reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześc dziewczyny:-)Ja tak na chwilę między skurczami;-)Właśnie szykuję się do szpitala.O 1.30 obudził mnie okropny ból brzucha.Teraz skurcze co 4min.Mam nadzieję,że tym razem to nie fałszywy alarm i szczęśliwie urodzę:tak:Bardziej boję się tego,że wszystko przejdzie niż porodu:-DTrzymajcie kciuki.Buźka:-)
 
reklama
witajcie
moniora,lola trzymam kciuki obyście juz urodziły będzie dobrze, czekamy na wieści


ja zaliczyłam kolejną nie przespaną noc, dzieciaki cisnęły na pęcherz 4 razy wstawałam na siku, też tak często wstajecie?czasem wstanę raz, a czasem 4 jak dziś w nocy, a teraz nie tomna jestem, jutro do lekarza, mam nadzieję,że wszystko dobrze

pozdrawiam miłego dnia
 
Cześć dziewczyny!

moniora02 no to ja bardzo mocno trzymam kciuki, rozpakuj się dziś i szczęśliwie! Koniecznie daj nam znać :-)

lolaa i za Twoje pomyślne roztrojenie zaciskam kciuki :-) Będzie dobrze!

pauli1983 bidulko...ale zaraz 3 z przodu będziesz miała na suwaczku, wytrzymasz, wszystko dla dzieci...trzymam też za Waszą trójkę mocno kciuki!
GosiBig chciałam Ci powiedzieć, że masz bardzo malutki brzuszek jak na ten czas :-) trochę Ci zazdroszczę, bo z małym wygodniej, ja już na prawdę ledwo co się kulam a do końca jednak jeszcze trochę.... a co do mokrych - wodnistych upławów to miałam takie właśnie jak przyplątał się grzybek i teraz gin pobrał mi wymaz z szyjki pochwy, bo znowu mi się wydaje, że grzybek wrócił, no i GBS też sprawdzę. I też zrobiłam halo, że to wody płodowe :cool2::dry:

malakurka iws martyna222 dobre nowiny z wieści! :-D malakurka Pytasz jak się czujemy.... ja może się powstrzymam od wypowiedzi, bo bym musiała tu uprawiać jakieś żale :shocked2:

motylicaja - no to sobie narobiłaś z tą nogą...Ale fakt, jest bardzo ślisko :szok: uważaj na siebie i wracaj do zdrowia.

Milenka28 i Anulka - macie słodkie dzieciaki :-) trochę Wam zazdroszczę, że są już po tej stronie brzuszka! Niech się chowają dobrze :-D

AgaB gratuluję! Pięknie :-)

onna i za Ciebie nieustannie mocno zaciskam! Jesteś bardzo dzielna :-D

Moira - jesteś w domku? Odezwij się :-)

A u nas... w porządku.... Dzieci ruchliwe bardzo, ale ruchy zmieniły charakter, już nie czuję kopniaków prawie wcale, ale same wypinania, jeżdżenie pod skórą różnymi częściami ciała, rozciąganie, brzuch mi faluje, zmienia kształty, to chyba efekt tego, że Małym ciasno, prawda?
W czwartek idę na ktg do gina, bo zalecił i co tydzień robić.
Pozdrowienia dla całego wątku ślę i przesyłam mój wielki brzuch :szok:

GosiaBIG dla mnie wstawanie w nocy to norma.... wstaję na siku ok 3-5 razy nie mniej niż 3...i wstaję ok 2 razy z powodu bólu bioder, nie mogę na nich wyleżeć, więc muszę je rozchodzić, robie sobei takie spacerki po domu, jak rozchodzę to się kładę. Mało śpię, choć bardzo bym chciała wyspać się za wczasu, bo wiadomo, co nas czeka....
 

Załączniki

  • IMG_0174.jpg
    IMG_0174.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,w którym tygodniu poczułyście ruchy dzieciaczków?Ja w sobotę jak leżałam wieczorem poczułam ruchy.Na początku myślałam, że mi się wydaje, ale później były wyrażniejsze.Powiedziałam mężowi, połóżył rękę na moim brzuszku i też wyczuł:-)Piekne uczucie.

Jakim kremem smarujecie swoje brzuszki?Już czas najwyższy żebym tez sie smarowała i zapobiegła rozstepom:-(
 
iza fajne zdjęcie:-)

Ja też ruchy czuję już trochę inaczej, podobnie jak Ty, śmialiśmy się ostatnio,że dzieci fale w brzuchu robią tak śmiesznie to wygląda, dziś młody tak się wypiął pod żebra aż na plecy prawie, śmieszne są.

Dziś przyszły rożki, nie wyobrażam sobie jak fizycznie dwójkę można wziąść na raz w tych rożkach:no:

co do ruchów, powiem szczerze,że nie pamiętam dokładnie, najpierw sobie bulgotały,uwielbiały pomarańcze, ale myślę,że chyba gdzię w 14 tyg. o ile sobie przypominam,

co do smarowania, Ja nie używam żadnych kremów tylko oliwką smaruję brzucho i biust, i tfu tfu zero rozstępów

słuchajcie leci wam siara, mi czasem z lewej piersi trochę czytałam kiedyś,że to oznacza pokarm, czyli co tylko z jednej piersi? kurcze ile rzeczy człowiek nie wie...
 
Dziewczyny,w którym tygodniu poczułyście ruchy dzieciaczków?Ja w sobotę jak leżałam wieczorem poczułam ruchy.Na początku myślałam, że mi się wydaje, ale później były wyrażniejsze.Powiedziałam mężowi, połóżył rękę na moim brzuszku i też wyczuł:-)Piekne uczucie.

Jakim kremem smarujecie swoje brzuszki?Już czas najwyższy żebym tez sie smarowała i zapobiegła rozstepom:-(

Cześć dziewczyny.
Ja ruchy poczułam ok 19 tc wcześniej coś tam bulgotało ale nie byłąm pewna czy to ruchy, chłopcy byli bardzo "wredni" bo jak tylko mąż próbował wyczuć to zaraz cisza (długo tak było)

Ja od początku smarowałam się takim kremem z zielarskiego (można nim od początku) a po 3 miesiącu Perfekta Mama na rozstępy. Do 30 tc żadnego rozstępu a teraz już chyba ze 4 i przeniosłam się na oliwke bo strasznie mnie swędzi brzuch i kremy nie pomagały tylko oliwka.

Gosia Big faktycznie brzuszek niewielki ale powiem ci kochana że mnie pocieszyłaś:-) bo mój też nie aż taki wielki (wszyscy mi mówią o tym) a ja jestem dalej niż ty. Czyli nawet w średnim brzuszku dzieci znajdą miejsce skoro twoje mają już po 2 kg.

U mnie bez zmian odliczam tygodnie a za tydzień ostatnia wizyta kontrolna. Trzymajcie kciukasy.
 
Hej!
Iza piękny brzuszek :tak:
Ttola ja najpierw czułam motylki tak od 15-16 tyg potem coraz mocniejsze ruchy...a teraz kopniaki :) a no i czykawki ::-)
Moniora,Lola no i się zaczęło trzymam kciuki:happy2:

Pozdrawiam całą resztę :-)
a no i pokazuję brzuszek z przed kilku dni
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!
Ja dalej w szpitalu... Dziś miałam USG i dziewczynki ważą już prawie po 2kg. Chcą utrzymać ciążę do 36tyg a potem ciąć.

ttola ruchy poczułam w 17tc, ale to byłby takie delikatne przelewania w brzuchu. Teraz to już prawdziwe kopniaki. Na początku smarowałam brzuch oliwką dla dzieci, a od 5 m-ca przerzuciłam się na Perfecta Mama i chwalę sobie ten kremik. Do dziś ani jednego rozstępu a mam już 117cm w pasie :)
 
reklama
Cześc dziewczyny:-)Ja tak na chwilę między skurczami;-)Właśnie szykuję się do szpitala.O 1.30 obudził mnie okropny ból brzucha.Teraz skurcze co 4min.Mam nadzieję,że tym razem to nie fałszywy alarm i szczęśliwie urodzę:tak:Bardziej boję się tego,że wszystko przejdzie niż porodu:-DTrzymajcie kciuki.Buźka:-)

trzymam kciuki....

hej

macie piekne brzuszki,,,,,,


ja jutro ide do szpitala,,,,bedzue dobrze....


buzka
 
Do góry