reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

a to moje brzuszysko :-) rozstępów na fotce nie widać:-), celulit też mnie nawiedził na pupie i udach choć przytyłam tylko na brzuchu te 13 kg :tak:



33 tc.jpg33 tc 2.jpg

jasmina twojej foty nie widać:no:

anuska ty się chwal dzieciaczkami!:tak: i faktycznie jak sobie przypominam to Twoje były jakieś gigantyczne, tym bardziej że ty chudzinka jesteś:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
pikka ty to dopiero chudzinka jesteś:-) ale dupa z ciebie!
piękny brzuszek! ale rzeczywiście wydaje mi się że masz go niżej niż ja. ale to pewnie zależy też od naszego organizmu jak się to nam wszystko w środku poukładało;-) i ogólnie jaki kształt ma brzuch.
a i ja mam taki sam kolor ściany w sypialni :-)
 
Jasmina tu jest super mimo że ja już dawno rozpakowana to mam sentyment do tego wątku(nie można otworzyć tego linku do Twoich fotek)
Dziewczyny super wyglądacie:tak:
 
HEJ dziewczyny:)
jestem tu nowa i mam nadzieję ze mnie ciepło przyjmiecie:)
Jasmina84 - ja się z Toba solidaruzyję szczególnie, bo nas też chyba czekają 3 wyzwania;)
Tylko dziwna sprawa - na pierwszym usg były 2 zarodki duze ladne, za tydzien juz pani doktor znalazła 3 - i bijace 3 serduszka . Dzien póxniej byłam u innego lekarza i tez mi zrobił usg i nie mógł sie doszukac tego trzeciego szkraba...Dodam, ze wszystkie 3 wygladały na osobne worki owodniowe i kosmówki.

Czy myslicie, że ten jeden mógł sie po prostu schowac czy mógł w ciagu jednego dnia "zniknać"??
Dodam, że oba usg były robione dzien po dniu w 6 tyg6dniu ciazy.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze DUUUUUZo zdrowia:)
 
Katka witaj :tak: Mi mój lekarz mówił ze w początkowej ciąży zarodek może się wchłonąć. Ale w sumie od samego początku trzy się utrzymały i zawsze na USG było je widać, więc lekarz niech jeszcze raz USG zrobi :) Ale ja myslę ze skoro jeden lekarz widział trzy to pewnie tak będzie :) Uważaj na siebie i to bardzo, ja na początku ciąży mialam ogromne przejścia, od plamienia po szpital gdzie zaczęłam krwawić. Od samego początku brałam Duphaston 3x1, zero pracy, wysiłku i stresu. Jak będziesz chciała porozmawiać to wcześniej podawałam gg do siebie, służę radą i pomocą. A i dziewczyny na tym forum są suuuuper, więc zawsze pomogą, pocieszą i troszkę odstresują :)
 

Załączniki

  • brzuszek.jpg
    brzuszek.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 92
Ostatnia edycja:
jasmina no piękny już brzuszek :tak: teraz to dopiero zacznie rosnąć :szok::-)

katka witaj, no to by było jakbyście we dwie trojaczkowe mamy tu już się uzbierały:tak: faktycznie na tak wczesnym etapie często się zdarza że zarodek się wchłania ale skoro jednego dnia był to drugiego mozliwe że lekarz go nie odnalazł. Tak czy siak gratuluje dzieicaczków:tak: kiedy następne usg masz??? i jak Ci się to udało, wspomaganą owulację miałaś czy taki fart??:-)
 
Ostatnia edycja:
katka - witam nową mamuśke i to kolejną potrójną:szok::-) mówili że urodzaj na bliźniaki a tu widzę że chyba na trojaczki.;-) oczywiście gratuluję! a co do ilości zarodków to chyba jeszcze za wcześnie żeby konkretnie stwierdzić. - ten drugi lekarz mógł mieć gorszy sprzęt do usg i trzeci mógł mu się schować;-) musisz poczekać jeszcze kilka tyg i wtedy sprawa będzie jasna. ale spokojnie, wszystko będzie dobrze. dbaj o siebie i nie przemęczaj się- nie dźwigaj ciężkich przedmiotów i bądź ostrożna.
rozgość się u nas:-)

jasmina muszę przyznać że spory brzuszek jak na ten tc. znalazłam swoje zdjęcie z tego czasu i mniejszy miałam:tak: w końcu trójeczka tam się chowa;-)
 
Hej dziewczyny,
wielkie dzięki:) Jak tak patrzę na Wasze brzuszki to sama radość:)

U mniw problem jest tylko takie że wczoraj mówiłam lekarzowi, że wczoraj widoczne były 3.. I badał mnie chyba z 30 minut - dopochowo, glowica na brzuch, głowicą do płytkiego badania - wszystkie opcje i trzeciego nie było..

Pikka - następne usg mam w srodę - ma to być 3D, żeby być pewnym na 100%, bo jak wiemy z ciążą trojaczą nie ma żartów. Jeżeli miałyby być bliźniaki tak jak Wasze - to niech tak będzie..

Jasmina, a Ciebie lekarz od kiedy chce ulokować w szpitalu? Mam nadzieję, że niezbyt szybko
 
reklama
Katka dopiero we wtorek mam badanie u lekarza który pracuje w szpitalu gdzie będę rodzić i wszystkiego się dowiem. Obecnie z tego co mówił mój lekarz szyjkę mam ładną, żadnego zmniejszenia nie widać, więc myślę, że aż tak prędko do szpitala mnie nie wyślą. Ale wiesz, już w późniejszych miesiącach to ciężko przewidzieć co się będzie działo, więc trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy skurcz to alarm że coś się dzieje i pędzić do lekarza. Ja wolałabym aby położyli mnie wcześniej, chociaż daleko od rodziny to tak przykro, ale spałabym spokojnie pod baczną opieką.
To dziwne, że tak różne opinie, a jeszcze jak piszesz, że badanie było przeprowadzone chyba dokładnie. Myślę, że trzeci się wstydzi pokazać :) Do środy musisz poczekać cierpliwie i do tego czasu nie denerwować.
A co do mojego brzuszka, wiem, że już jest spory, no ale niech rośnie, aby dzieci miały więcej miejsca w środku i urodziły się chociaż ok 2 kg, bo na więcej nie liczę :(
Aaaa mówiłyście o rozstępach. To teraz nie smarujecie się kremikami?
 
Ostatnia edycja:
Do góry