reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Malena - ale masz fajny brzuchol, przynajmniej widac ze w ciazy, ja nadal wygladam grubo. Noi na zdjeciu nie widac spuchnietych nozek. A faktycznie jak Lola pisze nozki jak patyczki.
No dobra jak tak juz pokazujecie te swoje brzusie to pokarze moj.
20120827_175117.jpg
 
reklama
Toli- dzięki za propozycję, myślę,że na pewno się zgłoszę:tak: a ty zadowolona jesteś z tego wózeczka?Zauważasz jakieś minusy?
Lola- ten ABC Design nowy kosztuje 5500 zł ze wszystkim a Baby Jogger jest tańszy rzeczywiście i polecają go kobitki, które napisały książkę o bliźniakach:-) Pytałaś o imię dla córeczki to zdecydowaliśmy się na Laura, do chłopca na razie mówię Antoś,bo nic innego nie możemy wymyślić;-)
Malena- Gratulację wyglądasz super, nogi jak patyczki tylko brzuszek pokaźny i tak jest super:tak: Na twój wózeczek też się przyczajałam,ale jednak zdecydowałam,że chcę bardziej długi niż szeroki.
 
Marcikuk- Ty tez masz bardzo mały brzuszek :-) okazuje sie , ze na tym forum same laseczki :-)
Wogole szoku doznalam - Ty już 26 tc zaczelas a dopiero co pierwszy trymest pamietam jak ci sie skończył :-)
 
Hej dziewczynki:)
Malena - no jak to się mówi kwitnąco:):) też bym tak chciała:)
Marcikuk - rzeczywiście - to aż nie możliwe, że to już 26 tc, a taki malutki brzuszek masz:) Jesteś jedną z tych, co mogłaby mieć " Ciąże z zaskoczenia":p:p Jak pokaże Wam dziewczyny mój 15-sto tygodniowy brzuch to normalnie az wstyd, że już tki duży..
Dziś coś w nocy nie mogłam spac, wstałam o 5 jak normalnie wstaje o 11:)NIe wiem o co chodzi.
Życzę Wam miłego dnia kochane!
 
Marciukuk- no proszę proszę na naszym forum same modelki:tak: pozazdrościć takiego zgrabnego małego brzuszka. Moja siostra cioteczna była u nas na weselu przed porodem 2 tyg. i miała brzuszek jak ja jak się tylko dowiedziałam,że jestem w ciąży,czyli w dniu @;-)
Katka- nic się nie martw, witaj w clubie, ja też mam pokaźny brzuchol, widocznie mamy taką budowę, dużo też zależy od ułożenia dzieci i macicy-są tyłozgięte, przodozgięte i normalne:-)
 
nie dam sie dziewczyny trzymac do konca:) w 38tc najpozniej

ja byłam wczoraj na wizycie i umówiłam się wstępnie na cięcie na koniec września, więc będzie skończony 37 tydzień (jeśli oczywiście dotrzymam:-)) dziewuszki są jedna miednicowo, druga główką w dół, ale ta miednicowo pcha się pierwsza, w związku z czym najprawdopodobniej zdecyduję się na cesarkę:szok: a tak chciałam naturalnie...:-(

Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Taa modelka hahaha chcialabym. Nie wiem tak jakos dziwnie mi sie chlopaki ulokowali bo ja naleze do tych wiekszych dziewczynek. ogolnie mam szerokie biodra wiec gdzies sie tam macica wepchala. No i chyba troche mi w tylek weszlo. Zobaczymy jak dalej pojdzie.
Lola - no 25 tydzien sie zaczal. Tez pamietam jak zaczynalam. Ale ty na mnie reagujesz jak ja na gienka. 4 tyg roznicy pomiedzy toba i mna jak i pomiedzy mna i gienkiem. I ja jalos woem ze to juz 25 tydz a jaknpatrze na suwaczek gienka ze ma juz 20 tyg to sie dziwie. Gdzie ten czas leci?
Katka - ja tez po nocce. Nie pracowalam ale nie moglam cos spac. Wczoraj zle sie cos czulam. Dzisiaj tez taka jakas dziwna jestem.
 
Dziękuje za miłe słowa odnośnie brzuszka, heh jest pokaźny zgadzam się z Wami całkowicie i sama się zastanawiam ile jeszcze się biedny da radę rozciągnąć żeby maluszki za ciasno nie miały.

Lola - ja też łykam magnez i no spę 1 raz - póki co skurczy zero, choć przyznaję, że czuję wagę dzieci najgorzej w nocy jak zmieniam pozycję to mi ciężko znaleźć wygodną i brzuch boli jakby mnie tam wtedy obijały.
Marcikuk - faktycznie brzunio fajny taki nieduży, ja też długi czas miałam mniejszy a potem jak wyskoczył to już sama widziałaś na zdjęciu:-D Dobrze Ci się chłopcy ułożyli po prostu. U mnie chłopiec podłużnie główkowo a dziewczynka podłużnie pośladkowo czyli ma głowę u góry i już podobno się raczej nie obróci...

Katka - ja też 2 razy wstawałam siku dzisiaj ale dużo piję żeby filtrować organizm i żeby ta opuchlizna z nóg trochę schodziła. A zanim wygrzebię się z tego całego "stelażu" to już się tak rozbudzę, ze potem zasnąć ciężko...jeszcze myślę ( w sensie martwię się) ile dotrwam i jak urodzę itd i już mam jazdę gotową w głowie:tak:
Katka - daj znać jak tam po wizycie, dobrze pamiętam, że masz dzisiaj?

sylvii- pięknie dotrzymałaś już jeszcze troszkę a bierzesz jakieś wspomagacze już? Fenoterol lub coś innego?
Ile maluszki ważą?

 
Geniek- jeżeli mogę swoje zdanie wtrącić- już nawet nie czytałam jaki to jest ten pierwszy model wózka- ale spójrz drugie dziecko będzie miało totalnie ograniczoną widoczność, a wierz mi (choć dzieci jeszcze nie mam), że dla takich małych ciekawskich to masakra- może Ci się ciągle wyrywać i denerwować na spacerkach......

Malena- wyglądasz jak modelka!!!!!A nogi widać ciutkę na kostkach zapuchnięte, ale one i tak jak u sarenki w porównaniu do moich!!!!!!
Co do wózka- to ten też był pierwszy na liście, ale potem mi brat podsunął inny i ostatecznie mamy TFK Twinner Twist :-), TFK 2012 Twinner Twist Duo inkl. 2 Wannen (T-44) Farbe: carbo/schlamm | eBay tylko uzywany w kolorze seledynu :-),
A co do oszczędzania- to ja jak żółw staram się coś zrobić, ale ciężko już idzie, bo mnie jak się okazało ostatnio u ginia łożysko uciska w lewe żebra, niekiedy wieczorem to jest masakra....

Marcikuk-:szok::szok::szok: gdzie ty masz Twoich chłoptasiów?!?!?!?!?Masakra i ty mi chcesz mówić,że ja nie krzyżówka walenia z kombajnem?!?!?!

Dobra uciekam, bo przyszedł mój drugi maxi cosi nowiutki:-) i kobieta mi ciuszki po swoich dzieciach wysłała:-) muszę przegląd zrobić jedynie co widziałam to kocyk hello kitty i sukienkę hello kitty- ale będzie szpan:-) ;-)

A jeszcze- Sylvii- moje dzieciaczki są dokładnie tak samo ułożone i już mi gin powiedział, że raczej CC, bo ciężko już małej się będzie obrócić....choć przy bliźnikach wszystko się może zdarzyć.....a co do CC to już wolę CC, bo wczoraj mi kuzynka opowiadała jak jej sąsiadka strasznie popękała przy SN 2 miesiące temu i do tej pory narzeka na ból i dyskomfort w kroczu....
 
Ostatnia edycja:
reklama
sylha - umowmy sie ze do walenia to ci jeszcze daleko pozatym zobaczymy jak ja bede wygladac za 4 tyg zobacz co malena pisze ze ona do pewnego momentu tez maly brzuch miala. Nie oszukujmy sie jeszcze mnie wysadzi.
Dziewczynki ja wam wierze ze wam ciezko mnie juz ciezko sie z boku na bok odwracac az sie boje co bedzie dalej.
Malena - ciekawe kidy mnie wysadzi :) U mnie synus numer 1 glowkowo a synus numer dwa poprzecznie. Ciekawe czy sie odwroci.
Co do wstawania na siusiu no to ja mam czeste wycieczki i w dzien i w nocy. Ostatnio zanim sie podnioslam to juz prawie sikalam :) No to wiecie juz gdzie sie schowaly moje chlopaki na pecherzu mi siedza.
Musze spytac poloznej za tydzien po na karcie ma ostatnio zauwazylam ze mam lozyska (oba) przodujace ale nie sa nisko. Czyli co???? Przypuszczam ze nie zakrywaja ujscia do szyjki ale sa gdzies w okolicy. Nie wiem.
 
Do góry