reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

hej dziewczyny

Trzyma za was kciuki...:) zeby u was dobrze bylo...

U mnie jakos dalej rady...jak narzie woogle mnie noga nie boli...(tz.boli ale daje sie wytrzymac bez lekow)

w srode ide do szpitala i okaze sie..czy bede miec zabieg czy nie...

pozdrawiam:) i caluje
 
reklama
witajcie
te upławy były związane z grzybkiem, zresztą wystąpiły tylko w sobotę, ale w środę jadę jeszcze na badanie, taka panikara poprostu jestem
czy brzuch tez częściej twardnieje wam w nocy, taka paranoja jak latam jest ok. a w nocy czasem ciężko przewrócić się z boku na bok

ale zaczęłam od narzekania, mimo,że dziś sie wyspałam

jak wasze zdrówko, jak radzą sobie swieżo upieczone mamusie?, zastanawiam się czy udaje im się pospać

pozdrowienia i miłego dnia
 
no wlasnie cos tu cicho sie zrobilo. mnie tez zwolnili z rezimu lozkowego ale strach o dzidzie jakos nie pozwala mi calkiem sie uruchomic. bede tylko do wc i pod prysznic wstawac no i do obiadku siadac. oby dzidzie byly zdrowe i duzo rosly!!!!
 
Cisza się zrobiła, myślałam, że będę nadrabiać wczorajszy wieczór a tu nic...:szok:
Właśnie wróciłam od mojej pani dr. Mimo moich dolegliwości to wieści są dobre. Dziewczynki urosły, jedna podgoniła i obie ważą równo 1100g, czyli już kilóweczki :-) Szyjka 3 cm więc też jeszcze jest oki. Mam łykać żelazo, cyklo3fort na moje stópki, wapń z wit. D na ten mój ból spojenia łonowego i magnez.
Dopytałam się o rzeczy do szpitala, no i ile jeszcze muszę wytrzymać, no i powiedziała, że 9 tygodni minimum...Także zaciskam zęby i trzeba jeszcze wytrzymać, a to przecież 2 miesiące ponad...Chyba będę się już toczyć...


Gosia ciesze się że się wyjasniło...Przynajmniej wiesz co i jak, no i w środe powiedza Ci więcej

Serdeczne buziaki dla Was Kochane i piszcie jak u Was?? Jak się czujecie???
 
chalupa moich bliźniaków w dniu dzisiejszym

d 7 miesiąc styczeń 2010 003.jpg
 
reklama
Do góry