reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czytam na drugim forum marcówek do których należę,że one też tak mają, bo chyba odejście wód jest duże, czy się sączą, pewnie towarzyszą temu jakieś inne dolegliwości, skurcz itp. już panikuję
Dziewczynie z sali saczyly sie na tyle ze co jakies pół godz musiala zmieniac te wielkie wkladki porodowe, i to trwalo jakies dwa dni. Chociaz jak pytalam wczoraj lekarki czy mozna przeoczyc odejscie wod, to powiedziala ze jak u gory worek peknie to moga sie tylko tak saczyc wlasnie.
 
reklama
Gosia, jeśli jeszcze nie pojechałaś do szpitala, to zrób to natychmiast. Wody mogą się właśnie sączyć, nie czekaj, najwyżej okaże się, że fałszywy alarm.
 
Witam.
U mnie odejscie wód płodowych wyglądało tak, spałam i obudził mnie ból brzucha. Jak doszłam do łazienki było wielkie chlap :):) a pózniej sączyły mi się aż do samego szpitala :)
 
goga nie chce cie straszyc leze z dziewczyna, ktora juz 5 tydzien spedza z powodu saczenia sie wod plodowych w szpitalu. ma jedynie na tyle szczescia ze przy nawadnianiu kroplowkami sie regeneruja i dzidzia sie moze rozwijac, ale tez lezy i nie wstaje i ma tak juz 5 tyg jak wspomnialam.

a ja od lezenia nabawilam sie infekcji pecherza (chyba bo bakterie mi w nim wyszly) wiec mam nadzieje, ze nic gorszego od tego leukocyty na wysokim poziomie, podobno znosna jeszcze jak na ciaze anemia iiiiiiiii najgorszeee podniosly mi sie dedimery zakrzepowe czyli zlapala mnie od lezenia zakrzepica;( i teraz nerwa mam, chcociaz lekarze kaza sie nie denerwowac i uspakajaja. wiem ze jestem pod opieka , ale wiecie jak to jest.
 
Hej:-)Kurcze ja od jakiegoś czasu mam duże upławy a od kilku dni są bardzo wodniste.Nigdy bym nie pomyślała,że to mogą byc wody:szok:W pierwszej ciąży lekarz mi je przebił a w drugiej chlusnęły zaraz przed narodzeniem córci.Zresztą w środę mówiłam o tym lekarce ale jak wiecie dla niej nie robi to większej różnicy:no:Pozdrawiam;-)
 

piekne maluchy.....czyli masz 3 facetow w domku:)

ja dziewczny::( snutno mi....bo zlamalam noge...:(

i bede miec operacje...:( zeby mi ja poskladali...:( boje sie;(

ZIEKI dziewczyny
1_cmok.gif
1_cmok.gif


szlam zwyczajnie z Kinia juz wracalam do domciu i poslizlam sie na lodzie....
frown.gif
nie moglam wstac dobrze ze tata byl w domku to przyjechal po mnie autkiem...

Oglnie to dzielna jestem....
smile.gif
ehhehe jak narazie nawet mnie ta noga az tak nie boli....
smile.gif
wiec jest oki.....

bedzie dobrze-Musi byc!!!
1_jupi.gif
biggrin.gif
1_ehem.gif
:ehem :

a boje sie zabiegu jak fix....bo nigdy nie bylam w szpitalu....

nawet do Wc musi mi tata albo wujek pomagac..
frown.gif


Pozdrawiam wszytskie;)
 
piekne maluchy.....czyli masz 3 facetow w domku:)

ja dziewczny::( snutno mi....bo zlamalam noge...:(

i bede miec operacje...:( zeby mi ja poskladali...:( boje sie;(

ZIEKI dziewczyny
1_cmok.gif
1_cmok.gif


szlam zwyczajnie z Kinia juz wracalam do domciu i poslizlam sie na lodzie....
frown.gif
nie moglam wstac dobrze ze tata byl w domku to przyjechal po mnie autkiem...

Oglnie to dzielna jestem....
smile.gif
ehhehe jak narazie nawet mnie ta noga az tak nie boli....
smile.gif
wiec jest oki.....

bedzie dobrze-Musi byc!!!
1_jupi.gif
biggrin.gif
1_ehem.gif
:ehem :

a boje sie zabiegu jak fix....bo nigdy nie bylam w szpitalu....

nawet do Wc musi mi tata albo wujek pomagac..
frown.gif


Pozdrawiam wszytskie;)

Bidulka, to faktycznie masz pecha zeby az tak zlamac. Ja juz staram sie nie wychodzic, albo biore jakas podporke w postaci mojej mamy, albo mojego, ale jest wiele miejsc w ktorych mozna sire zabic.
 
motylicaja trzymaj się dzielnie!!!Oj teraz naprawdę trzeba uważac.Odezwij się jak wrócisz już ze szpitala.Będzie dobrze.Pozdrawiam gorąco;-)

Mnie znów w nocy dopadły skurcze:-(A nad ranem dopadła mnie taka kolka,że wyłam przez 10min.Taki ból:-(Teraz brzuszek i plecy bolą.Jak to dobrze,że to już coraz bliżej.Papa;-)
 
Gosia ja też myślę że nie powinnaś zwlekać, lepiej rozwiać wątpliwości niż żeby coś było nie tak...

Anulka piękne masz te swoje dzidzie, po prostu rozkoszne :)

Ja jutro idę na kontrolę i musze popytać troche bo ostatnio bardzo się spieszyła, napisze jak wrócę

Buziaki na resztę wieczoru
 
reklama
Hej wiem, że jestem tutaj nowa ale znalazłam to FORUM:)
Mam do Was ogromną prośbę!
Biorę udział w konkursie LEIBNIZ brakuje nam trochę głosów do miejsca 1.
Proszę pomóżcie mojemu dziecku spełnić marzenie i wygrać pierwszą nagrodę.

Zagłosujcie proszę na mojego Maciusia

Bardzo Was proszę o pomoc i jak możecie prześlijcie ten link dalej, bardzo nam zależy...

Epokowy konkurs Leibniz

Dzięki
głosik oddany Pozdrawiam:-)
 
Do góry