reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lola216- he he tak myślałam,że choć jeden z twoich typów będzie na mojej liście:) Ten co zakupiłaś wózeczek jest super,ale nie widziałam takiego u nas, nie wiem czy można go w Polsce dostać?
Marcikuk- no widzisz ja też jestem kaleką;-) Twój wózeczek też świetny a co do zabobonów to ja nie będę zwracała na to uwagi jak się trafi jakaś dobra okazja to kupuję i już! Niestety te wózki co wydają mi się optymalne są dość drogie i nie wiem,czy kiedykolwiek będzie na nie dobra okazja. Na allegro za używany poplamiony dziewczyny chcą 300 zł mniej niż w sklepie,więc ja już wolę kupić nowy.
Palu- rany,ale Cię ten lekarz męczy...przy takim ułożeniu dzieci,to chyba będziesz miała cc? Trzymaj się i bądź dzielna!!!

A oto moje dwa typy wózków, które wybrałam i zastanawiam się między nimi:
1) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Baby Jogger City Select DOUBLE głęboko-spacerowy + 2 foteliki Maxi Cosi PEBBLE

2) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: ZOOM 2012 wózek głęboko-spacerowy + 2 foteliki RISUS

jeszcze koleżanka polecała mi takie,ale podobają mi się najbardziej te dwa pierwsze

3)..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Phil&Teds PROMENADE podwójny wózek głęboko-spacerowy
 
reklama
Lola216- he he tak myślałam,że choć jeden z twoich typów będzie na mojej liście:) Ten co zakupiłaś wózeczek jest super,ale nie widziałam takiego u nas, nie wiem czy można go w Polsce dostać?
Marcikuk- no widzisz ja też jestem kaleką;-) Twój wózeczek też świetny a co do zabobonów to ja nie będę zwracała na to uwagi jak się trafi jakaś dobra okazja to kupuję i już! Niestety te wózki co wydają mi się optymalne są dość drogie i nie wiem,czy kiedykolwiek będzie na nie dobra okazja. Na allegro za używany poplamiony dziewczyny chcą 300 zł mniej niż w sklepie,więc ja już wolę kupić nowy.
Palu- rany,ale Cię ten lekarz męczy...przy takim ułożeniu dzieci,to chyba będziesz miała cc? Trzymaj się i bądź dzielna!!!

A oto moje dwa typy wózków, które wybrałam i zastanawiam się między nimi:
1) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Baby Jogger City Select DOUBLE głęboko-spacerowy + 2 foteliki Maxi Cosi PEBBLE

2) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: ZOOM 2012 wózek głęboko-spacerowy + 2 foteliki RISUS

jeszcze koleżanka polecała mi takie,ale podobają mi się najbardziej te dwa pierwsze

3)..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Phil&Teds PROMENADE podwójny wózek głęboko-spacerowy

Hej, ja mam city selecta, gdybyś chciała obejrzeć, poprowadzić to zapraszam do nas - ja bardzo polecam ten wózek. Wiem że mieszkasz na Mokotowie, to jak masz chwilę wolnego to zapraszam na Kabaty na spacer, zobaczysz jak się zachowuje z obciążeniem :)
 
he, he Toli - widzę, ze obie nie mozemy się odkleić od wątku ciążowego :-)

co do Jogger City Select - ja również jestem ogroooomnie zadowolona..jak na razie nie znajduję minusów tego wózka, no może skromny wybór kolorystyczny, ale z drugiej strony przy bliźniaczych wózkach nie kolory są najistotniejsze a funkcjonalnosć..

powiem Wam, że pierwsza córa wychowała się w osławionym i modnym Mutsy, a on nawet Joggerowi do pięt nie urasta..

to spadam już z Waszego watku :-D
 
Gienek - mojego raczej nie kupisz w Polsce. Do tego jest bardzo drogi a skoro tyle dziewczyn jest zadowolonych z city select to moze warto o nim pomyśleć i jest o polowe tańszy od mojego. Ja kupiłam używany ale wyglada jak nowy :-) a city select to był Moj pierwszy wybór :-) myśle , ze będzie lepszy od zooma . I na pewno tez krótszy i tez możesz go traktować jako pojedynczy wózek .
Malena - mi pare dni temu gin powiedziała , ze moja szyjka jest już miękka ale dalej zamknięta i mam już bardziej uważać i dużo leżeć . A ja to jestem taki typ jak ty , ze nie cierpię leżeć czy siedzieć w domu ale teraz postanowiłam przestrzegać zaleceń i wiecej leże w ciagu dnia

Aimee i Toli- jak najbardziej zagladajcie do nas tutaj i nam doradzajcie :-)
Czy kupowalyscie dla waszych dzieciaczkow kojce i jeśli tak to lepiej drewniane czy takie w stylu lozeczek turystycznych?
 
Ostatnia edycja:
Malena- bardzo ładny ten wózek :-) tez o nim myślałam jak jeszcze myślałam, ze kupię z tych na szerokość .
A zdjęcie dodaje sie tak , ze musisz zrobić odpowiedz i potem masz rożne ikonki i pod buzkami masz taka z drzewkiem i tam jest wklej link i wybierasz z kompa i robisz dodaj :-)
 
Lola - z tym, że kolor czarny czy platynowy taki lekko nabłyszczany. Dobrze, że więcej odpoczywasz tak juz teraz niestety musimy przetrwać.

Palu - jeszcze dwa tygodnie kochana i już możesz bezpiecznie rodzić swoje cudeńka:tak: a Ty bierzesz jakiegoś fenka? No spę czy cokolwiek innego? Pewnie już tylko leżysz teraz...

Dziewczyny wszystkie wózeczki są bardzo ładne najważniejsze, żeby się dobrze prowadziły żeby były funkcjonalne i maluszkom było wygodnie.

I tak wyglądam dzisiaj:-) Wiem, wiem brzuch jest ogromny i stopy spuchnięte - co zrobić:tak: -).jpg

 
reklama
Malena- ślicznie wygladasz a jakie szczupłe nóżki :-) tak dalej ...:-)
Mi gin kazała brać magnez 2 razy dziennie i luteine 2 dziennie...
No dziewczynki pokazywać brzuszki ....
 
Do góry