reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

niuleczka cieszę się że napisałaś i że dajesz radę z maluchami:-) życzę ci wytrwałości bo pewnie już niedługo wypracujesz na nich sposób;-) i nocki będą już przespane. popatrz - już kilka tyg za tobą:tak: i to chyba tych najgorszych pierwszych tygodni kiedy nie do końca wiadomo czego dziecko oczekuje.
powodzenia i buziaczki dla dzieciaków od cioci z BB!
i gratuluje powrotu to formy. a jakieś dodatkowe kg po ciąży zostały u ciebie?
 
reklama
katka - no to jestes pierwsza osoba co na forum z sosnowca spotkalam a do tego z moejj kochanej sroduli. fajnie. Ja do tej pory nie smaruje sie niczym specjalnym ale poki co jakos bardzo sie nie rozciagam. Mam tylko lekkie "wzdecie" no i biust urusl - niestety.
Co do mdlosci to u mnie sie zaczely w 6 tygodniu a najgorsze byly miedzy 7 a 11 tygodniem. Nie wymiotowalam tylko te mdlosci. Jedynie jestem wiecznie zmeczona i ospala. A poza tym tez spokoj u mnie.
 
katka moje dzieciorki podwójne też po clo i ja z polistycznymi jajorami;-);-)
mdłości zaczęły się po 6 tc i trwały do 12 tc. Później stopniowo słabły....

ja smaruje się oliwka i ziajką właśnie. Miałam wcześniej Gerbera też i wydawał mi się trochę lepszy od tej ziajki, jakoś bardzie i na dłużej natłuszczał mi skóre....

niuleczka to już prawie miesiąc za Tobą!!! kiedy to zleciało:szok:
 
czesc dziewczyny.ogladam wasze zdjecia i naprawde nie moge sie nadziwic.pieknie wygladacie-zadnych obrzekow,brzuszki zgrabne.super mamy!pozdrawiam serdecznie i milego dnia zycze.u mnie zapowiada sie mega upal:-)
 
no to sie wygrzejcie dziewczynki u mnie jak zwykle....przelotne deszcze, ale dzisiaj bez ulew, jupi. chociaz mnie wsio ryba ide spac po nocce jestem. Milego dnia zycze
 
ankos - no Kochana Ty to na rekord idziesz w trójpaku, zaraz nasza donke dogonisz:-). Wiem, że zlecial prawie miesiąc ale teraz sie dopiero zaczyna bo do tej pory dzidzie jadły i spały a teraz już ich interesuje coś więcej i to częstu obu na raz ale cóz nie ma co sie łamac. Zaczynaja sie uśmiechac i to powala na kolana, jak robie im noski eskimoski albo caluje w szyjkę to podciągaja ramionka bo ich to gilgocze i zaraz posyłaja usmieszek - cudny widok.

Jesli chodzi o kg to u mni ejeszcze 6 siedzi:-( ale mam nadzieję, ze zgubię w ciągu jakis 2 m-cy, w końcu przybyło mi 23kg;-)

jasmina - super gromadka będzie, fajnie, że jesteś tak optymistycznie nastawiona, a będziesz miec jakąś pomoc w domu?

pikka - no u mnie zlecialo ale i u Was tak wszystko poszło do przodu że zaraz rozpakowywac sie będziecie:tak:

uciekam bo jeden glodomór ryczy.....
 
Hej:)
No i wykrakałam - wstałam rano i pół godziny walczyłam ze śniadaniem - ale się nie udało - skończyło się w toalecie...

Jasmina - wiem, że Cię męczę, ale wciąż myślę o trzecim maluchu - powiedz mi proszę czy wszystkie 3 są u Ciebie takiej samej wielkości? Bo u mnie jak były mierzone to 2 były identyczne po 0,35 cm a jeden był 0,25 cm... Powiedz proszę czy tak może być??

Czy ten Twój jeden maluch chował się za rodzeństwem czy jak to wyglądało?
 
reklama
Witam wszystkich :) Wróciłam z miasta właśnie i nie wiem jak się nazywam, taki upał. Ale widzę, że u Was jest to samo, straaaaszna pogoda.
Niuleczka-z pomocą to tak średnio, rodzice pracują, jedynie na doskok będą pomagali, ale słyszałam, że podobno pielęgniarkę przydzielają, coś się wymyśli :)
Katka, moje jedno dziecko na początku wydawało się"dziwne", lekarz jakoś nie był pewien co to z tego zarodka będzie, ale potem wielkością i siłą zrównał się z innymi, po prostu zarodek jakoś się schował troszkę, ale z niego będzie moja dziewczynka :)
No i Niuleczka moje gratulacje, nie wiedziałam, że urodziłaś :)Jak się czujesz? Jak sobie radzisz?
 
Do góry