tak od 30tc uspokoje sie bo w końcu dzieci już bedą miały odpowiednia wagę i można je uratować gdyby co ale włączył sie nowy stres - czy nic sie z nimi nie stanie złego w brzuchu itd........
Ja znowu zaczęłam swirowac a jeszcze dziś zobaczyłam , ze u małej jest trochę za mało wód plodowych to już wogole .

Marcikuk - ja sluszalam , ze w UK masz prawo wybrać jaki chcesz rodzaj porodu ale kobiety o tym nie wiedza a wiadomo , ze lekarze namawiają do naturalnego. Jak powiedziałam położnej , ze będę chcieć cesarke to ona powiedziała , ze jak nie ma wskazań do cc to konsultant będzie namawiał cię na naturalny , potem drugi i dopiero wtedy możesz podjąć decyzje. Ja wiem, ze w moim przypadku chce tylko i wyłącznie cesarke bo jest bezpieczniejsza dla dzieci a ja nie będę ryzykować , ze mojej małej Lence cos sie stanie.
 
Miss - haha, chyba każdej z nas chodziły po głowie takie pytania " Czy ja mam cos z głowa czy inne też"?:p ale Ty pdwazyłas się zapytac. Tak, wszystkie mamy to samo. A zobaczysz potem... Tylko najgorzej czytac net (oczywiscie z wyjatkiem tego forum::) Podam przykład. Ostatnie 2dnii mialam powazne problemy z zoladkiem - dosc ostra biegunka, bole brzucha, nudnosci.. dziwne. Oczywiscie net straszyl o przedwczesnym porodzie, poronieniu itd... Okazało się, ze zle znosze preparat z zelazem, ktory dostalam na anemie i koniec piesni. Na szczescie moj maz podszedl do sprawy racjonalnie i przeanalizowal co sie zmienilo w ciagu osttanich dni - i rzeczywiscie - biore preparat z zelazem, ale gdybym miala sluchac zalecen internetowych stron to bym lezala w szpitalu, ale chyba na psychiatrii:) Zmiejszylam dawke leku - tak jak bylo w ulotce, ze w takich przypadkach tzreba brac co 2 dni i dzis juz czyje sie jak nowo narodzona:) Wiec za przeproszeniem masz sraczke - boisz sie ze cos z dziecmi, nie masz - to tez sie boisz:):)
Easy:)
:-D:-D:-D:-D ale się uśmiałam!!!!

Palu- :-p:-p normalnie cudnie!!!!!!A i bujaczek widzę mój:-), masz jeden czy 2?!!?Ja myślę o 2,żeby mi się potem dziecka nie biły
 
sylha mam dwa bujaczki:)tylki ze jeden dopiero zlozony

ogolnie czuje sie jak slon. ciezko mi sie podniesc z lozka.
mam straszna zgage i od dwoch dni mam srake are razy dziennie;]
 
Palu- jeszcze chwila i będziesz tulić maluszki:-) dasz radę!!!! Fajnie, bo już niewiele Ci zostało, a ja....echhh w żebra mnie już tak ciśnie,że dzisiaj pod prysznicem omało nie zjechałam......ale niech maluchy jeszcze sobie tam posiedzą,...
 
dobry wieczór dziewczyny:-D
Malena- bardzo ładne mebelki wybrałaś, ja wybrałam tej samej Firmy, też chcę kupić Pinio-Marsylia lub Barcelona.
Lola216- nie denerwuj się maleńka, wszystko będzie dobrze, Lenka rośnie swoim tempem a chłopiec za bardzo goni do przodu i dlatego różnica wydaje się spora. Myślę,że jak powiesz,że chcesz cc to bez problemu będziesz miała-tym też się nie przejmuj, ciekawe jak to w Polsce jest,bo ja również nie zamierzam rodzić naturalnie..
Palu- śliczny pokoik Twoich maleństw-bardzo mi się podoba!!
Marcikuk- ty cwaniaku,masz dopler do słuchania serduszek-ja też taki chcę:) Moje teraz bardzo są ruchliwe, skaczą jak ryba złapana w sieć i uaktywniają się wieczorem.
witam nowe mamusie bliźniaków- super,że jest nas coraz więcej-ja nie wiem co ja zrobię jak koleżanki wszystkie urodzą, kogo ja się będę radzić, mam tu tylko Marcikuk, która jest miesiąc przede mną a potem ja sama i WY!!!
Sylha-widzę,że nie śpisz jeszcze tak jak ja;-)
 
Gienek - nie martw sie bo na pewno będziemy tu zaglądać a po jakimś czasie pewnie spotkamy sie na nowym forum :-)

Marcikuk ja tez chciałam sobie kupić ten doppler bo z chęcią tez bym 100 razy dziennie słuchała ich serduszek tym bardziej , ze jak pisałam wcześniej to Lenki prawie wogole nie czuje . Jednak wiem , ze można tez sie zestresowac niezle używając tego bo nie zawsze jest łatwo znaleźć serce a szczególnie prxy blizniakach .
 
Hej Gienke - a jaaaaa?:p Tez jestem gdziestam w kolejce:p
Palu - mebelki śliczne, naprawdę - też bym chciała urzadzic tak pokoik, ale z kaska ciezko i chyba nie starczy juz na meble.
Marcikuk - ja jestem w trakcie przeprowadzki - wracam na nasza środulę:) Kupilismy wieksze mieszkanie no i blisko mamy:)
Martwię się dziewczyny o Jasminę - nie dbiera tel, nie odpisuje na smsy, na forum tez jej nie ma.. hmmm..:crazy:
 
reklama
Anika222 super!!! Dużo mniejsze ryzyko jest w tym przypadku. U mnie stwierdzili jednokosmówkową i strasznie mnie to męczy, boję sie żeby żadne dziadostwo się nie przypałętało typu TTTS
 
Do góry