reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
toli ogromne gratulacje
twoje gwiazdeczki sa sliczne wprost nie moge sie na nie napatrzec
oby zdrowo rosly .tego Ci zycze:-):-):-):-)
 
Mati pewnie,że wcześnie dlatego napisałam Ci,żebyś kilka tygodni jeszcze wytrzymała.Minimum z 5 tyg.A ordynator coś mówić musi,co nie znaczy,że Twoja ciąża się skończy tak jak przepowiada.Ja wierzę,że dasz radę dłużej.No teraz te skurcze i bóle brzucha i pleców są inne niż wcześniej.Nie wiem jak to opisać,ale są inne.Ja dopiero co po wizycie 2 dni temu miałam,a kolejna za tydzień.

Niuleczka a w życiu nie mam zamiaru wcisnąć się w kolejkę :-D

Toli Twoje gwiazdeczki są cudne:-) sama słodycz.
 
toli śliczne masz córeczki :-) dużo zdrówka życzę i opisz jak wam leci, czy są grzeczne itp.
wiolka ja też ostatnio śpie strasznie długo. po ok 9 godz z jedną pobudką w nocy na sikanie :-) brzuch też mi nie przeszkadza, jakby go nie było tylko biodra nie bolą jak za długo na jednym boku leżę mimo że mój materac jest naprawdę mega wygodny.

mati wierzę że wytrzymasz dłużej niż te 3 tyg!
 
toli - gratuluje przecudownych córeczek, sama słodycz. Kurcze jak fajnie już masz za sobą ja bym już tez tak chciała a gdzie tam do grudnia. Piękne dziewczynki, niech się zdrowo chowają.
 
marcikuk no masz jeszcze sporo czasu do grudnia ale zycze ci abys nie musiala tak lezec jak ja
mnie dzis dopadl maly dół moze mi przejdzie jak moj maz przyjedzie i przywiezie cos dobrego do zjedzenia bo glodna wiecznie jestem
 
mati - no wierze ze masz dość takiego leżenia zwłaszcza w szpitalu, lepiej byś to zniosła gdybyś mogla leżeć w domku, ale pomyśl sobie ze to dla dobra dzieciaczków. Do czerwca juz nie daleko. A może cie puszcza do domku żebyś mogla leżeć, czy szanse na to znikome? Zycze ci cierpliwości i samych pozytywnych myśli.
 
reklama
TOLIVE-cudne corcie i wydaje mi sie ,ze identyczne!pozdrawiam a jak ty sie czujesz?????????????
MATI-na diecie to zawsze sie chce jest-uroki!he he:-)mmi jeszcze wozek nie przyszedl
 
Do góry