reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ja jestem, choć jeszcze nieco zamroczona:-)
Dobrze, że to nie cholestaza, mozesz spokojnie czekac na rozwiązanie. Mogłybyśmy się zamienić, daj mi swoje pewne cc, a ja Ci oddam sn, co? Mi chyba tez sie brzuch opuścił juz trochę bo lepiej mi ise oddycha, a jak siedzę to w rozkroku jak wiejska baba żeby tego beca gdzies upchnąć heheh, jak chcę założyć nogę na noge to mam niezłą gimnastykę. Muszę dzis zmierzyc brzucha bo mi się wydaje że znów urósł, wybaczam pod warunkiem, że chlopcy się upaśli:-) dowiem się w środę. Wczoraj wypiłam wieczorem piwo karmi takie zimniutkie i nie wiem czy chlopakom zasmakowalo czy wręcz odwrotnie bo szaleli jak na dyskotece, jakby mi ktos jakis wibrator do brzucha schował haha trząsł się we wszystkie strony. Ciekawa jestem jak te nasze Maluchy wyglądaja i jakie będą....ja zamówiłam grzeczne oczywiście:-) i piszą, ze dziecko kilkanaście godz spi teraz, moi to nie wiem kiedy bo ciagle ich czuję jak się nie wpinają to ruszają obłędnie.
Cięzko mi bardzo i chciałabym już zacząć zrzucać ten nagromadzony balast, juz sie nie mogę doczekać jak zacznę sie trochę ruszać, choć może za chwilę bedę żałowala swoich słow hahah
 
Hej Kochane :-)

Pamiętacie mnie jeszcze???
Ostatni raz pisałam 30 kwietnia wieczorem, a 1 maja urodziłam 2 śliczne córeczki. Do domku wróciliśmy w ubiegłą niedzielę wieczorem i tak od poniedziałku zbieram się, żeby dać Wam znak życia.

Zrobie sobie kawkę i zaraz postaram się opisac w skrócie co i jak.
 
Oj u mnie dziś od rana w brzuchu też jakaś dyskoteka brzuch faluje jak szalony dzieciaki zachowują sie jak by dopiero dziś do nich ta glukoza dotarła :-D
Nie wyspałam sie dziś nie mogłam usnąć do 2 bo miałam taka mega zgagę :/ zaraz jakiś film może sobie włączę i jeszcze jakiegoś kimka walnę.

Anime gratulacje :) życzymy grzecznych i zdrowych dziewczynek :) i czekamy na relacje i foto :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.

Jak nocka minęła?

Mati Ty nie masz cukrzycy także myślę,że jak zjesz coś słodkiego od czasu do czasu to nic złego się nie stanie.Pisałam,że o cukrzycy typowej ciążowej mowa wtedy kiedy cukier po teście wykazuje pod 200 albo i więcej.Coś tam Ci troszkę nie tak pokazało więc dietę na pewno warto trzymać,ale nie sądzę byś musiała sobie odmawiać troszkę słodkości:-)

Anuśka o samopoczuciu to ja już nie piszę bo za dobrze nie jest.Dopiero po niedzieli mój Andrzej skręci komodę i łóżeczka bo teraz remontuje pokój:tak:

Miłego dnia dziewczyny,u mnie pogoda dziś pochmurna i mega duchota.Może jakaś burza będzie.
 
aimee - gratulacje, ja Cię osttanio wspominałam, wiedziałam że sie rozpakowalas tylko czekałam na znak-sygnal:-) Opowiadaj nam co i jak, a data faktycznie super, na urodziny dziewczynek zawsze będzie święto!

Co myslicie o kupowaniu parasolek do wózków oprócz budki oczywiście. Nie wiem czy zamówic jedna czy dwie? w końcu slońce zawsze z jednej strony świeci nie? ale jak będę jechała wozkiem pod słońce to w sumie dwie by się przydały....co myślicie?

I jeszcze jedno uważacie, że wagę urodzeniowa dzieci sie dziedziczy? bo ja sie mała urodziłam 3kg, mój brat 2600 i sie zastanawiam czy molje blixniaki będa kruszynami?, mąż z kolei 3800 miał ale ja raczej po teściowej nie dziedziczę nie? I chyba jednak chłopcy trochę więksi sie rodzą jak patrze na bliźniakowe wpisy, jak uważacie?
 
dzidka - chęc na słodkie nie oznacza cukrzycy, ja czuje wielkie parcie na słodycze w ciąży, a cukier mam niziutki:-) Mam nadzieje, że się odzwyczaje od pochłaniania tych słodkości bo nie zamierzam calej garderoby wymieniać...
 
reklama
Do góry